Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kolunio

  1. kolunio odpowiedział(a) na Jurgen_10 temat w 3.0TFSI
    kod silnika powinien być na jednej z głowic lewa lub prawa już nie pamietam ja mam typ silnika caka ,lub zadzwon do aso podaj numer vin i powiedzą to nic nie kosztuje lub podjechać
  2. kolunio odpowiedział(a) na romek0911 temat w 3.0TFSI
    podjedz sobie do aso byłoby najlepiej mają specjalistyczny sprzęt ,i sprawdzą co to za hałasy , a nawet jeszcze mozna podjechać do środy wielkopolskiej do pachury abt tam zajmują sie takimi eskami i rs.
  3. kolunio odpowiedział(a) na grand116 temat w 3.0TFSI
    sprawdz poduszki silnika są elektryczne może juz nie domaga cena w aso to 1000zł od strony kierowcy zamiennik 520zł.
  4. Witam ten wózek do sprzdania jest który rok opisz coś o aucie ok mozę jakies zdjecia z wewnatrz
  5. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Witam chłopie wylej tego mobila to nie jest olej to tego silnika ma kiepskie właściwości .pozdr.
  6. szukaj nie poddawaj się może jakaś rozbitka się pojaw na alledrogo
  7. a do s4 4.2 zalalibyście olej 10w60 co o tym myślicie
  8. kolunio odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    mój nie stał nigdy warsztacie i jedeno auto w domu czyli s4
  9. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    nic nie wymyślam
  10. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    miałem zalany kiedys 5w40 valvoline nie bardzo chodził był zamulony ,inny układ smarowania jest
  11. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    witam mam pytanko na jakies gęstościach oleju w swoich 4,2 jezdzicie piszcie ja mam na 0W30 fusch czy nie jest to za rzadki olej
  12. kolunio odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    nie masz racji kolego mam eske od prawie juz 2 lat i zrobiłem 27 tyś km i dalej jezdze na pb he.
  13. kolunio odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    lpg do s4 4.2 to tragedia pewnie silnik bardzo się grzeje że aż parzy ,gazem to tylko można ogrzewać dom pozdrawiam
  14. kolunio odpowiedział(a) na bebeto temat w 4.2
    kolego nie jezdzij na tym oleju ,jest to nie odpowiedni olej do tego auta ,ja jezdze na fusch 0w30 fulll syntetik o jest spoko tylko że drogi ale opłaca się miec taki zalany olej do takiego silnika daje rade w zimie i w lato super naprawde polecam
  15. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    jak stać cię na s4 to i na rozrząd panowie taka jest prawda
  16. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    witam to grzechotanie to wymiana rozrządu cię czeka, atam jest 4 łancuchy ,6 slizgów ,wymienia się też sruby i oczywiscie napinacze, silnika nie trzeba wyciągać wystarczy tylko skrzynie wyjąc i po zawodach ,oczywiscie trzeba miec specjalistyczne narzedzia do tego auta także ja ci radze jeszcze zależy jak grzechocze 1-2 sek lub dłużej jak dłużej to przy odpalaniu może łancuch przeskoczyć lub się urwać ,w czasie jazdy nie .także zajrzyj do aso i powiedzą ile to kosztuje ja ci powiem że okolo 10 tyś jak z ciebie sporo .a takiego auta z grzechotką nie sprzedasz .jakby cos to pisz pozdr.
  17. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    witam panowie gdzie tu wymienić rozrząd w woj.lubelskim macie jakies namiary na dobrego mechanika ktory dobrze zna silniki 4.2 v8 dajcie jakies namiary dzieki pozdrawiam
  18. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    chłopaki sprzedaje eske może jest ktoś chętny na 4.2 polecam bardzo dobrze utrzymana szkoda ale muszę
  19. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    spawn na jakim oleju jezdzisz
  20. kolunio odpowiedział(a) na Spawn1984 temat w 4.2
    a czy check świeci a powinien poważna usterka , u mnie nic takiego nie było
  21. kolunio odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 1.9TDI
    no własnie chce kupic jako drugie auto w domu mam juz jednego potwora hee , 1.9 tdi 105 ps 2003 rok dzis jade obejrze sobie i zrobie runde audi ma nalatane 211 tyś .
  22. kolunio odpowiedział(a) na vi7o86 temat w 1.6
    Witam panowie chcę kupić 1.6 16v z lpg założonym w holandi firmy vialle podobno taka instalacja w polsce to 7000 tyś. jak jest z tym motorem jakies wady może powazniejsze znacie bo mam takiego w seat leon rok 2001 super stan
  23. kolunio odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    blokada busi byc do wymiany rozrządu rok temu miałem 3 litrówke mechanik powinien wziąść 500 zł za robote i częsci 1000zł przynajmniej ja tak kupowałem kup sobie RUVILLE miałem tą firme i spisuję sie rewelka
  24. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    no twoja winczako pisałes na pw ze cos tam w niej robiłes moze napisz co robiłes ciekawego
  25. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    jak tam furka lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.