Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kolunio

  1. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    mylisz się ,wiem ze ten co ja mam to ma na 100% syntetik
  2. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    5w40 to nie jest w 100% pełni syntetyczny olej
  3. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    dokładnie 0w30 trzeba zalać ,ja taki zalałem i super chodzi
  4. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    Dodatki do oleju : BG 109 Płukanka do silników 325ml ja stosowałem tą płukanke jest super kosztuje 60 zł made in usa i zrobiłem płukanie 45 minut 15 minut na wolnych obrotach ,15 minut na obrotach 1300 , i 15 minut na wolnych obrotach czyli bieg jałowy wszystko ciągiem i polecam wszystkim w silniku wchodzi oleju 9.2L wystarczy jedna puszka spokojnie.Numer katalogowy filtra w aso to 079133843A I Kosztuje 120 zł.
  5. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    moze się zwiększyc ciśnienie w garach
  6. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    witam aha to spoko własnie chcę trochę opini poczytać ta temat płukanek kto stosował ---------- Post dopisany 14-11-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 15:45 ---------- witam płukanka zrobiona jak należy i wszystko ok olej nie był czarny tylko ciemno brązowy .olej tez super zalany fusch supersyn titan 0w30 poprostu rewelka silnik chodzi jeszcze lepiej i przedtem ciszej,lżej,szybciej wkręca sie na obroty,zauwazyłem mniejsze spalanie paliwa.polecam wszystkim ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- Witam dzieki za info płukanka zrobiona i olej fusch 0w30 tez zalany silnik dopiero odżył po zalaniu tego supersyn naprawde polecam
  7. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    nie ma co się bać tylko poszukać dobrą fukrę ja poszukałem i znalazłem
  8. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    kto robił płukanki silnika w swoich autach piszcie jakie efekty
  9. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    dokładnie tak jest z tym olejem 15 tys i wymiana
  10. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    spoko dzięki za info
  11. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    aha dzięki za info jak myślisz pomoże jak wymienię to, jak trochę oliwy mój pobiera
  12. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    napiszcie jak z tym rozrzadem jaka cena za wymiane
  13. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Witam mam pytanko pytałem w aso co to jest zawór PVC I nie wiedzą, czy moze ktoś wyjasnic ,gdzie się on znajduję jak jak ciężko jest go wymienić co trzeba zrobić .
  14. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    a jak tam z rozrządem
  15. 152 tyś s4 b6 avant olej syntetik rok 2003
  16. kolunio odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    hej ja tez tak miałem olejarka mi się zapalała w 3.0 jak miałem a przyczyna była jak mi gazoline zakładali to uszkodzili czujnik i kable i aso mi to naprawili i po problemie było pozdr.
  17. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    ok spoko ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- a co wiesz na temat silnika 2.0 t dobry jest kolega chce kupic tfsi ,jak tam turbo i ogólnie wszystko na temat tego motorku
  18. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    no własnie myslalem o liqui moly bardzo dobra marka ,a czy miskę olejową ściągałeś żeby resztek syfu wyczyscic bo cos tam sie zawsze zostanie na dnie
  19. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    ok dzięki ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- a i jeszcze jedno jak jezdze na 5w40 i wleje 5w30 to nic sie nie stanie bo to wszystko syntetyki ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- pewnie zrobie płukanke przed zalaniem takiego oleju fuchs to chyba dobry pomysł ale mam jakies obawy ze cos wyjdzie nie tak z tą płukanka
  20. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    gdzie taki olej kupić, nie słyszałem o tej marce oleju gdzie robione jest jakies infio prosze ok dzięki
  21. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    wiem wiem czytałem na ten temat ok dzięki wielkie
  22. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    a wiesz jak tam motul sie sprawuje wiem ze duzo ludzi go kupuję bo jest ok
  23. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    tu nie chodzi o kase, na olej nie ma co żałować widziałem jest jeszcze vr1 5w50 syntetik może tego zalać, nie chce lać półsyntetik mało mam przejechane km
  24. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    własnie mam dylemat co tu zalać aby było wszystko ok w aucie
  25. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    witam jezdze na valvoline 5w40 a zmienie na inny olej liqui moly tez 5w40 a czy to mi coś pomoże jak zrobie płukanke silnika bo mi troche oleju pobiera jak kazda inna s4 ,może bedzie mniej brać ,i czy ta płukanka nie rozczelnia bardzo silnika pozdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.