Treść opublikowana przez kolunio
-
płukanie silnika
mylisz się ,wiem ze ten co ja mam to ma na 100% syntetik
-
płukanie silnika
5w40 to nie jest w 100% pełni syntetyczny olej
-
płukanie silnika
dokładnie 0w30 trzeba zalać ,ja taki zalałem i super chodzi
-
płukanie silnika
Dodatki do oleju : BG 109 Płukanka do silników 325ml ja stosowałem tą płukanke jest super kosztuje 60 zł made in usa i zrobiłem płukanie 45 minut 15 minut na wolnych obrotach ,15 minut na obrotach 1300 , i 15 minut na wolnych obrotach czyli bieg jałowy wszystko ciągiem i polecam wszystkim w silniku wchodzi oleju 9.2L wystarczy jedna puszka spokojnie.Numer katalogowy filtra w aso to 079133843A I Kosztuje 120 zł.
-
płukanie silnika
moze się zwiększyc ciśnienie w garach
-
płukanie silnika
witam aha to spoko własnie chcę trochę opini poczytać ta temat płukanek kto stosował ---------- Post dopisany 14-11-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 15:45 ---------- witam płukanka zrobiona jak należy i wszystko ok olej nie był czarny tylko ciemno brązowy .olej tez super zalany fusch supersyn titan 0w30 poprostu rewelka silnik chodzi jeszcze lepiej i przedtem ciszej,lżej,szybciej wkręca sie na obroty,zauwazyłem mniejsze spalanie paliwa.polecam wszystkim ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- Witam dzieki za info płukanka zrobiona i olej fusch 0w30 tez zalany silnik dopiero odżył po zalaniu tego supersyn naprawde polecam
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
nie ma co się bać tylko poszukać dobrą fukrę ja poszukałem i znalazłem
-
płukanie silnika
kto robił płukanki silnika w swoich autach piszcie jakie efekty
-
Zalety i wady 2.0TFSI
dokładnie tak jest z tym olejem 15 tys i wymiana
-
Zalety i wady 2.0TFSI
spoko dzięki za info
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
aha dzięki za info jak myślisz pomoże jak wymienię to, jak trochę oliwy mój pobiera
-
Zalety i wady 2.0TFSI
napiszcie jak z tym rozrzadem jaka cena za wymiane
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Witam mam pytanko pytałem w aso co to jest zawór PVC I nie wiedzą, czy moze ktoś wyjasnic ,gdzie się on znajduję jak jak ciężko jest go wymienić co trzeba zrobić .
-
Zalety i wady 2.0TFSI
a jak tam z rozrządem
-
Wasze przebiegi benzynowców
152 tyś s4 b6 avant olej syntetik rok 2003
-
Kłopoty z olejem
hej ja tez tak miałem olejarka mi się zapalała w 3.0 jak miałem a przyczyna była jak mi gazoline zakładali to uszkodzili czujnik i kable i aso mi to naprawili i po problemie było pozdr.
-
płukanie silnika
ok spoko ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- a co wiesz na temat silnika 2.0 t dobry jest kolega chce kupic tfsi ,jak tam turbo i ogólnie wszystko na temat tego motorku
-
płukanie silnika
no własnie myslalem o liqui moly bardzo dobra marka ,a czy miskę olejową ściągałeś żeby resztek syfu wyczyscic bo cos tam sie zawsze zostanie na dnie
-
płukanie silnika
ok dzięki ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- a i jeszcze jedno jak jezdze na 5w40 i wleje 5w30 to nic sie nie stanie bo to wszystko syntetyki ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- pewnie zrobie płukanke przed zalaniem takiego oleju fuchs to chyba dobry pomysł ale mam jakies obawy ze cos wyjdzie nie tak z tą płukanka
-
płukanie silnika
gdzie taki olej kupić, nie słyszałem o tej marce oleju gdzie robione jest jakies infio prosze ok dzięki
-
płukanie silnika
wiem wiem czytałem na ten temat ok dzięki wielkie
-
płukanie silnika
a wiesz jak tam motul sie sprawuje wiem ze duzo ludzi go kupuję bo jest ok
-
płukanie silnika
tu nie chodzi o kase, na olej nie ma co żałować widziałem jest jeszcze vr1 5w50 syntetik może tego zalać, nie chce lać półsyntetik mało mam przejechane km
-
płukanie silnika
własnie mam dylemat co tu zalać aby było wszystko ok w aucie
-
płukanie silnika
witam jezdze na valvoline 5w40 a zmienie na inny olej liqui moly tez 5w40 a czy to mi coś pomoże jak zrobie płukanke silnika bo mi troche oleju pobiera jak kazda inna s4 ,może bedzie mniej brać ,i czy ta płukanka nie rozczelnia bardzo silnika pozdr.