Treść opublikowana przez kolunio
-
[A4 B6] Stukanie metaliczne w lewym kole z przodu
nie wiem trzeba podjechać ma kanał i zobaczyć co jest
-
[A4 B6] Stukanie metaliczne w lewym kole z przodu
nie jadąc prosto nie sciąga tylko jak sie ostro hamuje to wtedy rzuca autem
-
[B6 ASN] Bierze olej
v6-szóstki potrafią sobie pobrać trochę oleju ja dostaną w dupkę ja mam to samo także nic nie szukaj
-
[A4 B6] Stukanie metaliczne w lewym kole z przodu
witam dzisiaj przejeżdzałem po dołkach miałem otwartą szybkę i usłyszałem metaliczny dzwięk ,a zawieszenie mam w porządku miesiąc temu sprawdzałem żadnych luzów a tu wyskoczyło zdziwienie ,jeszcze jeden problem przy ostrym hamowaniu sciąga mi w lewo auto nie jest stabilne co to może być ja podejrzewam ze to kielich amorków proszę o porady:
-
[ALL B6] Problem z wykręceniem świecy
no ja też miałem problem z jedną ciężko szło ale poszło spróbuj powoli może sie uda będę trzymał kciuki
-
[B6 ASN] Chyba zapchany kat proszę o mądre porady
Witam Panowie jak myślicie mam przejechane 277 tyś i może być zapchany kat czy nie jak to sprawdzić pojechać na hamownie to powie co i jak a może wyciąć i wstawić rurki czy kupić nowe katy macie jakieś dobre rady bo jak czasami daje mu to coś nie bardzo się zbiera pozdr[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:37_________________________________________________nikt nie odpisał co to za forum
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
no właśnie macie racje trzeba założyć nowe katy i po problemie [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 13:51_________________________________________________a czy ktoś wie jaka cena jest jednego kata
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
no właśnie też ma z tym problem myślę ze furka trochę zamulona i trzeba coś z tym zrobić tylko co może nowe katy założyć lu coś innego
-
[B6 ASN] Co to za kontrolka
oki dzięki pozdr
-
[B6 ASN] Co to za kontrolka
no własnie był dorobiony nowy kluczyk w asso,vag był podłączany i nic nie wykazało dzieki za info
-
[ALL B6] Problem z włączaniem lamp ksenonowych
sprawdz przetwornice szybko się palą
-
[B6 ASN] Co to za kontrolka
a jak np murga i nie chce zgasnąc to wlasnie auta nie odpali [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 12:29_________________________________________________trzeba wyjąć kluczyk
-
[B6 ASN] Co to za kontrolka
tzn bardziej proszę o rozwiniencie tematu {immo}
-
[B6 ASN] Co to za kontrolka
witam mam pytanko świeci kontrolka tzn auto+kluczyk co to oznacza jak świeci to nie można auta odpalić co z tym zrobić pozdr
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
ja mam 3,0 benz i nie narzekam polecam tego wolno ssaka duża moc,przyśpieszenie polecam
-
[B6 ASN] Numeracja cewek zapłonowych w silnikach V6 / V8
co się dzieje jak padnie cewka,czy zapali się kontrolka silnika bo kiedyś zapaliła misie kontrolka silnika zatrzymałem sie zgasiłem silnik,zapaliłem i już od tamtego czasu a mineło z 6 mc i spokój
-
[B6 ASN] Dziwny dzwięk na wyższych obrotach
no witam też mam silnik typu asn 3.0 mam przejechane 270 tyś i nic mi się nie dzieje silnik chodzi jak lalka ale bardzo mam o silnik ale piszcie co i jak oki bądzmy w kontakcie chłopaki
-
[B6 ASN] 162kW Opinie o silniku. I pare pytan odnosnie B6
oj chłopaki nie rozumiecie tzn.odjechal mi ale bez przesady, ze mi zniknął z oczu jest takie przyslowie ze samochód gwizda a kierowca piz*a
-
[B6 ASN] 162kW Opinie o silniku. I pare pytan odnosnie B6
Witam mam 3.0 i nie narzekam silnik chodzi jak laleczka skrzynia też wymienilem tylko rozrząd cena 1500 zł jedzie jak wariat 1.8t nie ma szans teraz przyjechalem do belgi i spalił mi 1.5 zbiornika do antwerpen nie przekroczylem 8 litrów wiadomo trochę trzeba było przycisnąć max 250km\h.nawet scigałęm sie z rs6 rok 2009 v10 580ps nie uciekł mi także polecam kupno 3 litrówke pozdrawiam
-
[B6 ASN] gdzie w wawie można wgrać mape europy do navi plus pilne !!!!!!
Witam mam pytanko czy ktoś wie gdzie można wgrać mape europy do navi plus audi a4 lub kupić na cd w warszawie pilne!!!!![br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:34_________________________________________________lub kupić płytę z navigacją
-
[B6 AVF] Prędkość max?
Witam ja swoim mykam na luzie 250km/h no ale mam czym tak.Oglądałem filmiki i widzę ze tutaj latają też po 230-240 i to ropniakiem,nie wiem jak oni to robią ale z tego co czytałem że jak piszą że silnik mało co z ramy nie wylata,muszą robic nie złe modyfikacje że latają po 230-240km/h
-
Telefon z dużym wyświetlaczem
mam do sprzedania http://allegro.pl/item811790565_htc_tytan_ii_karta_4gb_auto_mapa_stan_rewelacja.html
-
[B6 ASN] BRAK SYGNAŁU RADIA
teee ykk nie badz taki mądry
-
[B6 ASN] BRAK SYGNAŁU RADIA
WITAM MAM PROBLEM Z RADIEM PONIEWAŻ KIEPSKO SŁYSZĘ STACJĘ KTÓRĄ WYSZUKAM,JAK JUŻ ZNAJDĘ TO SŁABY SYGNAŁ CZASAMI TAK JEST ŻE ŻADNEJ STACJI NIE MOGĘ ZNALEŚĆ,CZY KTOŚ WIE OD CZEGO NALEŻY ZACZĄĆ POZDR
-
[ALL] Wydech Lorbi ala RS6
ciekawe jak by tak założyć do 3.0v6