Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kolunio

  1. nie wiem trzeba podjechać ma kanał i zobaczyć co jest
  2. nie jadąc prosto nie sciąga tylko jak sie ostro hamuje to wtedy rzuca autem
  3. v6-szóstki potrafią sobie pobrać trochę oleju ja dostaną w dupkę ja mam to samo także nic nie szukaj
  4. witam dzisiaj przejeżdzałem po dołkach miałem otwartą szybkę i usłyszałem metaliczny dzwięk ,a zawieszenie mam w porządku miesiąc temu sprawdzałem żadnych luzów a tu wyskoczyło zdziwienie ,jeszcze jeden problem przy ostrym hamowaniu sciąga mi w lewo auto nie jest stabilne co to może być ja podejrzewam ze to kielich amorków proszę o porady:
  5. no ja też miałem problem z jedną ciężko szło ale poszło spróbuj powoli może sie uda będę trzymał kciuki
  6. Witam Panowie jak myślicie mam przejechane 277 tyś i może być zapchany kat czy nie jak to sprawdzić pojechać na hamownie to powie co i jak a może wyciąć i wstawić rurki czy kupić nowe katy macie jakieś dobre rady bo jak czasami daje mu to coś nie bardzo się zbiera pozdr[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:37_________________________________________________nikt nie odpisał co to za forum
  7. no właśnie macie racje trzeba założyć nowe katy i po problemie [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 13:51_________________________________________________a czy ktoś wie jaka cena jest jednego kata
  8. no właśnie też ma z tym problem myślę ze furka trochę zamulona i trzeba coś z tym zrobić tylko co może nowe katy założyć lu coś innego
  9. oki dzięki pozdr
  10. no własnie był dorobiony nowy kluczyk w asso,vag był podłączany i nic nie wykazało dzieki za info
  11. sprawdz przetwornice szybko się palą
  12. a jak np murga i nie chce zgasnąc to wlasnie auta nie odpali [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 12:29_________________________________________________trzeba wyjąć kluczyk
  13. tzn bardziej proszę o rozwiniencie tematu {immo}
  14. witam mam pytanko świeci kontrolka tzn auto+kluczyk co to oznacza jak świeci to nie można auta odpalić co z tym zrobić pozdr
  15. ja mam 3,0 benz i nie narzekam polecam tego wolno ssaka duża moc,przyśpieszenie polecam
  16. co się dzieje jak padnie cewka,czy zapali się kontrolka silnika bo kiedyś zapaliła misie kontrolka silnika zatrzymałem sie zgasiłem silnik,zapaliłem i już od tamtego czasu a mineło z 6 mc i spokój
  17. no witam też mam silnik typu asn 3.0 mam przejechane 270 tyś i nic mi się nie dzieje silnik chodzi jak lalka ale bardzo mam o silnik ale piszcie co i jak oki bądzmy w kontakcie chłopaki
  18. oj chłopaki nie rozumiecie tzn.odjechal mi ale bez przesady, ze mi zniknął z oczu jest takie przyslowie ze samochód gwizda a kierowca piz*a
  19. Witam mam 3.0 i nie narzekam silnik chodzi jak laleczka skrzynia też wymienilem tylko rozrząd cena 1500 zł jedzie jak wariat 1.8t nie ma szans teraz przyjechalem do belgi i spalił mi 1.5 zbiornika do antwerpen nie przekroczylem 8 litrów wiadomo trochę trzeba było przycisnąć max 250km\h.nawet scigałęm sie z rs6 rok 2009 v10 580ps nie uciekł mi także polecam kupno 3 litrówke pozdrawiam
  20. Witam mam pytanko czy ktoś wie gdzie można wgrać mape europy do navi plus audi a4 lub kupić na cd w warszawie pilne!!!!![br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:34_________________________________________________lub kupić płytę z navigacją
  21. Witam ja swoim mykam na luzie 250km/h no ale mam czym tak.Oglądałem filmiki i widzę ze tutaj latają też po 230-240 i to ropniakiem,nie wiem jak oni to robią ale z tego co czytałem że jak piszą że silnik mało co z ramy nie wylata,muszą robic nie złe modyfikacje że latają po 230-240km/h
  22. mam do sprzedania http://allegro.pl/item811790565_htc_tytan_ii_karta_4gb_auto_mapa_stan_rewelacja.html
  23. teee ykk nie badz taki mądry
  24. WITAM MAM PROBLEM Z RADIEM PONIEWAŻ KIEPSKO SŁYSZĘ STACJĘ KTÓRĄ WYSZUKAM,JAK JUŻ ZNAJDĘ TO SŁABY SYGNAŁ CZASAMI TAK JEST ŻE ŻADNEJ STACJI NIE MOGĘ ZNALEŚĆ,CZY KTOŚ WIE OD CZEGO NALEŻY ZACZĄĆ POZDR
  25. ciekawe jak by tak założyć do 3.0v6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.