Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kolunio

  1. Witam kto mi podpowie gdzie mogę w wawie wgrać VIM hack'a. tak aby oglądać tv w czasie jazdy
  2. kolunio odpowiedział(a) na Marek86232 temat w 2.0
    nooooo
  3. tak dokręć dekle i będzie wszystko oki to samo miałem wystarczy tylko lekko docisnąć
  4. chłopie nie pytaj tylko nabieraj 1.8 T jak wyżej pisali możesz coś dołożyć bo 150 kucy to mało ja mam 3.0 v6 220km i mi mało myśle nad s4 b6
  5. witam nastepnego ASN 3.0V6 JEDZIE CO
  6. starej już nie naprawisz kup nową to samo miałem teraz mam spokój
  7. popatrz powinna byc gdzies miara do sprawdzania stanu oleju w skrzyni
  8. na prostych odcinkach płyn był dawno wymieniany klocki też już świecą także sam już nie wiem [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 15:48_________________________________________________dobre pytanie auto jest prościutkie [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 15:52_________________________________________________ja stawiam na tuleje bo czasami słyszę stukot w zawieszeniu w lewym kole
  9. witam np.przy prędkości 120 ściąga lekko w lewo jest to niebezpieczne co to może być za przyczyna może tuleja na wahaczach itp.proszę o więcej porad pozdr
  10. WITAM CZY KTOŚ WIE JAK ZDJĄĆ KAPTURKI OD ŚWIECZEK ABY NIC NIE ZEPSUĆ ,JAK CHCIAŁEM ZDJĄĆ TO COŚ CIEŻKO WCHODZĄ PROSZĘ O PORADY * nie pisz proszę wielkimi literami - Łukasz
  11. hej ja też miałem taki problem ze po włączeniu świateł świeciła ale po kilka sekundach gasła z tym już nic prawdopodobnie nie zrobisz ja kupiłem prawie nową .ten kolega norekk co dał ci linka to właśnie od niego kupiłem on ma nowe przetwornice i daje gwarancje a jeszcze jedno masz szczelną obudowę lampy sprawdż czy ci nie paruje
  12. dzięki tak zrobię wymienię świeczki i zobaczymy co będzie
  13. auto nigdy nie było bite jest idealne 4 mc wcześniej podpinałem kilka razy vag-a i było wszystko ok a teraz jakieś błędy pokazuje
  14. O TO BŁĘDY Błędy: 604 Potencjometr w V71 - G113, Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia - G113 526 Włącznik świateł hamowania - F, Przełącznik świateł hamulców - niewłaściwy sygnał (f) 1366 Otwarcie po sygnale zderzenia Tych nie mam przetłumaczonych: 01560 - Passenger Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent proszę o rady pozdr [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:12_________________________________________________16684 Wykryto przerwę zapłonu - jakikolwiek cylinder 16689 Cylinder #5 - wykryto przerwę zapłonu tu jeszcze mam 2 błędy prawdopodobnie świece lub cewka na co stawiacie może najpierw wymienię świeczki :)proszę o rade
  15. dzięki za informacje
  16. witam czy wiecie czy z 3L benzyniaka można wycisnąć więcej mocy bo jeszcze trochę by się przydało
  17. witam wszystkich proszę o rade jakie świeczki założyć do mojej furki pozdrawiam * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - Łukasz
  18. ja swoim robię prawie 800 na całym baku na trasie to jest wynik pozdr
  19. silnik do roboty
  20. jest to tak naciskasz przycisk klucz i włączasz zapłon i sie kasuje service i po sprawie wczesniej chlopaki glupoty pisali
  21. witam mam pytanko czy ktos wie jak odblokować tv zeby można było oglądać w czasie jazdy gdzie to można zrobic i jak czyda sie wgrac polską mape nawigacji
  22. ja to przylece na spocik mam bliziutko haaaaa do zobaczenia
  23. no i ja sprawdze u siebie czy są kable [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:58_________________________________________________noi nie mam kabelków do podświetlania kratek pewnie duzo roboty jest zeby kratki swieciły ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.