Treść opublikowana przez kolunio
-
[ALL B6] Teledyski,filmy w Navi Plus - Audi A4.
Witam kto mi podpowie gdzie mogę w wawie wgrać VIM hack'a. tak aby oglądać tv w czasie jazdy
-
[B5 AEB] Czy silnik padł?
aaaaaaaaaaaaaaaa
- [B6 ALT] Spalanie oleju
-
[B6 AMB] Olej z gniazda świecy
tak dokręć dekle i będzie wszystko oki to samo miałem wystarczy tylko lekko docisnąć
-
[ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?
chłopie nie pytaj tylko nabieraj 1.8 T jak wyżej pisali możesz coś dołożyć bo 150 kucy to mało ja mam 3.0 v6 220km i mi mało myśle nad s4 b6
-
[B6 ASN] Moja ślicznotka A4-3.0v6 -Manual -Nowe Fotki
witam nastepnego ASN 3.0V6 JEDZIE CO
-
[ALL B6] Przetwornica Valeo-2 odłącza żarnik po 2 minutach i xenon gaśnie
starej już nie naprawisz kup nową to samo miałem teraz mam spokój
-
[B5 AFF] Jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni automatycznej ?
popatrz powinna byc gdzies miara do sprawdzania stanu oleju w skrzyni
-
[asn b6] 3.0v6 prz hamowaniu auto sciąga w lewo
na prostych odcinkach płyn był dawno wymieniany klocki też już świecą także sam już nie wiem [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 15:48_________________________________________________dobre pytanie auto jest prościutkie [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 15:52_________________________________________________ja stawiam na tuleje bo czasami słyszę stukot w zawieszeniu w lewym kole
-
[asn b6] 3.0v6 prz hamowaniu auto sciąga w lewo
witam np.przy prędkości 120 ściąga lekko w lewo jest to niebezpieczne co to może być za przyczyna może tuleja na wahaczach itp.proszę o więcej porad pozdr
-
[B6 ASN] Jak wymienić świece żeby czegoś nie uszkodzić ?
WITAM CZY KTOŚ WIE JAK ZDJĄĆ KAPTURKI OD ŚWIECZEK ABY NIC NIE ZEPSUĆ ,JAK CHCIAŁEM ZDJĄĆ TO COŚ CIEŻKO WCHODZĄ PROSZĘ O PORADY * nie pisz proszę wielkimi literami - Łukasz
-
[ALL B6] Po wymianie przetwornicy (poprzednia się spaliła) Xenon gaśnie po kilku min.
hej ja też miałem taki problem ze po włączeniu świateł świeciła ale po kilka sekundach gasła z tym już nic prawdopodobnie nie zrobisz ja kupiłem prawie nową .ten kolega norekk co dał ci linka to właśnie od niego kupiłem on ma nowe przetwornice i daje gwarancje a jeszcze jedno masz szczelną obudowę lampy sprawdż czy ci nie paruje
-
[ASN B6] BŁĘDY JAK SIE ICH POZBYĆ
dzięki tak zrobię wymienię świeczki i zobaczymy co będzie
-
[ASN B6] BŁĘDY JAK SIE ICH POZBYĆ
auto nigdy nie było bite jest idealne 4 mc wcześniej podpinałem kilka razy vag-a i było wszystko ok a teraz jakieś błędy pokazuje
-
[ASN B6] BŁĘDY JAK SIE ICH POZBYĆ
O TO BŁĘDY Błędy: 604 Potencjometr w V71 - G113, Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia - G113 526 Włącznik świateł hamowania - F, Przełącznik świateł hamulców - niewłaściwy sygnał (f) 1366 Otwarcie po sygnale zderzenia Tych nie mam przetłumaczonych: 01560 - Passenger Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent proszę o rady pozdr [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:12_________________________________________________16684 Wykryto przerwę zapłonu - jakikolwiek cylinder 16689 Cylinder #5 - wykryto przerwę zapłonu tu jeszcze mam 2 błędy prawdopodobnie świece lub cewka na co stawiacie może najpierw wymienię świeczki :)proszę o rade
-
[B6 ASN] Jakie świece założyć ?
dzięki za informacje
-
[B6 AWX] Pytanko ile można sie spodziewać po tych modach
witam czy wiecie czy z 3L benzyniaka można wycisnąć więcej mocy bo jeszcze trochę by się przydało
-
[B6 ASN] Jakie świece założyć ?
witam wszystkich proszę o rade jakie świeczki założyć do mojej furki pozdrawiam * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - Łukasz
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja swoim robię prawie 800 na całym baku na trasie to jest wynik pozdr
-
[B7 BKE] Jak zmienić rodzaj trasy ?
dzieki wielkie za info :>
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
silnik do roboty
-
[B6 ALT] Informacja SERVICE
jest to tak naciskasz przycisk klucz i włączasz zapłon i sie kasuje service i po sprawie wczesniej chlopaki glupoty pisali
-
[B7 BKE] Jak zmienić rodzaj trasy ?
witam mam pytanko czy ktos wie jak odblokować tv zeby można było oglądać w czasie jazdy gdzie to można zrobic i jak czyda sie wgrac polską mape nawigacji
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja to przylece na spocik mam bliziutko haaaaa do zobaczenia
-
[ALL B6] Podświetlenie kratek nawiewów
no i ja sprawdze u siebie czy są kable [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:58_________________________________________________noi nie mam kabelków do podświetlania kratek pewnie duzo roboty jest zeby kratki swieciły ??