-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9073968 link do aukcji
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
AUTO JEST BEDZIE JUTRO NA LLEGRO BO JUZ NOWA FURA CZEKA
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
Audi do sprzedania lub zamienie na multitronic bo mam kłopoty z nogą na kilka miesięcy i nie dam rady jezdzic http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8646217 [br]Dopisany: 10 Maj 2009, 20:14_________________________________________________nowe foty
-
Pogromca fotoradarów - tylko w Białymstoku
na ulicy sławińskiego prawie przy skrzyzowaniu z wspólną
-
Pogromca fotoradarów - tylko w Białymstoku
kolego nie rób wiochy jak bedziesz jezdził z reklamówką za kejestracja to prawie tak samo wygląda jak znaczek nike na tylnej szybie
-
Jaki prezent dla chrześniaka ?
kolego kup mu jakas kozacka giwere i karnecik na siłownie niech postrzaszy sąsiadów i za młodu sie przyzwyczaji do ściągania haraczy a konsole sobie kupi za pierwszy ściągniety haracz
-
Pogromca fotoradarów - tylko w Białymstoku
U nas w mieście wczoraj postawili na ulicy nowy fotoradar a dzisiaj jade i patrze stoi samochód z rozwalonym przodem i młody chłopaczek załamany, zwolniłem i patrze wszystkie słupy całe a słup od fotoradaru lezy rozwalony. Napewno to gdzies opiszą na necie albo w tv pokaża
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
narazie jeszce do końca nie wystrojone bo czekam na gt 22 i przez fmic nie mieszczą mi sie halogeny ale juz sa nakładki zeby je zaślepic
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
To może i ja pokaże swoją a4 z raci tego ze robiłem foty do ubezpieczenia Seryjnie to 1.9 awx 130 z jasnym środkiem Modyfikacje - felga 18 - fmic - wolny wydech - turbo hybryda - zawias - 35 - cielne szyby i pare innych rzeczy teraz bede jeszcze malował dokładki w kolor
-
[B6 AWX] Spalanie przy większych prędkościach
to moja taka większa trasa 1700 km prętkość w granicach 160-220 zależy od drogi (po autobanach było ciśniecie do maxa) i w domu byłem po 13 godzinach a spalnie 11 litrów mi wyszło
-
[B6 AVF] Co i jak wyczyścić przed montażem Oil Catch Tank ?
ok bo ja jeszcze wczorajszy jestem i musze sobie cos takiego zamontować bo tez egr cieknie i to ostro
-
[B6 AVF] Co i jak wyczyścić przed montażem Oil Catch Tank ?
czytam i czytam i mam pytanko co to wogóle jest i do czego to słuzy
-
Przekręcony licznik
po cofnieciu licznika nie ma możliwości sprawdzenia kiedy był cofany i z jakiego przebiegu a co do sterowników silnika to przebieg jest zapisywany w 1 na sztuk i ogólnie jak sie robi przebieg to sie robi w kazdym miejscu
-
Przekręcony licznik
koledzy powiem wam jedno ale jak sie nie wie to sie nie pisze, myślisz ze sąd uwierzy właśnie tobie a nie jemu to ci powiem ze teraz to ty jesteś przstępcą a nie on bo ty musisz sprawdzić samochód przed zakupem a nie on jak ci go sprzedaje na tobie lezy obowiązek sprawdzenia stanu , licznika, wypadkowości, kradzierzy auta. Jezeli nie masz przebiegu na umowie lub fakturze to już przegrałeś bo koleś powie ze sprzedał ci z przebiegiuem np 180 tys a ty sam go cofnełeś i chcesz od niego kase wyłudzić (nie masz zadnego dowodu twardego ze kupywałeś akurat z takim przebiegiem) i w tym momencie ci chandlarzyk zakłąda sprawe o wyłudzenie i chce od ciebie np 10 tys zł na dom dziecka i wtedy ty zamiast mieć świety spokój to płacisz za sprawe za biegłych (a nie sa tani) i odszkodowanie wiec jednym słowem zostaw to albo popłyniesz. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Poduszka pod skrzynie
a przypadkiem jednej nie ma w awx
vtek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta