Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vtek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9073968 link do aukcji
  2. AUTO JEST BEDZIE JUTRO NA LLEGRO BO JUZ NOWA FURA CZEKA
  3. Audi do sprzedania lub zamienie na multitronic bo mam kłopoty z nogą na kilka miesięcy i nie dam rady jezdzic http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8646217 [br]Dopisany: 10 Maj 2009, 20:14_________________________________________________nowe foty
  4. na ulicy sławińskiego prawie przy skrzyzowaniu z wspólną
  5. kolego nie rób wiochy jak bedziesz jezdził z reklamówką za kejestracja to prawie tak samo wygląda jak znaczek nike na tylnej szybie
  6. kolego kup mu jakas kozacka giwere i karnecik na siłownie niech postrzaszy sąsiadów i za młodu sie przyzwyczaji do ściągania haraczy a konsole sobie kupi za pierwszy ściągniety haracz
  7. U nas w mieście wczoraj postawili na ulicy nowy fotoradar a dzisiaj jade i patrze stoi samochód z rozwalonym przodem i młody chłopaczek załamany, zwolniłem i patrze wszystkie słupy całe a słup od fotoradaru lezy rozwalony. Napewno to gdzies opiszą na necie albo w tv pokaża
  8. narazie jeszce do końca nie wystrojone bo czekam na gt 22 i przez fmic nie mieszczą mi sie halogeny ale juz sa nakładki zeby je zaślepic
  9. To może i ja pokaże swoją a4 z raci tego ze robiłem foty do ubezpieczenia Seryjnie to 1.9 awx 130 z jasnym środkiem Modyfikacje - felga 18 - fmic - wolny wydech - turbo hybryda - zawias - 35 - cielne szyby i pare innych rzeczy teraz bede jeszcze malował dokładki w kolor
  10. to moja taka większa trasa 1700 km prętkość w granicach 160-220 zależy od drogi (po autobanach było ciśniecie do maxa) i w domu byłem po 13 godzinach a spalnie 11 litrów mi wyszło
  11. ok bo ja jeszcze wczorajszy jestem i musze sobie cos takiego zamontować bo tez egr cieknie i to ostro
  12. czytam i czytam i mam pytanko co to wogóle jest i do czego to słuzy
  13. po cofnieciu licznika nie ma możliwości sprawdzenia kiedy był cofany i z jakiego przebiegu a co do sterowników silnika to przebieg jest zapisywany w 1 na sztuk i ogólnie jak sie robi przebieg to sie robi w kazdym miejscu
  14. koledzy powiem wam jedno ale jak sie nie wie to sie nie pisze, myślisz ze sąd uwierzy właśnie tobie a nie jemu to ci powiem ze teraz to ty jesteś przstępcą a nie on bo ty musisz sprawdzić samochód przed zakupem a nie on jak ci go sprzedaje na tobie lezy obowiązek sprawdzenia stanu , licznika, wypadkowości, kradzierzy auta. Jezeli nie masz przebiegu na umowie lub fakturze to już przegrałeś bo koleś powie ze sprzedał ci z przebiegiuem np 180 tys a ty sam go cofnełeś i chcesz od niego kase wyłudzić (nie masz zadnego dowodu twardego ze kupywałeś akurat z takim przebiegiem) i w tym momencie ci chandlarzyk zakłąda sprawe o wyłudzenie i chce od ciebie np 10 tys zł na dom dziecka i wtedy ty zamiast mieć świety spokój to płacisz za sprawe za biegłych (a nie sa tani) i odszkodowanie wiec jednym słowem zostaw to albo popłyniesz. pozdrawiam
  15. vtek odpowiedział(a) na vtek temat w 1.9TDI
    a przypadkiem jednej nie ma w awx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.