-
[ALL B7] Brak reakcji po przekręceniu pokrętła DRL
Witam zuwazyłem ze w mojej b7 nie ma rekcji na właczenie DRL i wyłaczenie mam tam jedno "pokrętło" które nie reagauje na to czy jest na 0 czy na 1 i zauwazyłem ze wcale na zadnych swiatłach(chodzi mi o krótkie długie przeciw mgielne itp.) nie działaja te duze zarówki tam gdzie sa postojowe ale te małe działaja co to moze byc? moze nie potrafie właczyc ?.A nastepny problem jest to ze na kierownicy trójramiennej mam przycisk MODE który równiez nie działa (nie mam RNS-E) Licze na pomoc Pozdrawiam
-
Przekręcony licznik
No własnie tak jestem nie spokojny Jeżeli troszkę Cię to gnębi to zrób logi i wtedy będziesz wiedział dużo więcej o silniku, no i może uspokoisz sumienie o co chodzi ?
-
Przekręcony licznik
No wiec chyba własnei sobie jednak odpoczne kilka osób znajacych sie na tym równiez mi odradziło Wiec autko moje ma 200tys czy mozna jeszcze jezdzic ? No nic nie puka nie stuka cichutko w dobrym stanie wszytsko silnik BPW ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?
-
Przekręcony licznik
No w serwisie nic nie mówił ze jest nowy silnik tylko ze uszczelka była wymieniona ale jutro jeszcz bede sie orientował dokładnie...
-
Przekręcony licznik
W autoryzowanym salonie volkswagena powiedzieli mi ze samochód miał we wrzesniu 66 tys a predzej nie powiedział konkretnie kiedy(mysle ze jest to do sprawdzenia) ale był przebieg 186tys przy wymianie jakies tam uszczelki pod glowica .Wiec jakos to mam udowodnione ze licznik był krecony.
-
Przekręcony licznik
Gadałem z Panem co kupiłem powiedział ze on dostał samochód z takim przebiegiem.Na umowie nie ma przeviegu ale auto kupiłem w listopadzie a licznik był krecony przed wrzesniem. Flyer jak mozesz dowiedz sie czegos bede wdzieczny...
-
Przekręcony licznik
No mam z polakiem zajmuje sie on sprowadzaniem samochódów z zagranicy po rozmowie z nim powiedział ze nic o tym nie wiedział .
-
Przekręcony licznik
Witam dzis byłem ze swoim Audi B7 sprawdzic nr vin.Jak kupowałem auto w listopadzie miało ok.68 tys przebiegu.Dzis sie dowiedziałem ze we wrzesniu miała juz 66tys ale jeszcze predzej miała 186tys km.Sprawa była podejrzana bo jak juz kupiłem auto nie było ksiazki serwisowej a ja glupio zrobiłem ze kupiłem no ale cóz . Czy moge teraz domagac sie jakiego kolwiek odszkodowania,rekompensaty? Moge załozyc jakas sprawe w sadzie ? Mam jakieś szanse licze na kazda pomoc z góry dziekuje
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Czyli wychodzi na to ze nie mam BLB ale BPW
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
No troszke mnie nastraszyliscie;) ale dzieki w takim razie udam sie najpózniej w sobote do salnu volkswagen-a podbno oni przedstawia oczywsice za opłata historie auta po vin. Wiec odczytałem nr vin i obok jeszcze było napisane BPW to jest jakis rozdaj silnika ? Jesli nie to czy mozna jakos po vin samemu odczytac jaki rozdzaj silnika mam po jakies literce lub cyfrze ?
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Nie no chyba nie zawieszenie cichutko w srodku nie zniszczone kierownica tez nie starta.
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Tak wiec przy zapasówce nigdzie nie ma.A ksiazki nie mam juz od kupienia sprzedawac tłumaczył sie ze on tez nie ma
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Mam przebieg 70 tys.Byłem dzis u mechanika powiedził ze moze nie ma oleju w skrzyni dlatego tak jest, ma czas zajrzec dopiero w sobote wiec auto sobie postoi.No i tak jak mówiłem jak silnik jest zimny pali normalnie Ksiazki serwisowej niestety nie mam. A przy tym kole to gdzie to jest ?
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Tak tak masz racje Ty pewnie na moim miejscu bys to zrobił
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Przegiegu nie mam oficialnie potwierdzonego nooo ale po wnetrzu moge stwierdzidzc ze ok. tego bede miał. nooo jak odpalałem silnik na zimnym to wszytsko ok.dzis juz zamówiłem olej,filtr paliwa,powietrza,oleju.Jutro powinnem juz cos wiedziedzc Dzieki
damiancj
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta