Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pogromca fotoradarów - tylko w Białymstoku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U nas w mieście wczoraj postawili na ulicy nowy fotoradar a dzisiaj jade i patrze stoi samochód z rozwalonym przodem i młody chłopaczek załamany, zwolniłem i patrze wszystkie słupy całe a słup od fotoradaru lezy rozwalony. Napewno to gdzies opiszą na necie albo w tv pokaża

Opublikowano

fury szkoda :kwasny:

fotoradaru :no:

Opublikowano

No czyli jest sposob na to :polew:

My tu kombinujemy z ramkami itd a Tu wystarczy kupic maluszka rozped wywalic i po ptaszku :gwizdanie:

Tylko czy Maluch by dal rade haha :decayed:

A tak powaznie to ladnie Mlodzik pojechal :wink4:

Opublikowano

ja juz wymysliłem swój sposób na foto.

trzepocząca jednorazówka włozona za zejestracje(mogła wpasc) :polew:

bardzo nisko naklejona naklejka lub reklama za wycieraczka :>

Opublikowano
  • Autor

kolego nie rób wiochy jak bedziesz jezdził z reklamówką za kejestracja to prawie tak samo wygląda jak znaczek nike na tylnej szybie

Opublikowano

kolego nie rób wiochy jak bedziesz jezdził z reklamówką za kejestracja to prawie tak samo wygląda jak znaczek nike na tylnej szybie

a jaka w tym wiocha? jezeli lubisz placic mandaty to twoja sprawa. inni nie chca i jakos z tym zyja wcale nie bedac wiesniakami

Opublikowano

Na pomorzu był lepszy fachowiec :D

Jak zauważył, że mu fotkę zrobiło, to rozwalił budkę i zabrał fotoradar z akumulatorem :polew: Świadkowie widzieli jak podjechał busem i później go policjanci złapali

Opublikowano

ja juz wymysliłem swój sposób na foto.

trzepocząca jednorazówka włozona za zejestracje(mogła wpasc) :polew:

bardzo nisko naklejona naklejka lub reklama za wycieraczka :>

Ty myślisz, że Policjanci to idioci ? Pierwsze co dostaniesz za to mandat.

Druga sprawa z tyłu też przyczepisz jednorazówkę i powiesz, że się przykleiła ?

Opublikowano

Prezerwatywe se przyklejcie na tablice :polew:

Opublikowano

Druga sprawa z tyłu też przyczepisz jednorazówkę i powiesz, że się przykleiła ?

Pewnie :) , a przednią szybę razem z naklejką trąba powietrzna przed chwilką "wyssała" :polew:

Opublikowano

topor mial ostatnio czerwone stringi wlozone w zderzak

bo dostal od kolezanki na czas matur

moze by tak stringami zaslonic rejestracje :kox: uzywanymi :polew:

Opublikowano

Gdzie postawili tą puche w Białymstoku?

Opublikowano

Gdzie postawili tą puche w Białymstoku?

tez wlasnie sie zastanawiam gdzie :mysli:

Opublikowano

pewnie chodzi o tą na raginisa od strony supraśla. chybaże to o inny chodzi ale tam też niedawno postawili, także uważać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

na ulicy sławińskiego prawie przy skrzyzowaniu z wspólną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.