Gard

O Gard

Osiągnięcia Gard

Reputacja

1. Visit the Typing Test and try!
  2. Gard

Spotkania na drodze

Czyje ciemne (chyba zielone) B5 Avant z ramką klubową pod blachami nr BI3...L ??? Mignąłem do Ciebie światłami na Legionowej w Białymstoku w środę wieczorem 4 stycznia jadąc za Tobą. Pozdro!
  3. Witam, Czy śruby do kół 16'' od A4 będą pasowały do kół z modelu A3 o tym samym rozmiarze 16'' ?
  4. A ile termostat Cie kosztował Wandej? Sam termos czy z obudową? Bo w moim aucie mam z tym obecnie bolączkę.
  5. Uśmiecham się sam do siebie, gdy słyszę opinie dotyczące niezawodności silnika 1.8T. Poprostu, bardzo mało prawdy w tym stwierdzeniu.
  6. Witam. Przed zimą chciałbym wymienić termostat, bo ten który nadal mam obecnie w aucie zakończył swój żywot. Po konsultacji telefonicznej z mechanikiem kupiłem zamiennik Wahlera. Pojechałem na wymianę i okazało się że najprawdopodobniej obudowa termostatu jest pęknięta, bo zbiera się na niej biały osad powstały z płynu chłodniczego. W związku z tym poszukuję teraz samej obudowy termostatu do B6 AVJ (termostat już mam). Szukałem w necie, żeby zredukować koszta, ale do 1.8T jakoś nie znalazłem. Pytanie, czy obudowa termostatu z B6 o innym kodzie silnika nie podejdzie? Może ktoś mi coś podpowie? Z tego co dowiedziałem się u jednego z dealerów VAG (nie z mojego miasta, bo do tego w moim dodzwonić się nie da) to serwisy sprzedają obudowę termostatu jedynie razem z termostatem ori, a koszt kompletu to 355zł. Trochę dużo, przynajmniej tak mi się wydaje. Myślę, że samą obudowę dostałbym w cenie do 100zł. Widział ktoś w necie takie obudowy do B6 z silnikiem 1.8T (AVJ)???
  7. Gard

Spotkania na drodze

Białystok - trasa Kopernikańska w stronę os. Bema Dziś - ok. 8.30 Namierzone - czarne B7 Avant 2.0TDI z naklejką klubową na tylnej klapie po lewej stronie; blachy białostockie BI XXXXF Stanąłeś na światłach za tunelem, ja za Tobą. Jechalismy az do 11 listopada i skręcalismy obaj w lewo na światłach. Pozdrowienia ze srebrnego B6 Avant bez oznaczen klubowych. Ujawnij sie, będzie pouczenie :>
  8. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

No własnie, dlaczego jest trzecia w tabeli, skoro ma dodatni bilans bramkowy a rubin ujemny?
  9. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

Dzięki! mam nadzieje, że wyjdą z grupy. A do tego chyba przydałby się dziś remis w Kijowie.
  10. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

A to mój faworyt już dziś z Barcą zremisował ;D a na te mecze - Rangers, Stuttgart, Lyon, Arsenal .... i Dynamo Kiev
  11. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

Ja tam nie szukam faworytów tylko meczów, gdzie pada mało bramek bo kursy na under 0,5 do HT / FT wysooookieeeee. Ale po cichu licze na Dynamo i Lyon (kursy ładn), ale musze znaleźć te mecze live, żeby coś obstawić.
  12. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

Znów zarobiłem na moim "czarnym koniu LM". Gdzie gratulacje? W końcu przewidziałem wynik
  13. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

Pachnie mi remisem dziś. Zamiast ładować w Barce po kursie 1.6, wolę dać under 0,5 FT (kurs 5.0 za mniejszą stawkę).
  14. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

No to mamy 0-0 HT na Centralnym w Kazaniu. Posiadanie piłki 75-25 dla Barcy. Barca miała więcej sytuacji, Rubin mniej, ale zarówno Ryzhykhov jak i Valdez już prawie wyciągali piłkę z siatki.
  15. Gard

Liga Mistrzów 2009-2010

A tu nagle przyjechała banda z Kazania i Barce pojechali. Kazań grał defensywnie, to fakt. Ale czy można tego zabronić drużynie, która na obcym boisku prowadzi 0-1 z silniejszym rywalem? Czy uważasz, że powinni pójść na ofensywną wymianę i w ten sposób ryzykować utratę wyniku? Mecz nie powalał na kolana widowiskiem ... Ale chyba nie to tylko to się liczy. Barca się nie popisała - byli bardziej ofensywni, ale nie wykorzystali tego. Rubin strzelił dwie bramki nie stwarzając wielu akcji i w przeciwieństwie do Barcy to on pokazał klasę. I jeśli oglądałeś ten mecz, to może zwróciłeś uwagę jak w środku pola Iniesta został skutecznie wyeliminowany przez graczy Rubina. Tak więc 1-2 nie było czystym przypadkiem.