Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Zalety i wady tego silnika


fidko007

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko odnośnie tego silnika jakie są wady i zalety ewentualnie co innego z benzyny z modelu b6

wiem ,że pytanie dla wielu jest trywialne ale zamierzam kupić a4 w benzynie a jest laikiem w tym temacie

pzd

[mod]nie wydzieraj sie na nas![/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj 1.8T, 2.0i to total shit. Na forum jest mase info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Alt i jestem zadowolony:D masa problemów ale ile nauki hahahaha Tak jak koledzy napisali jak masz do wyboru to kup 1.8 T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zamulac w trasie jeżdzic przepisowo to sie nada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja puki co (odpukać) też nie narzekam :cool1: Co do mocy to zależy jak chcesz jeździć jak dla mnie 131 km starcza ( ale nie wiem na jak długo :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ALT i uważam ze auto jest wystarczająco dynamiczne i puki co nienarzekam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ALT i uważam ze auto jest wystarczająco dynamiczne i puki co nienarzekam:D

widocznie nie jezdziłeś 1.8T :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jeździłem. Devastation przyjacielu wyciagnij turbo z 1.8 t to zobaczymy jak to auto będzie dynamiczne :D Po drugie niemam zamiaru fisiowac kilkoma kucami pod maska, zresztą na auto trzeba trafić, jak źle trafisz to nie zależnie od modelu będziesz sie z nim męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ALT nie narzekam i ogólnie zadowolony jestem no ale osiągi w porównaniu do 1.8T są marne :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczytiscie ALT do 1.8T to jak maluch do mercedesa:D tu chodzi jedynie o to kto co lubi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ALT i uważam ze auto jest wystarczająco dynamiczne i puki co nienarzekam:D

widocznie nie jezdziłeś 1.8T :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Kolego devastation nie porównuj silnika wolnossącego do silnika z turbo bo to trochę nie hallo :no: tak jakbyś porównywał 1.9 tdi do 1.9 sdi :cool1: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________

zresztą na auto trzeba trafić, jak źle trafisz to nie zależnie od modelu będziesz sie z nim męczył.

Co do tego się zgodzę nie ważne jaki silnik czy ALT czy 1.8T czy jakikolwiek inny jak się trafi na minę to kapucha :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczytiscie ALT do 1.8T to jak maluch do mercedesa:D tu chodzi jedynie o to kto co lubi:D

raczej nie lubi a ma :rolleyes:

ostatnio miałem przyjemnosc jeżdzic A6 z tym silnikiem, dynamiczny to dla niego nieporozumienie, jesli komuś nie zalezy na osiagach to ten silnik bedzie idealny do dziadkowej jazdy w kolumnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w 1.8T przy 140tys. niestety silnik do wymiany (dziura w bloku).

cały czas jezdziłeś na "odcince" ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...