-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Już coś kombinuje :PMi się nie chce jechać
-
Dokładka S-line B6 przód
Zamówiłem w aso i przyszły zwykłe kratki, dziś je oddałem i zamówiłem nowe takie jak trzeba . Nr podam jak odbiorę.
-
Dokładka S-line B6 przód
Dzięki wielkie No i to nie sa nr kratek sline tylko zwykłych :facepalm:
-
Dokładka S-line B6 przód
Hej podrzuci ktoś nr bocznych kratek do s line bo mi pilnie potrzebne (kratki nie zaślepione )
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spot od dawna zapowiadany ale za to w dobrym składzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak się obudzisz żeby przyjechać Jak się wyrobię to i ja może moim huskym podjadę ,Tomasz jak byś mógł to weź od niczego vaga bo swojego zepsułem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hej ,ani nam się zebrać bo ekipa się rozjechała i teraz ciężko zgrać się wszystkim ale trzeba się w końcu zmobilizować i jakiegoś wiosennego spota zrobić
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
U mnie bulgotanie występuje po odpaleniu i po chwili cichnie.
-
Stacja pogodowa za około 100 zł
ja mam z castoramy właśnie coś koło 100 kosztowała
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Siódmy syn oglądałem wczoraj i nie polecam 3/10.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Temat pomijałem i nie brałem go pod uwagę aż do ostatniego piątku był trzask i się schowek wysypał :facepalm: Jutro biorę się za naprawę tego super zawiasu bo już temat prześledziłem cały .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Najlepszego !!!!!!!!!
-
Suszarko-odkurzacz pod maska, pomocy
Może jak coś podpowiem bo jestem wlanie po wyciągnieciu turba z bex-a bo klapka nie trzymała ciśnienia i dawała dziwny odgłos po zdjęciu nogi z gazu ,ale co się okazało strona gorąca popękana i od klapki zabezpieczenie poszło w wydech ,a jak turbo dostanie temperatury to metal się rozszerza i może zacierać o łopatki ,u mnie tak było w minimalnym stopniu
-
A4 B6 1.8T BEX kontrolka ciśnienia oleju;(
Ja do swojego leje Motula 5W40 już czwarta wymiana poszła ,micha była też ściągana i wszystko czyste bez nagaru .
-
Kielce-dobry gazownik poszukiwany
bencar nie polecam ,zakladali mi i nie jestem zadowolony ,szef ma wiedze ale więcej go nie ma niz jest
Łukasz 23
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta