Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zieluu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kajan obserwuje zawartość Zieluu
  2. Cześć Panowie Dołączę się do tematu. U mnie sytuacja wygląda w ten sposób, że dla pozycji AUTO, przestały mi świecić DRL, choć na przełączniku od DRL jest wszystko ustawione. Cały czas teraz wyłączam i włączam światła na mijania czyli na bixa, a po to też montowałem DRL żeby nie bawić się tym i żeby mi automatycznie się światła zapalały zależnie od dnia i nocy. Sprawdziłem dzisiaj VCDSem i tak jak chłopaki powyżej, ten sam błąd. Gdzie szukać przyczyny? PS. Podmieniałem włącznika i niestety nic to nie pomogło Dzięki wielkie z góry za odpowiedź !
  3. Cześć Proszę o analizę logów dla kolegi, problem z turbiną Dzięki wielkie z góry ! Logi.rarLogi_2.rar
  4. W nocy to poezja dla oka [emoji4][emoji3] Dzięki i vice versa ! [emoji6] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Leszek - na szybko był myty [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Po sobotniej walce nowe graty wpadły do środka, z których jestem mega zadowolony Nie dość, że radio lepiej gra, AUX śmiga, to poprawił się wygląd środka Do pełni szczęścia w temacie tunelu, wpadną jeszcze esp wizytownik kubek w chromie i ramka biegów 1NK Przy okazji, w niedziele odbył się nasz klubowy podkarpacki zlot na otwarcie sezonu, więc i stąd też parę fot się znalazło @tomekhxc też się załapał
  7. Wpadajcie, trzeba dobrze rozpocząć sezon [emoji41] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Dobre foty! Wysmalcowane na tip top [emoji16][emoji41] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Tego to ja sam właśnie nie wiem [emoji3] Rozglądam się bo wiosna idzie, a trochę już pojeździłem na tym kole, poszło teraz na zimę [emoji39] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Nie na moją kieszeń jak na razie [emoji39] Inne ważniejsze kwestie muszą wpaść w tym sezonie, a na tą chwilę BNS wystarczy [emoji4] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Mała aktualizacja Przez okres zimowy zebrane w woooolnym tempie ale zebrane - graty pod 2DIN W przyszłym tygodniu planuję się za to zabrać, a mianowicie wpada BNS 5.0 z gałkami chrom + AUX (brak na zdjęciu) + climatronic 2DIN BM z B7 od 16st. + przy okazji podłączenie podświetlanych kratek Wszystkie graty od naszych Kolegów z klubu
  12. kto się dzisiaj wybiera?
  13. Dawaj na PW, dogadamy się, mam wszystko fotele (podgrzewane)+kanapa+boczki
  14. Wpadnę w sobotę [emoji6] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.