Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Chciałbym wam przedstawić moją B6 Avant zakupioną we wrześniu 2013r. Sprowadzona z DE z kompletem dokumentów :wink:

Silnik: 1.9 TDI [AVB] 101km
Rok produkcji: 2002
Skrzynia: 5 biegowa
Przebieg: w dniu zakupu 201000
Kolor: LY7W

 

WYPOSAŻENIE:

  • zawieszenie 1BA
  • ABS
  • ESP
  • elektryczne szyby x2
  • podgrzewane przednie fotele
  • podgrzewane elektryczne lusterka
  • ori radio Concert 2
  • pełny FIS
  • tempomat
  • 6 poduszek
  • przyciemnione szyby

ZROBIONE:

  • hamulce 320/288
  • program
  • felgi 18" 8,5J z S6 + opony 225/40
  • wydech od 2.5tdi + końcówki ULTER
  • bixenon D1S + soczewka B8 zkw
  • gwint HR
  • lusterka składane, fotochrom, grzane + moduły składania z kluczyka
  • lusterko fotochrom, włącznik AUTO, DRL/CLH, fotochrom zewnętrzny
  • pióra + ramiona Aero
  • 4-elektryczne szyby
  • fotele + boczki speed z B7 S-line
  • BNS 5.0 gałki chrom + AUX + climatronic z B7 od 16st

1.1.jpg

 

1.2.jpg

 

1.3.jpg

 

1.4.jpg

 

1.5.jpg

 

Pozdrówki! :hi: :wink:

Edytowane przez Zieluu
Aktualizacja

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

avant ładny i dość często spotykany :grin: a na lato bedzie jeszcze ładniejszy :naughty:

Opublikowano

Bezawaryjności.

Nie boisz ale o dowód z powodu braku sprysków?

Opublikowano

Bixenon to jest? Jak na długich widać?

Opublikowano

jak 101 PS zachowuje się na trasie? ogólnie bardzo ładne b6 :)

Opublikowano

Bixenon to jest? Jak na długich widać?

hid to nie bixenon

Opublikowano

Bixenon to jest? Jak na długich widać?

hid to nie bixenon

jak zamontuje zdeś pod spryski to nie poleci dowodzik ;) a później na spokojnie może ogarnąć bixy ;)

P.S Zieluu dzwoniłem do Ciebie parę razy ale niestety straciłeś klienta na fele z oponami ;/

Opublikowano

Bixenon to jest? Jak na długich widać?

hid to nie bixenon

jak zamontuje zdeś pod spryski to nie poleci dowodzik ;) a później na spokojnie może ogarnąć bixy ;)

P.S Zieluu dzwoniłem do Ciebie parę razy ale niestety straciłeś klienta na fele z oponami ;/

jak sie nie odbiera to tak jest :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dwie zapowiedzi :wink:

ulter.jpg
20141124_194537.jpg

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

Zielu - Harry dzwonił a Ty nie odbierałeś ? Jak mogłeś ?

tumblr_mjw1xxXQ6T1s14h9co1_500.gif

Opublikowano
  • Autor

:grin:

Nie byłem w stanie... :(

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

ładny avant. Powiedz mi jak ten motor sie sprawuje w budzie Avant? tylko tak szczerze bo nie ukrywam, iż moze taki motor w avancie mi sie trafi i zbieram opinie jak to sobie radzi i jak ze spalaniem :) bede wdzieczny za odpowiedzi :)

Opublikowano

Fajna fura co hida lipa sie robi jak wsiadzie 4 osoby bo pewnie oslepia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ładny avant. Powiedz mi jak ten motor sie sprawuje w budzie Avant? tylko tak szczerze bo nie ukrywam, iż moze taki motor w avancie mi sie trafi i zbieram opinie jak to sobie radzi i jak ze spalaniem :) bede wdzieczny za odpowiedzi :)

jeśli jeździsz np. 10km w jedną stronę do pracy i większość trasy to biegi 1,2,3 i dużo świateł to około 8L/100km, jeśli chodzi o trasę, to zszedłem do 4,9L/100km przy 4 osobach i przyjemnie się jedzie :wink: ale to już zależy od wymagań kierowcy, ja jestem zadowolony z tego silnika :wink: ale plany na większą moc są :decayed: zwłaszcza na zmniejszenie spalania w mieście, bo nie oszukujmy się - trzeba ruszyć bude a to wymaga przyśpieszenia, co za tym idzie większe spalanie :wink:

Parę dni temu zawitał WRESZCIE po paru miesiącach zbierania gratów wydech od 2.5tdi + końcówki :kox: Dodatkowo przy dzisiejszej ładnej pogodzie odświeżyło się B6 i poszły w zapomnienie emblematy z klapy :banan:

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

całkiem przyjemny wydech :naughty: jutro obadamy :wink:

Opublikowano
  • Autor

całkiem przyjemny wydech :naughty: jutro obadamy :wink:

ogień leci, trzeba uważać :grin::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pięknie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowa felga na sezon już czeka na montaż :jerk:

20150225_170035.jpg
Opublikowano

Przyjemna felga. Co to za model? 19-cali?

Opublikowano

ile dałeś za felgi Kornel ???


pytam bo widziałem takie w Krakowie na sprzedaż :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.