Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi


Zieluu

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że te kabelki tak nie pozostały tylko owinięte ładnie parcianką i poukładane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko elegancko poukładane :naughty: jedynie moduły tymczasowo złapane na opaskach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pozdrawiam :hi:

Z nowości: wpadły dzisiaj moduły składanych lusterek od kkam'a (składanie [zamknięcie, otwarcie; zamknięcie, kluczyk] + CLH blendy LED). Na tę chwilę na razie podpięte składanie z racji nie podpięcia jeszcze gratów pod lustro fotochrom, clh+drl - leżakują jeszcze graty w piwnicy :facepalm: więc wreszcie pasuje się za resztę zabrać i dokończyć na dniach :wink:

Składanie bangla elegancko ! :naughty::naughty:

Zdjęcie z prac oraz filmik po ukończeniu dzieła:

image.jpg

Gruuuuuubo z tematem pojechałeś !! :decayed: az sie zastanawiam czy u siebie tego nie zrobić hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przydatne zwłaszcza jak dużo się parkuje w mieście, a w moim przypadku tak jest, a parę razy już miałem schowane lusterko... :angry: Polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze w druga strone ktos Ci nie schowal. ;) fajnym bajerem jest opuszczanie prawego podczas cofania w momencie parkowania rownoleglego do kraweznika, zwlaszcza jak sie jezdzi na jakis szerszych, wystajacych kolach o niskim profilu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przydatne zwłaszcza jak dużo się parkuje w mieście, a w moim przypadku tak jest, a parę razy już miałem schowane lusterko... :angry: Polecam :decayed:

Dobrze ze tylko słuzbowym parkuje na mieście :):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze w druga strone ktos Ci nie schowal. ;) fajnym bajerem jest opuszczanie prawego podczas cofania w momencie parkowania rownoleglego do kraweznika, zwlaszcza jak sie jezdzi na jakis szerszych, wystajacych kolach o niskim profilu. :D

fakt to jest przydatne u siebie często korzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze w druga strone ktos Ci nie schowal. ;) fajnym bajerem jest opuszczanie prawego podczas cofania w momencie parkowania rownoleglego do kraweznika, zwlaszcza jak sie jezdzi na jakis szerszych, wystajacych kolach o niskim profilu. :D

Myślałem też nad tym, ale jednak się nie zdecydowałem :) Odpukać nie przerysował jeszcze, ale to może dlatego, że próbuję nie parkować przy krawężnikach i wole pojechać parę metrów dalej na teren bez krawężników :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Po chwilowej przerwie aktualizacja :) Na pokład zawitały bixy, które sprawiły jasność i odpoczynek dla moich oczu - przejście ze zwykłych lamp na bixa miażdżące  :D

Ori bix, przetwornice Valeo D1S,  soczewki zkw z B8, poprawione uszczelnienie, wyczyszczone środki - Gwerty :good:

Palniki Osram D1S 4300K - Hammer :good:

H7 Osram Nightbreaker Laser - dzik :good:

Postojówki LED, kierunki chrom 

IMG_20170209_215937.jpg

IMG_20170210_194009.jpg

IMG_20170211_090510.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, komfort jazdy nocą wzrasta niesamowicie przy bixach, ja już nigdy nie kupię auta że zwykłymi lampami, tylko xenon.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karol1981 napisał:

Dobra robota, komfort jazdy nocą wzrasta niesamowicie przy bixach, ja już nigdy nie kupię auta że zwykłymi lampami, tylko xenon.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak :wink: Teraz spryski + samopoziom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tylko po co :decayed: reczna regulacja z kabiny i jest git. Rozklejane byly lampy do czyszczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KoJ@K napisał:

Taaa, tylko po co :decayed: reczna regulacja z kabiny i jest git. Rozklejane byly lampy do czyszczenia ?

Nastawiłem się na DRL+CLH i już wszystkie graty pod to leżą z rok w pokoju i nie ma kiedy założyć ale trzeba znaleźć wreszcie ten czas ... :decayed: Były :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota [emoji4]


I vice versa [emoji6]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2017 o 13:13, Zieluu napisał:

Teraz spryski + samopoziom 

predzej spryski , jak sie dowala niebiescy to o to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu jestem z Ciebie dumny:naughty:    Jeden z trzech najbardziej przydatnych modów w a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...