Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kornik kto ci fotki robił ?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kornik kto ci fotki robił ?

A kumpel, ten co kiedyś przyjechał na spota czarnym avantem 1.8t :wink: Aparat żadne cuda, kompakt, tylko po prostu dobrze ustawiony + statyw i robi robote :banan: Trzeba się ugadać na jakąś sesje ! :D

:hi:

Trochę odświeżę temat, bo prawie rok minął od ostatniego wpisu :facepalm: Można powiedzieć, że się nic nie zmieniło, jednak na ten rok planowane są większe zmiany.

Od jakiegoś czasu leżą graty na półce, a dokładniej: lusterko fotochrom, MCE F, włącznik AUTO, przełacznik DRL/CLH, wiązka do tego wszystkiego + fotochrom zewnętrzny :wink:

DSC_5756.jpg DSC_5748.jpg DSC_5749.jpg

Co do mnie "leci" po świętach:

- lusterka zewnętrzne fotochrom + grzanie + składanie 10pin,

- moduł komfortu AJ

Dodatkowo, żeby już był cały kpl pod drl/clh wpadną bixy oraz planuję ori samopoziom :naughty:

Wiosna zawitała, więc i mody będą lecieć WRESZCIE :)

Opublikowano

wiosna idzie to rozbieraj auto i zakładaj to wszystko :naughty:

Opublikowano

Fajna sesja...powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor

wiosna idzie to rozbieraj auto i zakładaj to wszystko :naughty:

Wyrzuce golfa z garażu, tego wpakuje i rusza prace [emoji16]

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Fajna sesja...powodzenia w modach :)

Dzięki :hi:

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no nareszcie jakieś mody :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no nareszcie jakieś mody :naughty:

Rozkręcimy ten rok :naughty:

Opublikowano

Działaj, działaj :wink:

Opublikowano

Powiedz mi kolego co masz za postojówki? że tak ładnie na niebiesko świecą? ja kupiłem ledy za 15zł sztuka co oszukują komputer aby błąd nie wyskakiwał i świecą bardziej na biało niż niebiesko? Gdzie można dostać takie jak masz ty?

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi kolego co masz za postojówki? że tak ładnie na niebiesko świecą? ja kupiłem ledy za 15zł sztuka co oszukują komputer aby błąd nie wyskakiwał i świecą bardziej na biało niż niebiesko? Gdzie można dostać takie jak masz ty?

Postojówki nieaktualne od tamtego roku, ponieważ się przepaliły i zaczęły mrugać, więc nie polecam :wink: Poza tym bardzo na niebiesko świeciły. Jak wpadną bixy to będę szukał jakiś po barwę żarnika 4800K :wink:

Opublikowano

a z jakich względów zdecydowałeś się na wydech 2,5tdi

Opublikowano

Ładna sztunia i modziki też do przodu idą. :decayed:

Opublikowano

a z jakich względów zdecydowałeś się na wydech 2,5tdi

jak to z jakich , chyba po to żeby mieć dwururke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a z jakich względów zdecydowałeś się na wydech 2,5tdi

Ze względów strikte wizualnych :wink: Mocy to to nie dodaje, jej trzeba gdzie indziej szukać :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kornik kto ci fotki robił ?

A kumpel, ten co kiedyś przyjechał na spota czarnym avantem 1.8t :wink: Aparat żadne cuda, kompakt, tylko po prostu dobrze ustawiony + statyw i robi robote :banan: Trzeba się ugadać na jakąś sesje ! :D

:hi:

Trochę odświeżę temat, bo prawie rok minął od ostatniego wpisu :facepalm: Można powiedzieć, że się nic nie zmieniło, jednak na ten rok planowane są większe zmiany.

Od jakiegoś czasu leżą graty na półce, a dokładniej: lusterko fotochrom, MCE F, włącznik AUTO, przełacznik DRL/CLH, wiązka do tego wszystkiego + fotochrom zewnętrzny :wink:

DSC_5756.jpg DSC_5748.jpg DSC_5749.jpg

Co do mnie "leci" po świętach:

- lusterka zewnętrzne fotochrom + grzanie + składanie 10pin,

- moduł komfortu AJ

Dodatkowo, żeby już był cały kpl pod drl/clh wpadną bixy oraz planuję ori samopoziom :naughty:

Wiosna zawitała, więc i mody będą lecieć WRESZCIE :)

zanosi się na duże rezanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zanosi sie ale na razie brak kompletnie czasu [emoji35] Powoli i do przodu ! [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

heh coś o tym wiem , auto rozgrzebałem a teraz stoi bo nie ma czasu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh coś o tym wiem , auto rozgrzebałem a teraz stoi bo nie ma czasu :decayed:

Czeka aż przyjadę do Ciebie i Cie zmobilizuje ... :drunk::decayed:

Opublikowano

ta to narobimy .... :grin:

Opublikowano

ja też chcę, ja też chcę! :kox: Tomku, Twoja nalewka ciągle siedzi mi w pamięci :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.