Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A te dwa pozostałe to dla Ciebie jakie są jeszcze ? :D

Opublikowano

Ziellu...te h7 od dzikusa to swiecą troche na biało czy raczej żółć ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, rrrudy25 napisał:

Ziellu...te h7 od dzikusa to swiecą troche na biało czy raczej żółć ?

według mnie świecą trochę na biało, przynajmniej z kabiny jak odpalę długie to nie ma efektu żółci, ogarnę dzisiaj wieczorem jeszcze dokładnie i dam znać :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tez robie bixy u siebie, tylko raczej zostawię chrom :P 

https://a4-klub.pl/topic/388819-lampy-chrom-czy-czarny-mat/

Gdzie kupowales kierunki chrom? :)

Edytowane przez Voucher

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Voucher napisał:

Tez robie bixy u siebie, tylko raczej zostawię chrom :P 

 

Gdzie kupowales kierunki chrom? :)

Z tego co mi wiadomo, to ori bixy wychodziły tylko z czarnymi środkami :tongue4:

Kierunki o te dokładnie, polecam :naughty:

http://allegro.pl/zarowka-py21w-bau15s-12v-p21w-silver-chrom-canbus-i6150635692.html?snapshot=MjAxNy0wMS0yOVQxMDo0Njo0MC4zMDhaO2J1eWVyO2EzNmIwN2RkN2IyZDdkNzI1ZmU4NzA5ODQ0NTUyNDQzZjNmZmVlMTc4NTQ2YWRiNWM3NmZhNGFiN2FiOWJjZDQ%3D 

Opublikowano

Wlasnie niestety bixow nie bylo czarnych, tylko te ... szare i mi wlasnie brakuje tego czarnego koloru w nich, ale jestem wlasnie w polowie drogi, by to zmienic :kox:

Opublikowano
  • Autor
Wlasnie niestety bixow nie bylo czarnych, tylko te ... szare

 

Pisząc ,,czarne,, chodziło mi właśnie o szare [emoji2]

 

 

 

Opublikowano

Nooo... To sie wyrazaj :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zabrałem się dzisiaj za wymianę blendy oświetlenia rejestracji bo ... jak widać po zdjęciach, była w tragicznym stanie :huh: Wpadła nowa-używana plastikowa 8E0827574C 3FZ, nie ma porównania do starej co do stanu i materiału :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Ledy bys załozył odrazu :oczko:

Opublikowano

Dokladnie wrzucaj ledy, efekt na duzy plus ;). Jedna z pierwszych zmian ktore dokonalem u siebie hehe

Opublikowano
  • Autor

LEDy wpadną, już idzie zamówienie do Tomnika, ale na ten czas wrzuciłem zwykłe :thumbup1:

Opublikowano

zostaw te zwykłe żarówy , będzie retro :decayed:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, tomekhxc napisał:

zostaw te zwykłe żarówy , będzie retro :decayed:

ze swojej dziadygi b6 możesz zrobić retro ... :decayed:

Opublikowano
Dnia 11.03.2017 o 11:53, Zieluu napisał:

Zabrałem się dzisiaj za wymianę blendy oświetlenia rejestracji bo ... jak widać po zdjęciach, była w tragicznym stanie :huh: Wpadła nowa-używana plastikowa 8E0827574C 3FZ, nie ma porównania do starej co do stanu i materiału :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

szukam też takiej blendy bo moja słabo już wygląda.. i cholera nic nie ma z używek.. chyba będzie trzeba kupić nowe :/

Opublikowano

ja i w b7 i w b6 przywróciłem obydwie do życia , przelutowałem wszędzie nowe przewody , wyczysciłem odmalowałem i hulają aż miło :decayed:

Opublikowano

w jaki sposób się to w ogóle demontuje? trzeba zdjąć tapicerkę bagaja?

Opublikowano
  • Autor
w jaki sposób się to w ogóle demontuje? trzeba zdjąć tapicerkę bagaja?


Juz byłem nastawiony na kupno nowej, ale sie jeden kolega z forum odezwał na PW ze ma taka (oglaszalem się na ,,kupie części,,). Co do wymiany, to tapicerke ściągasz, cztery sruby odkrecasz plus jedna od zamka, sciagasz linke od zamka, obkrecasz zamek, wyciągasz go, przymykasz klape i wyciągasz blende [emoji2]
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Brudasy :wink:

 

h0x3uHw.jpg

 

mVT004u.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

Powiedziałbym, że nawet czyste :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.