Treść opublikowana przez sgn1808
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jak skończę jutro tO zapraszam.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie próbuje ustalić ori nr wiązki łączącej słupek A i B, ale nie mogę go zlokalizować w etce.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Wlasnie próbowałem.igła masakra jak piszesz zobaczę na mieście czy sa dostępne w sklepach motoryzacyjnych jeśli nie będę musiał zamawiać i przekładać robotę na nie wiem wsumie kiedy...
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Czyli mam rozumiec ze nie potrzebuje kupować żadnych pinow?, wiem ze jest opisane ale puki nie widzę ciezko mi z elektryka dojść ladu dlatego dopytuje. W jaki sposob wyjmuje piny?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Ile kolego pinow użyłeś z danego rodzaju?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Panowie, uszkodzilem akumulator 74ah Boscha s4. Mam zamiar w najbliższym czasie doposazyc moja a4 w 4el szyb, grzane fotele z kanapa składane lusterka 3x fotochrom i pewnie jeszCze dużo rzeczy których nie sposób wymienić na tą chwilę czy taki wystarczy?https://m.ceneo.pl/20315994#tab=spec Robię raczej krótkie trasy a Nie chce dokonywać zakupu dwu krotnie. Auto stoi a potrzebuje dojeżdżać do pracy dziś jutro muszę coś kupić.
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
Dzięki Kamil, pracy generalnie trochę było zważywszy na to że to był mój pierwszy raz gdy zdejmowałem zderzak przód... w drugą stronę masakra złapać te dwie śruby na imbus... mam nadzieję że za drugim będzie lepiej hehe mam jeszcze dokładki progu w kolor, ale już czasu brakło jutro jadę założyć i tel do lakiernika kiedy podbijać. P.S. Kamil lampy tył kupione 2szt. I to była dobra decyzja ponieważ była by różnica o której rozmawialiśmy. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
Z racji tej że moja przednia dokładka była od momentu zakupu lekko sfatygowana, musiałem "dojrzeć" do decyzji o założeniu przodu s-linę. Ceny zderzaków kompletnych sa drogie wiec postanowiłem założyć i dociąć zamiennik pod zwykły. Zdjęć z samej pracy mam niestety niewiele za dużo różnych sytuacji przetrwało mi pracę i po prostu zapomniałem z tego wszystkiego. Zderzak dopasowany już na samochodzie, czekam tylko na termin u lakiernika oraz kratkę poliftową. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Kratki w zderzak sline halogen nowe Ori koszt około 120zł szt. Lub używki dorwiesz . Jeżeli chodzi o dolna kratkę zderzaka a6c5 lif pasuje, i w to siatka ABS(plaster miodu). Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Kamilem, widzę że pięknie wszystko posuwa się do przodu elegancko. Zawias obowiązkowo! Od kiedy ja to słyszę? Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
obszywanie kierownicy mielec - tarnobrzeg?
Tapi flock, z Dębicy gdybyś jechał w stronę Tarnowa jest firma która się zajmuje ogólnie tapicerkami musisz szukać na fb bo nie mają strony internetowej. Szwagier robił u nich całe wnętrze w miniaku wyszło za***iście. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Serwis dębica i okolice
Dykas jedyny w Dębicy rosądny z Vaga, chodź ostatnio dopatrzyliśmy się kolegą małych niedociągnięć po wymianie rozrządu w 1.8t. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Sterownik silnika [ECU] AVB
To może inaczej, czy mogę jaki kolwiek wsadzić który jest przystosowany pod silnik AVB? Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Sterownik silnika [ECU] AVB
Witam, mam pytanie odnośnie sterownika silnika w AVB był kiedyś zalany chciałbym go wymienić. Na allegro widze z różnymi końcówkami np. 038 906 019 GG , 038 906 019 LF itp. Wszystkie niby do AVB, więc czym się różnią? Przepraszam jeślo nie ten dział. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Tak jak wyżej na pisaļem nie pchał bym siė tam z włosiem, szmateczka jakąś miękką wyczyścił dokładnie a później odrazu zdemineralizowaną potraktuj nie czekaj do wyschnięcia by to miało sens. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Słuchaj ja bym tego pedzelkiem nie robił, delikatna szmatka na mokro dojechać wszędzie i przepłukać zdemineralizowana ja tak zrobiłem było dobrze .
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Gdy już rozkleisz lampę wyczyść klosz ciepłą wodą z płynem po czym wypłucz wodą zdemineralizowaną by nie pozostawić smug.
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
W takim razie powodzenia Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
No to teraz Kamilek wiosna bedzie sie dzialo , umiesz sie tym poslugiwac czy bedziesz sie uczyl? Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Ronal DTM 8j et43 jak dobrze pamiętam. + Uniroyal Rainsport3 225/40r18
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
10 tyś. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ok dziękuje, czy jak w drugiej mam jedno i drugie to warto rozbierać stronę kierowcy? Chciałem wrzucić tylko na przód resztę wrzucę gdy dołożę el z tyłu. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Witam, Panowie mam mały problem albo czegoś nie jarzę. Kupiłem gotowe wiązki z końcówkami wstawiam zdjęcie tej wiązki z którą mam problem (przód strona pasażera) jest to wiązka którą zakupiłem. Tak wygląda ułożenie starej wiązki w drzwiach i ta w środku brązowa kostka idzie do wtyczki od podnoszenia szyb, a w nowej wiązsce jest taka proszę o pomoc bo wsumie rozjeb... z robota jestem pod blokiem... Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Być może coś pokręciłem ... Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Heble jak najbardziej w planie przed tym wszystkim, ale to ogarnę sam w tej kwesti potrzebuję pomocy [emoji6] zastanawiam się tylko między 320/288 a 345 na przód ewentualnie zacisk 320 i większe jarzmo tylko chyba ciężko wyrwać. Kapeć na chwile obecną jest 225/40r18 na DTM-ce [emoji6]. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka