Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

czy ktoś ukończył z sukcesem tego typu mod ?

czy jest jakiś problem przy rozklejeniu LAMP ?

wystarczy zetrzeć chrom w środku rozpuszczalnikiem i pomalować?

czekam na Wasze podpowiedzi ;-)

pozdrawiam

badboy

Opublikowano

truckmaniac

malował zapytaj jego :)

Opublikowano

witam,

czy ktoś ukończył z sukcesem tego typu mod ?

czy jest jakiś problem przy rozklejeniu LAMP ?

wystarczy zetrzeć chrom w środku rozpuszczalnikiem i pomalować?

czekam na Wasze podpowiedzi ;-)

pozdrawiam

badboy

O tym samym myślałem, tylko w Maździe 6.

Napisz czy zrobiłeś i jak to Ci wyszło.

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś oprócz truckmaniaca malował środki lamp i je rozklejał ?

szukam kogoś z doświadczeniem najlepiej z okolic woj. śląskiego :)

oczywiście potrafię okazać swą wdzięczność hehhehe

pozdro

Opublikowano

czy ktoś oprócz truckmaniaca malował środki lamp i je rozklejał ?

Nosb, moskal :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś oprócz truckmaniaca malował środki lamp i je rozklejał ?

Nosb, moskal :wink4:

tak tylko chodzi mi konkretnie o b6 bo tam ten klej to istne cholerstwo :disgust::wallbash:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy rozklejal ktos bixy?

Opublikowano

A ori bixy nie są czarne środku??

Opublikowano

Ja mam zamiar tez rozklejać lampy ale trochę mnie to wszystko przeraża :wallbash:

Opublikowano

Ja zebrałem graty (jakieś pół roku temu :P) do moda ale nie dałem rady rozkleić :/ Na razie odpuszczam.

Opublikowano

Kolega który zajmuje się lampami mówił mi że duże prawdopodobieństwo że pęknie podczas rozklejania bo tam jest twardy klej, w niktórych autach było na takim miękim. Mówił też że później ciężko z poklejeniem tego żeby łądnie pasowało.

Opublikowano
Kolega który zajmuje się lampami mówił mi że duże prawdopodobieństwo że pęknie podczas rozklejania bo tam jest twardy klej, w niktórych autach było na takim miękim. Mówił też że później ciężko z poklejeniem tego żeby łądnie pasowało.

Może i tak ale chłopaki już to robili i jest wszystko ok tylko ciężko je rozkleić ale nic mi nie wiadomo żeby komuś pękła lampa...

Opublikowano

To może któryś z chłopaków podpowie jak najlepiej się do tego zabrać, na co zwracać uwagę, jakich narzędzi urzyć?

Opublikowano

W dziale warsztat jest cały opis. Tam zajrzyj.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

ja robiłem na czarno i chyba za bardzo mnie poniosło

fd1340903ea88743m.jpg

Opublikowano

daniels mega dobrze to wygląda :thumbup1: powiedz mi jak świecą kierunki i mijania[jakaś różnica?]?

Opublikowano

Ja tez malowałem, kłopot z rozklejaniem ale da sie rade, trzeba tylko chciec, teraz rozklejałem od nowa bo zakladałem soczewy od b8 i juz bylo latwiej hehe, U Daniela swieca normalnie przeciez mijania to soczewka a chrom dookola to tylko ozdoba, ja zostawilem jednak chromy bo wg mojego gustu za ciemno troche jest tak jak np u Daniela..

Opublikowano
daniels mega dobrze to wygląda :thumbup1: powiedz mi jak świecą kierunki i mijania[jakaś różnica?]?
normalnie świecą,zero różnicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.