Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kravootski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kravootski

  1. Panowie, gdzie mogę zakupić oryginały za te 407zł ??
  2. Może Ci się przyda kolego http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/joey.html
  3. Podłączam się do pytania Ps.Chociaż właśnie wypatrzyłem, że to chyba nie ori (nie maja "wybitych" emblematów bbs) Ale też takie mam w planach
  4. PDC czeka na rezanko Czujniki jak widać są, ale z instalacją będziesz mi musiał pomóc
  5. No przyznam szczerze, że marzą mi się bb's ch 19" black edition ze srebrną obwódką :> Jak się uprę, to je dorwę A tymczasem, to proponuje poprzymierzać samemu Panowie http://www.bbs.com/en/showroom/showroom.html
  6. Masz rację Może teraz będzie bliżej : http://img10.imageshack.us/img10/8274/lg16839.jpg
  7. Nr 2 http://img145.imageshack.us/img145/3307/newfdt.jpg
  8. Tekst rzeczywiście rozbrajający Szkoda. Jak coś tylko mi się rzuci w oczy to dam znać!
  9. O! O szybach mi właśnie przypomniałeś
  10. Jako, że wszyscy tak dumnie prezentują swoje autka, w końcu i ja postanowiłem cyknąć parę fotek Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest to wersja wzbogacona o sportpakiet. Dodatkowo, założyłem listwy zewn. od S4 i w poczekalni leżą aluminiowe progi wewn. z wersji s-line Nie będę pisał co jest w planach (bo wiadomo jak to z planami...), napiszę natomiast co chciałbym zmienić w mojej czarnuli Po pierwsze: zmiana felg z 16'tek na 18" (prawdopodobnie BBS'y CH, może w wersji black nawet ) Po drugie: zderzak przedni z wersji s-line Po trzecie: RNS-E Po czwarte: Bi-xenony (aczkolwiek bez nich też przeżyję ) ...I to by było chyba na tyle.. Resztę pozostawiam do oceny 27.03.2010 Czarna otrzymała nową pupcię S-pupcię
  11. Hmmm... Teraz zobaczyłem, że ta listwa jest osadzona w tym plastikowym progu... No i jest problem PS.Wie ktoś ile kosztuje taki komplet w aso?
  12. Witam Szanowne Grono Chciałem spytać czy ktokolwiek z Was montował u siebie aluminiowe listwy progowe (te pod drzwiami) ? http://img523.imageshack.us/my.php?image=522503351hb1.jpg Pytam dlatego, że zakupiłem takowe i nie wiem jak się za to zabrać ponieważ są to same listwy bez tych plastikowych progów.. Problem polega na tym, że montowane są na taśmę przylepną a ten plastikowy próg nie ma równomiernej powierzchni, tylko taką chropowatą... Wszystkie pomysły mile widziane [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 16:48_________________________________________________No nie wierzę, że nikt nie montował u siebie takich listewek
  13. Witam Wszystkich audi-maniaków Już niebawem zamierzam dołączyć do szczęśliwych posiadaczy tej marki,a do tego czasu przestudiuje forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.