Treść opublikowana przez kravootski
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie, gdzie mogę zakupić oryginały za te 407zł ??
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Może Ci się przyda kolego http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/joey.html
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Podłączam się do pytania Ps.Chociaż właśnie wypatrzyłem, że to chyba nie ori (nie maja "wybitych" emblematów bbs) Ale też takie mam w planach
-
[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.
PDC czeka na rezanko Czujniki jak widać są, ale z instalacją będziesz mi musiał pomóc
-
[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.
Nowe fotki w 1 poście
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
No przyznam szczerze, że marzą mi się bb's ch 19" black edition ze srebrną obwódką :> Jak się uprę, to je dorwę A tymczasem, to proponuje poprzymierzać samemu Panowie http://www.bbs.com/en/showroom/showroom.html
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
Masz rację Może teraz będzie bliżej : http://img10.imageshack.us/img10/8274/lg16839.jpg
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
Nr 2 http://img145.imageshack.us/img145/3307/newfdt.jpg
-
[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.
Tekst rzeczywiście rozbrajający Szkoda. Jak coś tylko mi się rzuci w oczy to dam znać!
-
[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.
O! O szybach mi właśnie przypomniałeś
-
[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.
Jako, że wszyscy tak dumnie prezentują swoje autka, w końcu i ja postanowiłem cyknąć parę fotek Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest to wersja wzbogacona o sportpakiet. Dodatkowo, założyłem listwy zewn. od S4 i w poczekalni leżą aluminiowe progi wewn. z wersji s-line Nie będę pisał co jest w planach (bo wiadomo jak to z planami...), napiszę natomiast co chciałbym zmienić w mojej czarnuli Po pierwsze: zmiana felg z 16'tek na 18" (prawdopodobnie BBS'y CH, może w wersji black nawet ) Po drugie: zderzak przedni z wersji s-line Po trzecie: RNS-E Po czwarte: Bi-xenony (aczkolwiek bez nich też przeżyję ) ...I to by było chyba na tyle.. Resztę pozostawiam do oceny 27.03.2010 Czarna otrzymała nową pupcię S-pupcię
-
[ALL B6] Listwy progowe S-line
Hmmm... Teraz zobaczyłem, że ta listwa jest osadzona w tym plastikowym progu... No i jest problem PS.Wie ktoś ile kosztuje taki komplet w aso?
-
[ALL B6] Listwy progowe S-line
Witam Szanowne Grono Chciałem spytać czy ktokolwiek z Was montował u siebie aluminiowe listwy progowe (te pod drzwiami) ? http://img523.imageshack.us/my.php?image=522503351hb1.jpg Pytam dlatego, że zakupiłem takowe i nie wiem jak się za to zabrać ponieważ są to same listwy bez tych plastikowych progów.. Problem polega na tym, że montowane są na taśmę przylepną a ten plastikowy próg nie ma równomiernej powierzchni, tylko taką chropowatą... Wszystkie pomysły mile widziane [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 16:48_________________________________________________No nie wierzę, że nikt nie montował u siebie takich listewek
-
[ALL B7] lato 18/19 rs4 czy r8
Kto znalazł, to znalazł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich audi-maniaków Już niebawem zamierzam dołączyć do szczęśliwych posiadaczy tej marki,a do tego czasu przestudiuje forum