Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wystarczy tylko tą blache/tarcze przykrecic? Nie idą tam żadne podkładki itp? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Powiedzcie mi proszę czy ilość rowków okresla jakie siedzi u mnie sprzegło? mam koło 4pk i brak naklejki na sprezarce. Coś odpadło bo bylo to słychać jak poturlalo się pod autem i na następny dzień zauważyłem, że przestała działać klima. Jeśli się okaże, że mam sprzęgło z tą "kwadratową" tarczą to wystarczy kupić tarczę i przykręcić? Czy jakieś podkladki dystansowe są tu potrzebne? Są różne rozmiary/grubosci tych tarcz?
  3. Też bym prosił o fotki :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Na yt znalazlem taki filmik i myślę, że wystarczy :-)
  4. O takie cos chodzi. Dobrze jest miec to nowe :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Nity moga być 3x8mm Spinki razem 6 sztuk Weź nitownice i listwy do zakładu gdzie szyby będą wymieniać. Szkoda, że swoje szybki wywalilem z miesiąc temu... Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Z 5 sezonów przelatalem z ramkami psiknietymi dipem. Praktycznie co roku musialem odswiezac bo odlazilo po zimie. Dobrze przygotowywalem powierzchnie... w tym roku zmienilem ramki na ori czarne i spokój... Za wymiane szyb karoseryjnych zapłaciłem 60zł. Nity mozna kupić w sklepie na wagę. Ja mialem wymiar 3x8. Dobrze zabrac ze sobą nitownice do szklarza i tam montowac ramki. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Kshyhu87 temat w Audi A4 B6/B7
    Winny okazał się przekaźnik 219. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Siemanko. Panowie kto w okolicy Poznania/Gniezna ogarnie mi wyminae licznika itp... Jakieś namiary?
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W okolicy Poznania/Gniezna ktos mi ogarnie przekladke itd licznika w b6? Chodzi o kodowanie itp Ewentualnie wysylkowo ktoś? Jakby co to priv
  10. Na allegro uszczelniacze 4zl sztuka wiec można sprawdzić :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. wymieniał ktoś u siebie te uszczelnienia? mi się poci przy ośce klapy gaszacej wiec bede wymieniał, może będzie lepiej
  12. Kshyhu87 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam problemy z autem. Chociaż nie zawsze, czasami wszystko jest ok i odpala normalnie... To może być wina licznika? Pojawia mi się blad w klimatroniku 00474 - moduł immo. Myślałem rozebrać licznik i przelecieć wszystkie luty hot airem, ale czy warto? Miał ktoś taki problem? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To będzie wina licznika? W klimatroniku pojawia się błąd 00474 - coś tam związane z immo. Jakby co to gdzie naprawiać licznik? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z czym to może być problem? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. U mnie w chlodniejsze dni po przekreceniu zaplonu mrugaja kontrolki w liczniku i cyka jakiś przekaźnik. Nie idzie odpalić dopiero po kilku probach odpala od razu. Aku wymieniony i nic to nie dało Filmik;

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.