Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja robiłem na czarno i chyba za bardzo mnie poniosło

http://images39.fotosik.pl/1445/fd1340903ea88743m.jpg

Przy srebrnym bardzo dobrze to wygląda ale osobiscie wokół soczewek zostawiłbym chrom

Opublikowano

Ja musze otworzyc swoje lampy i wyczyscic :/ brak szczelnosci i teraz zostaly zacieki i mysle nad pomalowaniem wnetrza ale niewiem czy bedzie pasowac do niebieskiego malysza :/ ma ktos moze fotke jak takie lampy wygladaja przy niebieskiej niuni ? pomalowanie lamp na niebiesko w srodku to raczej wioska ;p ale na czarno moze poprawic torche wyglad

Opublikowano

Prosze cie:

14eaa4fe3318a6b1m.jpg

Opublikowano

Ostatnio przy okazji uszczelniania bixów wyczyściłem środki przez otwór soczewki przy pomocy rączki dziecka i specjalnej frotowej rękawicy do mycia szyb. Nie jest idealnie, ale o wiele lepiej niż było.

Próbowałem też je rozkleić na gorąco opalarką, ale trzeba by było porozginać ten plastikowy rant więc odpuściłem. Ale myślę że jest to do zrobienia. W poprzednim aucie (Rover 200) tak właśnie bez problemu rozkleiłem klosze, żeby wyjąć pomarańczowe szkiełko z kierunkowskazu.

Przyznam, że podoba mi się to malowanie na całkiem czarno. Myślę że mojej czarnej perle było by z takimi lampami do twarzy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ostatnio robiłem u siebie tego moda :) Roboty z rozklejaniem lamp jest w c**j dużo, ale dla końcowego efektu warto :)

Rozklejona lampa wygląda tragicznie, ale po sklejeniu nie jest aż tak źle.. Chociaż mogłoby być lepiej :P Ten plastik trzeba odginać prawie do pionu i wyskrobywać ten klej/gumę.

Ze zdejmowaniem odblasków może być trochę problem, bo siedzą tam dosyć mocno i jak będziecie chcieli je wyciągać to trzeba użyć siły do tego, bo łatwo nie wyjdą :P

Ja swoje na koniec skleiłem sylikonem, ale prawa lampa mi paruje, trzeba lepiej to uszczelnić :)

0DwM0l.jpg

U7nonl.jpg

UWwSOl.jpg

kHEpcl.jpg

sCJDRl.jpg

uZBLZl.jpg

Aee6Dl.jpg

kAOBIl.jpg

2H5O5l.jpg

Opublikowano

szczerze ci powiem że przesadziłeś z tym sciemnianiem.mogłes zrobić w czerni tylko ten duzy chrom.a te otoczki lamp zostawić takie jakie były tym bardziej ze masz srebrne auto..jak dla mnie to wyszło za ciemne..ale to tylko moje zdanie grunt że tobie sie podoba

Opublikowano

ja tez rozklejalem moim zdaniem jedyny sposob to opalara nozyk i skrobanka :P no i pare ladnych godz musisz posiedziec :P nie wkladaj w zadne piekarniki lampy bo to nic nie da chrom zedrzyj do zera pozniej maluj :P

image.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Ostatnio robiłem u siebie tego moda :) Roboty z rozklejaniem lamp jest w c**j dużo, ale dla końcowego efektu warto :)

Rozklejona lampa wygląda tragicznie, ale po sklejeniu nie jest aż tak źle.. Chociaż mogłoby być lepiej :P Ten plastik trzeba odginać prawie do pionu i wyskrobywać ten klej/gumę.

Ze zdejmowaniem odblasków może być trochę problem, bo siedzą tam dosyć mocno i jak będziecie chcieli je wyciągać to trzeba użyć siły do tego, bo łatwo nie wyjdą :P

Ja swoje na koniec skleiłem sylikonem, ale prawa lampa mi paruje, trzeba lepiej to uszczelnić :)

http://i.imgur.com/0DwM0l.jpg

http://i.imgur.com/U7nonl.jpg

http://i.imgur.com/UWwSOl.jpg

http://i.imgur.com/kHEpcl.jpg

http://i.imgur.com/sCJDRl.jpg

http://i.imgur.com/uZBLZl.jpg

http://i.imgur.com/Aee6Dl.jpg

http://i.imgur.com/kAOBIl.jpg

http://i.imgur.com/2H5O5l.jpg

wygląda tak samo bandycko jak moja
Opublikowano
wygląda tak samo bandycko jak moja

:naughty:

btw. Tomek, to jest zwykły zderzak S-Line, ale z pomalowanym środkiem? a>

Dobrze to wygląda imo!

Opublikowano

tak srodek pomalowalem zeby na dole bylo tak samo czarno :P taki maly moj wymyslony modzik hehe

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie... lampy w czarny mat czy połysk ? Planuje swoje rozkleić i pomalować..

Opublikowano

Moim zdaniem czarny mat. Sam takie zrobiłem i nie wyobrażam sobie z połyskiem wyglądały by jak ala black lexus czy coś w ten deseń.

Opublikowano

najlepiej ciemno szary mat (taki jak w bixenonach)

Opublikowano

Ciemno szary?? tzn ??

Opublikowano

ciemny grafit

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

przy lampach troche roboty jest, rece pociete ale jak sie walnie szklanice whiskey przed to nawet nie boli ale efekt piorunujacy i wiadomo ze jak samemu zrobic to satysfakcja gwarantowana :-P

  • 3 lata później...
Opublikowano

Odgrzeje "troche" ;)

Czy tak "zdemolowana" od podwazania obudowe da sie jeszcze jakos przywrocic do stanu, zeby ja zalozyc? Tak jak frostyyyy to pokazal to u Niego tez sa te ranciki powyginane "do pionu" , a masz moze fotke jak juz poskladales lampe i jak wygladala? Bardzo pokancerowana ? ;)

Moja tak wyglada:male_a99bd2ec62e201d81b0821a8ea62b.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dorwę lepszy aparat to wrzucę fotki jak mi się udało przywrócić rant do w miarę dobrego wyglądu.

Na razie wrzucę kiepskie foto lamp pomalowanych na maxa (wszystkie możliwe elementy) na czarnym samochodzie. Ja już wiem, ze mi się nie podoba i docelowo będzie czarne tło (zamiast fabrycznego grafitu oraz chromu z przodu) ale obramówki soczewki oraz kierunku zostaną jednak w chromie.

Może by to i fajnie wyglądało ale bez chromów na atrapie a tych się raczej nie pozbędę, gdyż na całym aucie mam sporo chromu.

min_83b5d8291741f8ebe734fde5835d051.jpg

min_401b9fc35764a4808bc02de198e9c.jpg

min_8659cc9ad081743c68367824d74b.jpg

Edytowane przez ClNEK a4

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.