Treść opublikowana przez A4_Dominik_WAW
-
A4 B8 2.0 TDI Q ze Szwecji
To czy ma webasto, grzanie itp. zależy od wyposażenia - tutaj nie ma reguł. Kiedyś była że w B6 opcja z drewnem była na 99% z Włoch. Szwecja - ok, auta mnie podatne na korekty licznika. Ale od reguł zawsze są odstępstwa ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy możecie polecić jakiś warsztat w Warszawie do wymiany wastegate w volvo v60 2.0 diesel z 2015 roku ?
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Czy ktoś by pomógł w doborze sprężyn - ze standardowych na około 2 cm niższe. teraz są takie sprężyny: przód 4x pomarancz tył 1x blekit 1x rozowy Jakie sprężyny z 1BE będą odpowiednie ?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Znaczenie ma wersja foteli. Lepiej zmienić poszycie niż kable itp.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Miszka - dzięki wielkie za podpowiedź - dużo mi rozjaśniła w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś mógłby użyczyć na 5 min nasadki zabezpieczającej koło - standard z grupy VAG http://www.fotosik.pl/zdjecie/169f1d95bb82a262 Muszę odkręcić 4 śruby.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Czy ktoś z Was wymieniał samo poszycie kanapy z tyłu oraz oparcia. Temat rozchodzi się o podgrzewanie, ogólnie to da się zdjąć pokrowce z oparcia ?
-
Malowanie felgi w oryginalnym kolorze Audi L1H7.
Dokładnie. Co za tym idzie nie będzie tak wytrzymały jak z malowania proszkowego. Więc albo wygląd albo wytrzymałość.
-
Malowanie felgi w oryginalnym kolorze Audi L1H7.
Tu nie chodzi raczej o malowanie - pomalować można i u lakiernika ładnie. Bardziej chodzi o usunięcie starej powłoki czyli piaskowanie. Jeżeli ktoś Ci wypiaskuje np. śrutem tak aby było szybko zrobi wżery w felgi - powierzchnia będzie nierówna i wtedy jakbyś nie malował to felgi stracą swój oryginalny gładki wzór. Najpierw pytaj o metodę piaskowania a później o kwestie malowania. Jeżeli ktoś nie zajmuje się regeneracją felg może je bardziej zniszczyć niż poprawić ich wygląd.
-
naprawa regeneracja farbowanie zniszczonej skórzanej tapicerki
Przy malowaniu pamiętajcie nie pędzlować gąbką bo zostaną smugi. Trzeba tylko tak ,,pacać,, sory za określenia ale ciężko to opisać słowami.
-
naprawa regeneracja farbowanie zniszczonej skórzanej tapicerki
Ostatnio rozmawiałem z człowiekiem który handluje właśnie zestawami do regeneracji skóry. Mówiłem mu że czyściłem powierzchnię skórzaną szarym mydłem z ciepłą wodą, mówił że zdaje to egzamin jednak nie zastąpiony jest dobry markowy proszek do prania i szczotka ryżowa. Miał rację - po umyciu mydłem i płukaniu woda była czysta, po użyciu proszku trzeba było jeszcze dwa razy czyścić do uzyskania zadowalającego efektu w postaci (czystej wody po płukaniu powierzchni).
-
Spoty wrocławskie
Możecie polecić kogoś kumatego z Wrocławia kto zamontuje tempomat do Q7 ? Montaż + kodowanie. Napiszcie PW - z góry dzięki.
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Za 130 tys. można postawić myjnie kranową a nie bezdotykową Pamiętaj że w takich biznesach liczy się efekt skali - dużo procedur, podłączenie itp do dwóch stanowisk jest nieopłacalne. Monitoring który nic Ci nie daje - ukradną Ci kasetkę z kasy z 300 złotymi narobią szkody na 3 tys. otworzą Ci budowę obok to nie nadążysz sprzątać stanowisk. Biznes jak każdy inny ma swoje plusy ma i minusy - ale to jest biznes na ,,wolną,, kasę a nie biznes na życie.
-
Specjalista od klimatyzacji - w mieszkaniu
Potrzebuję specjalisty od klimatyzacji w mieszkaniu. 3 lata temu zdemontowałem klimatyzator LG ls-q076aal ponieważ w bloku była malowana elewacja, teraz nie wiem czy opłaca się montować tą klimatyzację czy lepiej zainwestować w nową. Chodzi mi najbardziej o stosunek zużycia energii/wydajności w stosunku do nowych klimatyzacji.
-
Spoty Olsztyńskie
Szukam osoby z Olsztyna która zna się na motoryzacji (w ogólnym pojęciu). Prosiłbym o jakieś PW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po wysłaniu maila cena spadła do 200 zł na połczyńskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiecie może ile kasują za wymianę oleju w ASO w Warszawie ? Sama wymiana, olej + filtr mój. Połczyńska 250 zł wymiana. 112 zł za litr oleju
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
A czy ktoś wymieniał imbus w B8 CAGA ? Jak wyciągnąć miskę oleju - co zdemontować żeby bezkolizyjnie wyszła ? Przeszkadza maglownica....
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Rolety jak najbardziej mają sens na 4 piętrze jeżeli blok 4 piętrowy i w domu nie masz klimy a okna od południa. Wtedy jest w gorące dni jest jak w saunie a jednak roleta działa w obie strony jeżeli chodzi o zatrzymywanie i pochłanianie ciepła.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Czy ktoś ze Szczecina chce sprawdzić jedną B8 oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem.
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
A ja dodam że mam identyczny dywan w domu chyba że to mój
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
No i wiesz chyba wszystko o aucie niech się dobrze sprawuje, bezawaryjnej jazdy i przyjemności z użytkowania nie łatwo dzisiaj o dobrą B7 w 1.9TDI zwłaszcza z takim wyposażeniem.
-
Problemy z dpf i sondą lambda 2.0TDI CAGB
Czy przy takim zapchaniu filtra jakiekolwiek wypalanie coś da ? Chyba norma do wypalenia to 35g powyżej filtr do kosza - mogę się mylić w tej kwestii.
-
A4 B7 Xenon świeci na bliskie odleglosci
Jaki masz przelot w tym B6 a jaki w C6 ? Zmień soczewki na B8 zobaczysz wtedy różnicę
-
czy to sa Lampy LED ?
Soczewka - xenon, spryskiwacze lamp, ledowy pasek w lampach (do jazdy dziennej). A są też zwykłe H7 bez soczewek, wtedy są też światła do jazdy dziennej ale nie ledowe.