Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie felgi w oryginalnym kolorze Audi L1H7.


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z naszego forum zajmuje się malowaniem proszkowym felg i może pomalować w oryginalnym kolorze L1H7?

Oryginalny lakier na felgach też jest kładziony metodą proszkową? Chodzi mi o to czy po malowaniu takim proszkowym będzie różnica w powłoce lakieru między felgami oryginalnymi? Pytam gdyż mam 3 idealne felgi i 1 ma obtarte ranty. I chciałbym tą jedną pomalować żeby wyglądała jak ORI.

Mam te felgi z tego zdjęcia. W internecie wyczytałem że jest to kolor L1H7, ktoś może to potwierdzić?:

http://imged.pl/3069/felgi-aluminiowe-audi-19-cali-rs6-1218069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi raczej o malowanie - pomalować można i u lakiernika ładnie. Bardziej chodzi o usunięcie starej powłoki czyli piaskowanie.

Jeżeli ktoś Ci wypiaskuje np. śrutem tak aby było szybko zrobi wżery w felgi - powierzchnia będzie nierówna i wtedy jakbyś nie malował to felgi stracą swój oryginalny gładki wzór.

Najpierw pytaj o metodę piaskowania a później o kwestie malowania. Jeżeli ktoś nie zajmuje się regeneracją felg może je bardziej zniszczyć niż poprawić ich wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poztym kolor będzie się różnił lakiery proszkowe nie mają takiego połysku jak ori będzie mniej połysku i więcej szarego niż w ori.

jak chcesz zbliżony do ori to niestety ale z pistoletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co za tym idzie nie będzie tak wytrzymały jak z malowania proszkowego. Więc albo wygląd albo wytrzymałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...