-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jak skończę jutro tO zapraszam.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie próbuje ustalić ori nr wiązki łączącej słupek A i B, ale nie mogę go zlokalizować w etce.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Wlasnie próbowałem.igła masakra jak piszesz zobaczę na mieście czy sa dostępne w sklepach motoryzacyjnych jeśli nie będę musiał zamawiać i przekładać robotę na nie wiem wsumie kiedy...
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Czyli mam rozumiec ze nie potrzebuje kupować żadnych pinow?, wiem ze jest opisane ale puki nie widzę ciezko mi z elektryka dojść ladu dlatego dopytuje. W jaki sposob wyjmuje piny?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Ile kolego pinow użyłeś z danego rodzaju?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Panowie, uszkodzilem akumulator 74ah Boscha s4. Mam zamiar w najbliższym czasie doposazyc moja a4 w 4el szyb, grzane fotele z kanapa składane lusterka 3x fotochrom i pewnie jeszCze dużo rzeczy których nie sposób wymienić na tą chwilę czy taki wystarczy?https://m.ceneo.pl/20315994#tab=spec Robię raczej krótkie trasy a Nie chce dokonywać zakupu dwu krotnie. Auto stoi a potrzebuje dojeżdżać do pracy dziś jutro muszę coś kupić.
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
Dzięki Kamil, pracy generalnie trochę było zważywszy na to że to był mój pierwszy raz gdy zdejmowałem zderzak przód... w drugą stronę masakra złapać te dwie śruby na imbus... mam nadzieję że za drugim będzie lepiej hehe mam jeszcze dokładki progu w kolor, ale już czasu brakło jutro jadę założyć i tel do lakiernika kiedy podbijać. P.S. Kamil lampy tył kupione 2szt. I to była dobra decyzja ponieważ była by różnica o której rozmawialiśmy. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
Z racji tej że moja przednia dokładka była od momentu zakupu lekko sfatygowana, musiałem "dojrzeć" do decyzji o założeniu przodu s-linę. Ceny zderzaków kompletnych sa drogie wiec postanowiłem założyć i dociąć zamiennik pod zwykły. Zdjęć z samej pracy mam niestety niewiele za dużo różnych sytuacji przetrwało mi pracę i po prostu zapomniałem z tego wszystkiego. Zderzak dopasowany już na samochodzie, czekam tylko na termin u lakiernika oraz kratkę poliftową. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Kratki w zderzak sline halogen nowe Ori koszt około 120zł szt. Lub używki dorwiesz . Jeżeli chodzi o dolna kratkę zderzaka a6c5 lif pasuje, i w to siatka ABS(plaster miodu). Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Kamilem, widzę że pięknie wszystko posuwa się do przodu elegancko. Zawias obowiązkowo! Od kiedy ja to słyszę? Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
obszywanie kierownicy mielec - tarnobrzeg?
Tapi flock, z Dębicy gdybyś jechał w stronę Tarnowa jest firma która się zajmuje ogólnie tapicerkami musisz szukać na fb bo nie mają strony internetowej. Szwagier robił u nich całe wnętrze w miniaku wyszło za***iście. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Serwis dębica i okolice
Dykas jedyny w Dębicy rosądny z Vaga, chodź ostatnio dopatrzyliśmy się kolegą małych niedociągnięć po wymianie rozrządu w 1.8t. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Sterownik silnika [ECU] AVB
To może inaczej, czy mogę jaki kolwiek wsadzić który jest przystosowany pod silnik AVB? Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Sterownik silnika [ECU] AVB
Witam, mam pytanie odnośnie sterownika silnika w AVB był kiedyś zalany chciałbym go wymienić. Na allegro widze z różnymi końcówkami np. 038 906 019 GG , 038 906 019 LF itp. Wszystkie niby do AVB, więc czym się różnią? Przepraszam jeślo nie ten dział. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Tak jak wyżej na pisaļem nie pchał bym siė tam z włosiem, szmateczka jakąś miękką wyczyścił dokładnie a później odrazu zdemineralizowaną potraktuj nie czekaj do wyschnięcia by to miało sens. Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka