Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wpadaj Jędruś, obadam przy okazji na żywo Twe Cabrio :kox::naughty:

PS. Nalewka .... :git::heat:

Opublikowano

gdyby to nie było tak daleko :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No kawałek jest, przyznam... Ale zawsze mozna zaplanować jakiś letni wypad na północ Tomek, prawda? [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Super wygląda obniżona :) i te kalesa ^^ sam miałem takie na oku ale przód i tył miały różne ET :)
Rzadko bywam w Rzeszowie bo może bym Cię gdzieś ustrzelił

Opublikowano
  • Autor

Super wygląda obniżona :) i te kalesa ^^ sam miałem takie na oku ale przód i tył miały różne ET :)

Rzadko bywam w Rzeszowie bo może bym Cię gdzieś ustrzelił

Dzięki wielkie :hi: Moje mają takie same 45 :)

Opublikowano

Ale zawsze mozna zaplanować jakiś letni wypad na północ Tomek, prawda?
ba :decayed: ale to już kierowce cza :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę aktualizacji :wink:

Z racji wczorajszego wolnego i deszczowego wieczoru, zabrałem się za wymianę modułu komfortu AD --> AJ. Parę k... poleciało, ale po podłączeniu, zakodowaniu i adaptacji wszystkiego micha się cieszyła :decayed:

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Fajny gadzet będziesz zadowolony. NOO bez pomocników K. . . i H. . . nie pojedzie :P

Opublikowano
  • Autor

Fajny gadzet będziesz zadowolony. NOO bez pomocników K. . . i H. . . nie pojedzie :P

Założyłem głównie pod kątem składanych luster, ale jako że jest full opcja to i pewnie z czasem wpadnie np. pakiet światło no i może ... elektryka na tył zamiast korb :naughty: Miałem pomocnika na szczęście ale i tak leciały k... :grin:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Szukaj powoli gratów pod szyby :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:

:jerk:

Szukaj powoli gratów pod szyby :decayed:

Tak też będę robił :decayed:

:hi:

Po prawie półrocznym "leżakowaniu" gratów w piwnicy pod składane lustra, nadszedł ten dzień kiedy znalazł się czas i "wreszcie się muszę zabrać za to!".

Więc wpadły tak:

- składane lustra, fotochrom, grzane - 10pin,

- wyciągnięta od razu wiązka pod blendy LED,

- wkłady luster fotochrom obydwa asferyczne bez ramek,

- 2 x moduły szyb,

- "joystick" wersja chrom

Nie obyło się oczywiście bez paru k... ale efekt końcowy - założone, podpięte, błędy skasowane i BANGLA :naughty:

Kolejny etap? Podpięcie modułów od kkam'a, blendy LED, lustro fotochrom, CLH+DRL (oczywiście wszystko również leżakuje :facepalm: )

Dzięki za graty biggman, kkam, Maciek02, pauel, mara4 oraz za pomoc techniczną tomekhxc :naughty: :kox:

image.jpg

Opublikowano

wreszcie założył , bo graty już kurzem osiadły :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakieś tam foto dla odświeżenia wątku :wink:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Autko fajnie broni się kołem i gwintem pokazując że nie wszędzie musi byc S-line żeby to dobrze wyglądało :good:

Opublikowano
  • Autor

Autko fajnie broni się kołem i gwintem pokazując że nie wszędzie musi byc S-line żeby to dobrze wyglądało :good:

Dzięki wielkie :hi: Ma być inne niż "wszystkie" :) Przód s-line jeśli się nie rozmyślę wpadnie, ale dół w tym kolorze co jest teraz i listwy S4 :wink: Powoli ale do celu - będzie więcej zmian :decayed:

Opublikowano

Autko fajnie broni się kołem i gwintem pokazując że nie wszędzie musi byc S-line żeby to dobrze wyglądało :good:

Fakt!... niby seria,ale jakas taka nietuzinkowa![emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

będzie więcej zmian :decayed:

no nareszcie! chyba, że mówisz o zmianie samochodu to :wallbash::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Samochodu Jędrek oczywiście że nie zmieniam :yeee: zostaje już u mnie "always and forever" :grin::decayed:

Opublikowano

masz szczęście :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.