Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adu454

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Adu454 odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    Też zamówiłem sprzęgło z awx i jest Sachs, co z tą tulejką na tarczy ? Ile to skrócić?
  2. Witam was, duzo czytalem w tym temacie o swapie tyłu na 330 z zaciskiem T5 i taki komplet tez nabyłem, zaciski są od vw i do wczoraj mialem nadzieje ze nic zlego nie wyniknie, okazuje sie że mechanizm ręcznego nie pasuje nawet z moich starych zaciskow 255mm, przykrecajac go jest on ustawiony pod zlym kątem, prosto w strone "zwrotnicy" (naped quattro) Co z tym fantem zrobic ? Moze są inne zaciski i mają innaczej nawiercony gwint pod te blaszke? Moja mysl to albo zrobic nowy gwint w zacisku pod innym kątem albo dospawac kawalek blaszki zeby trafić na ori otwór Jakie rozwiazanie stosowali Ci którzy juz zalozyli 330mm na takim zestawie ?
  3. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Też chętnie poczytam. U mnie przykładowo powiem że jak wymienialem napinacz to zauważyłem że na walku wydechowym jest trochę głębsza rysa
  4. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem ale jak się wpatrzec to widać co jest nie tak jak by nie to, to w porządku wyszło, Przez to naklejanie się obawiam zamawiać tych naklejek ;p
  5. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Ogarnąłeś ?
  6. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Jakiego lakieru będziesz używał?
  7. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze się zapowiada trzymam kciuki żeby wyszło jak z fabryki ?
  8. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Dużo bylo kłopotu z sciagnieciem miski ? ja mam 3 tysiace obrotów i 4 bary ale przy 4 tysiącach juz rosnie nie wiele, 4,5 bara za to na wolnych obrotach przy nagrzanym oleju mam 1,2bar a przy bardzo rozgrzanym 0.8 tylko mi sie nigdy jeszcze kontrolka nie zaswieciła poradziłes sobie z tym ?
  9. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Ja brałem taką. Zwykła najtańsza i chyba brałem 150x50 ale nie dam ręki uciąć http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6027325420 Ta co widzisz u mnie, to jest ten grafit właśnie, Sam oklejalem, najgorsze są narożniki ;p
  10. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Powinno być
  11. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Elegancko wymalowane. Czarne lepiej się prezentują jak pomalujesz wlacznik świateł to też się pochwal bo mam wytarty i nie wiem czy brac szablony czy nowy zamiennik z allegro. Ja u siebie właśnie zmieniałem rybią luske na szczotkowane ale nie w pełni czarne a taki grafit. Zaraz Ci tu fotki wstawię
  12. Adu454 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    No to ja na mega rozgrzanym oleju mam 0.8bar, a tak jak olej ma 95*C to cisnienie 1,2bara. Przy 4tyś obrotów często mam w granicach 4bar jak jadę po autostradzie. W AEB 1.8T brata też podnosiłem silnik i była masakra, do tego musiałem opuszczać sanki, a w naszych BFB, BEX to nie wiem jak najlepiej, też mnie to czeka przy nastepnej wymianie oleju. Chętnie bedę sledził ten temat, zacny kolor
  13. Witam Sytuacja miała miejsce wczoraj, akurat pod domem zaczęło mi śmierdziec z nawiewow spalenizna i na wolnych obrotach zaczął mi falowac. Po zaparkowaniu dostrzegłem że z okolic napinacza leje się olej na ścianę grodziowa DP skrzynie i wszystkie sąsiadujące elementy, To na pierwszy rzut oka na zgaszonym silniku, potem odpaliłem na kilkanaście sekund żeby zauważyć że olej wykapuje z, no właśnie z... Z jednej strony cylinderka (napinacza) jest kostka dwu pinowa a z drugiej strony z tego co mi podpowiedziano na FB powinna być zatyczka, u mnie tak jak by z tamtąd wypadła i leje olej, Czy ktoś się już z tym spotkał? Dostałem podpowiedź że jeżeli napinacz nie był wadliwy to mogę te stronę cylinderka czymś załatac i będzie git, a Wy jak uważacie? Jeżeli będzie trzeba to założę nowy napinacz jednak wolał bym uniknąć takiego wydatku
  14. Witam Sytuacja miała miejsce wczoraj, akurat pod domem zaczęło mi śmierdziec z nawiewow spalenizna i na wolnych obrotach zaczął mi falowac. Po zaparkowaniu dostrzegłem że z okolic napinacza leje się olej na ścianę grodziowa DP skrzynie i wszystkie sąsiadujące elementy, To na pierwszy rzut oka na zgaszonym silniku, potem odpaliłem na kilkanaście sekund żeby zauważyć że olej wykapuje z, no właśnie z... Z jednej strony cylinderka (napinacza) jest kostka dwu pinowa a z drugiej strony z tego co mi podpowiedziano na FB powinna być zatyczka, u mnie tak jak by z tamtąd wypadła i leje olej, Czy ktoś się już z tym spotkał? Dostałem podpowiedź że jeżeli napinacz nie był wadliwy to mogę te stronę cylinderka czymś załatac i będzie git, a Wy jak uważacie? Jeżeli będzie trzeba to założę nowy napinacz jednak wolał bym uniknąć takiego wydatku
  15. Dzisiaj koło godziny 11 w Krasnem koło Auchan mijalem czarnego sedana A4b6 z klubowymi ramkami i RZE a za mną goniła srebrna b6 i strasznie na ogonie siedziała ;p Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.