Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi


Zieluu

Rekomendowane odpowiedzi

Autko ładne ale kuje mnie w oczy niezgrywanie się maski z błotnikami, coś źle spasowane poprawiaj to ;) Pozderki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko padnięta, też mnie czasem kuje ale w porównaniu z innymi rzeczami to "pierdoła" :wink:


:hi:

Trochę nowości :) Od paru dni do auta zawitał nowy zestaw hamulców 320/288 (regeneracja zacisków i jarzm w kolor, nowe tarcze, nowe klocki, przewody hamulcowe).

Podziękowania dla Tomków - Dev'a za ogarnięcie całego zestawu oraz dla tomekhxc za pomoc w montażu :naughty::decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Dodatkowo od jakiego czasu do ospałego AVB wpadło trochę PS i od razu stał się żywszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te blaszki trochę średnio, jeśli to nie od S4 spowalnaicze :jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był plan 345, a że Wandej "kończył" powoli z dystrybucją blaszek, a że miał srebrne od S4 więc trzeba było je od razu chapnąć póki były :P Jak dla mnie nie widzę w tym nic gryzącego :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Znakomicie wyszedł Twój zestaw hamulcowy!

Osobiście zostawiłbym gładkie bez blaszek.

Lakier na zaciskach wygląda lepiej niż niejedna seria... gładziutki :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie blaszki robią robotę :thumbup1: Dobrze wygląda ten kolor względem srebrnego lakieru :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :hi: Do srebrnego auta, żółty zacisk z szarymi blaszkami, jakby były czarne blaszki to by trochę nie pasowały do reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te robię zaciski u DEV`a na żółto, ale blaszki zamówiłem czarne, ten szary moim zdaniem nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko padnięta, też mnie czasem kuje ale w porównaniu z innymi rzeczami to "pierdoła" :wink:

:hi:

Trochę nowości :) Od paru dni do auta zawitał nowy zestaw hamulców 320/288 (regeneracja zacisków i jarzm w kolor, nowe tarcze, nowe klocki, przewody hamulcowe).

Podziękowania dla Tomków - Dev'a za ogarnięcie całego zestawu oraz dla tomekhxc za pomoc w montażu :naughty::decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Dodatkowo od jakiego czasu do ospałego AVB wpadło trochę PS i od razu stał się żywszy :kox:

takze dłuuugo zastanawiałem sie na zóltym :) poniewaz to ciekawe zestawienie z takim lakierem ale jednak zdecydowalem się na zestaw pod kolor budy :) ale u Ciebie wygląda to kox!!!

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś podał nr RAL tego żółtego to byl bym wdzięczny.

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko padnięta, też mnie czasem kuje ale w porównaniu z innymi rzeczami to "pierdoła" :wink:

:hi:

Trochę nowości :) Od paru dni do auta zawitał nowy zestaw hamulców 320/288 (regeneracja zacisków i jarzm w kolor, nowe tarcze, nowe klocki, przewody hamulcowe).

Podziękowania dla Tomków - Dev'a za ogarnięcie całego zestawu oraz dla tomekhxc za pomoc w montażu :naughty::decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Dodatkowo od jakiego czasu do ospałego AVB wpadło trochę PS i od razu stał się żywszy :kox:

takze dłuuugo zastanawiałem sie na zóltym :) poniewaz to ciekawe zestawienie z takim lakierem ale jednak zdecydowalem się na zestaw pod kolor budy :) ale u Ciebie wygląda to kox!!!

dzięki dydek :naughty:

Jak byś podał nr RAL tego żółtego to byl bym wdzięczny.

chętnie bym Ci powiedział, ale powiedziałem Dev'owi, że chcę żółte i takie do mnie przyszły, kolor jak dla mnie jak na żółty mega, więc o dokładny RAL pisz do Dev'a :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu fura hamuje ;) zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu fura hamuje ;) zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość ;)

fakt ...zmiana hebli to czasochłonne zajecie....ja meczyłem sie dłuuuuuuugo z odpowietrzeniem + regulacja recznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu fura hamuje ;) zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość ;)

fakt ...zmiana hebli to czasochłonne zajecie....ja meczyłem sie dłuuuuuuugo z odpowietrzeniem + regulacja recznego

tomekhxc coś wie na ten temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tu pasi ten zacisk w tym kolorze :) no i ogolnie furka spoczko, sa ciemne ramki to jeszcze bym tu widzial jakas delikatna przyciemke. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tylne szyby są przyciemnione, ale trzeba od nowa je zrobić i jeszcze trochę przyciemnić :) Zewnętrzny chrom będzie znikał. Tył już jest, teraz grille i relingi jeszcze w czerń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Słuszny wybór z przyciemnieniem elementów :D

Do Twojego koloru bardzo pasują czarne listwy, grill, szyby!

Zwłaszcza, że chrom listwy w A4 lubią się utleniać...

Pozdrawiam i gratuluję ciekawego projektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pozdrawiam :hi:

Z nowości: wpadły dzisiaj moduły składanych lusterek od kkam'a (składanie [zamknięcie, otwarcie; zamknięcie, kluczyk] + CLH blendy LED). Na tę chwilę na razie podpięte składanie z racji nie podpięcia jeszcze gratów pod lustro fotochrom, clh+drl - leżakują jeszcze graty w piwnicy :facepalm: więc wreszcie pasuje się za resztę zabrać i dokończyć na dniach :wink:

Składanie bangla elegancko ! :naughty::naughty:

Zdjęcie z prac oraz filmik po ukończeniu dzieła:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...