Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko ładne ale kuje mnie w oczy niezgrywanie się maski z błotnikami, coś źle spasowane poprawiaj to ;) Pozderki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No lekko padnięta, też mnie czasem kuje ale w porównaniu z innymi rzeczami to "pierdoła" :wink:


:hi:

Trochę nowości :) Od paru dni do auta zawitał nowy zestaw hamulców 320/288 (regeneracja zacisków i jarzm w kolor, nowe tarcze, nowe klocki, przewody hamulcowe).

Podziękowania dla Tomków - Dev'a za ogarnięcie całego zestawu oraz dla tomekhxc za pomoc w montażu :naughty::decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Dodatkowo od jakiego czasu do ospałego AVB wpadło trochę PS i od razu stał się żywszy :kox:

Opublikowano

Te blaszki trochę średnio, jeśli to nie od S4 spowalnaicze :jezyk:

Opublikowano
  • Autor

Był plan 345, a że Wandej "kończył" powoli z dystrybucją blaszek, a że miał srebrne od S4 więc trzeba było je od razu chapnąć póki były :P Jak dla mnie nie widzę w tym nic gryzącego :thumbup1:

Opublikowano

Witaj,

Znakomicie wyszedł Twój zestaw hamulcowy!

Osobiście zostawiłbym gładkie bez blaszek.

Lakier na zaciskach wygląda lepiej niż niejedna seria... gładziutki :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Dla mnie blaszki robią robotę :thumbup1: Dobrze wygląda ten kolor względem srebrnego lakieru :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :hi: Do srebrnego auta, żółty zacisk z szarymi blaszkami, jakby były czarne blaszki to by trochę nie pasowały do reszty :)

Opublikowano

Te robię zaciski u DEV`a na żółto, ale blaszki zamówiłem czarne, ten szary moim zdaniem nie pasuje.

Opublikowano
  • Autor

Co kto lubi :wink:

Opublikowano

Poza tym ładny kombiak ;)

Opublikowano

No lekko padnięta, też mnie czasem kuje ale w porównaniu z innymi rzeczami to "pierdoła" :wink:

:hi:

Trochę nowości :) Od paru dni do auta zawitał nowy zestaw hamulców 320/288 (regeneracja zacisków i jarzm w kolor, nowe tarcze, nowe klocki, przewody hamulcowe).

Podziękowania dla Tomków - Dev'a za ogarnięcie całego zestawu oraz dla tomekhxc za pomoc w montażu :naughty::decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Dodatkowo od jakiego czasu do ospałego AVB wpadło trochę PS i od razu stał się żywszy :kox:

takze dłuuugo zastanawiałem sie na zóltym :) poniewaz to ciekawe zestawienie z takim lakierem ale jednak zdecydowalem się na zestaw pod kolor budy :) ale u Ciebie wygląda to kox!!!

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Jak byś podał nr RAL tego żółtego to byl bym wdzięczny.

Edytowane przez Kacza

Opublikowano
  • Autor

No lekko padnięta, też mnie czasem kuje ale w porównaniu z innymi rzeczami to "pierdoła" :wink:

:hi:

Trochę nowości :) Od paru dni do auta zawitał nowy zestaw hamulców 320/288 (regeneracja zacisków i jarzm w kolor, nowe tarcze, nowe klocki, przewody hamulcowe).

Podziękowania dla Tomków - Dev'a za ogarnięcie całego zestawu oraz dla tomekhxc za pomoc w montażu :naughty::decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Dodatkowo od jakiego czasu do ospałego AVB wpadło trochę PS i od razu stał się żywszy :kox:

takze dłuuugo zastanawiałem sie na zóltym :) poniewaz to ciekawe zestawienie z takim lakierem ale jednak zdecydowalem się na zestaw pod kolor budy :) ale u Ciebie wygląda to kox!!!

dzięki dydek :naughty:

Jak byś podał nr RAL tego żółtego to byl bym wdzięczny.

chętnie bym Ci powiedział, ale powiedziałem Dev'owi, że chcę żółte i takie do mnie przyszły, kolor jak dla mnie jak na żółty mega, więc o dokładny RAL pisz do Dev'a :hi:

Opublikowano

W końcu fura hamuje ;) zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość ;)

Opublikowano

W końcu fura hamuje ;) zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość ;)

fakt ...zmiana hebli to czasochłonne zajecie....ja meczyłem sie dłuuuuuuugo z odpowietrzeniem + regulacja recznego

Opublikowano
  • Autor

W końcu fura hamuje ;) zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość ;)

fakt ...zmiana hebli to czasochłonne zajecie....ja meczyłem sie dłuuuuuuugo z odpowietrzeniem + regulacja recznego

tomekhxc coś wie na ten temat :decayed:

Opublikowano

Fajnie tu pasi ten zacisk w tym kolorze :) no i ogolnie furka spoczko, sa ciemne ramki to jeszcze bym tu widzial jakas delikatna przyciemke. :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Tylne szyby są przyciemnione, ale trzeba od nowa je zrobić i jeszcze trochę przyciemnić :) Zewnętrzny chrom będzie znikał. Tył już jest, teraz grille i relingi jeszcze w czerń :)

Opublikowano

Witaj,

Słuszny wybór z przyciemnieniem elementów :D

Do Twojego koloru bardzo pasują czarne listwy, grill, szyby!

Zwłaszcza, że chrom listwy w A4 lubią się utleniać...

Pozdrawiam i gratuluję ciekawego projektu!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, pozdrawiam :hi:

Z nowości: wpadły dzisiaj moduły składanych lusterek od kkam'a (składanie [zamknięcie, otwarcie; zamknięcie, kluczyk] + CLH blendy LED). Na tę chwilę na razie podpięte składanie z racji nie podpięcia jeszcze gratów pod lustro fotochrom, clh+drl - leżakują jeszcze graty w piwnicy :facepalm: więc wreszcie pasuje się za resztę zabrać i dokończyć na dniach :wink:

Składanie bangla elegancko ! :naughty::naughty:

Zdjęcie z prac oraz filmik po ukończeniu dzieła:

image.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.