Treść opublikowana przez dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
Moje Quattro
Dziękuję za dobre słowo.Ciesze się z udanego moda. Super że dalej rezasz i idziesz z tematem
- Downpipe
-
B6 DIVISION
Szukaj jws. Jest szybsza od hck o jakieś 3 km/h W innym wypadku 2,5 tdi
- Downpipe
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
Panowie znów potrzebna pomoc ....( Zakodowany vfiz jednak mój obraz wygląda tak ( Wiem że pali mi sie błąd żarówki - lewa lampa się odzywa ( wszystkie żarówki świecą)) Co należy zmienić aby vfi wyświetlał taka konfigurację jak na 2 foto - ikony plus duże litery( cyfry)
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
Nie działa ,po podwójnym kliknięciu mode...potrzebne jest pewnie kodowanie jak w instrukcji
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
Oki. 2 pytanie ...vfiz uruchamia się dwoma szybkimi kliknięciami lewej rolki na kierownicy multifunkcyknej..skoro to nie działa ,potrzebne jest kodowanie jak w instrukcji?
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
Panowie , włączając zapłon też macie taki pojedynczy dźwięk uruchomienia się vfiz? 2 dni temu dołożyłem vfiz który leżał rok na półce
-
B6 DIVISION
Panowie ,gałka duża do Rnse LED ...Czy podejdzie od A6 o nr 4F0 919 069 A? Od a3 Ori nr to 8P0 919 069 A
-
B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
U mnie bd podobnie...trwa składanie softa pod multimap x3 sterowany przez tempomat
-
B6 DIVISION
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Nic innego nie podejdzie? Nie ukrywam że znudziło mi się już oglądanie tego samego ,,sprzegła'' ?
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Panowie pomocy.Mam sprężarkę z nr 8E0 260 805 T z kołem zrywalnym ...Możecie podać mi oznaczenia ,,nowszego zamiennika " , lub wgl zamiennika?
-
Dobór sprężarki klimatyzacji do B6
Potwierdzi ktoś ze sprężarka z golfa7 o nr5Q0820803G 7 podejdzie do 1.9 TDI ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie, mam wałek rozrzadu Kolbenschmidt 50006304 na sprzedaż. Zrobiłem na nim nie całe 15tkm. Powód sprzedaży - > włożyłem Świątka. Wałek w bdb stanie. Wszystkie krzywki 61,7. Jeśli jest ktoś chętny, ogłoszenie bd jtr na forum. Pozdrawiam
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Napisałem na priv
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Pytaj producenta
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Podzielę się opinia... PS. Niedługo wpadnie kolejny rarytas
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1