Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Dołożone listwy podprogowe i nakładki rs4
  2. Ostatnia mapa poprawiona
  3. Multimapa na miejscu ,sterowana tempomatem
  4. Vfiz
  5. dydek1 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Dziękuję za dobre słowo.Ciesze się z udanego moda. Super że dalej rezasz i idziesz z tematem
  6. dydek1 odpowiedział(a) na KAMIL FRONC temat w Audi A4 B6/B7
    Koszt?
  7. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukaj jws. Jest szybsza od hck o jakieś 3 km/h W innym wypadku 2,5 tdi
  8. dydek1 odpowiedział(a) na KAMIL FRONC temat w Audi A4 B6/B7
    2.0 Brd ,quattro
  9. Panowie znów potrzebna pomoc ....( Zakodowany vfiz jednak mój obraz wygląda tak ( Wiem że pali mi sie błąd żarówki - lewa lampa się odzywa ( wszystkie żarówki świecą)) Co należy zmienić aby vfi wyświetlał taka konfigurację jak na 2 foto - ikony plus duże litery( cyfry)
  10. Nie działa ,po podwójnym kliknięciu mode...potrzebne jest pewnie kodowanie jak w instrukcji
  11. Oki. 2 pytanie ...vfiz uruchamia się dwoma szybkimi kliknięciami lewej rolki na kierownicy multifunkcyknej..skoro to nie działa ,potrzebne jest kodowanie jak w instrukcji?
  12. Panowie , włączając zapłon też macie taki pojedynczy dźwięk uruchomienia się vfiz? 2 dni temu dołożyłem vfiz który leżał rok na półce
  13. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ,gałka duża do Rnse LED ...Czy podejdzie od A6 o nr 4F0 919 069 A? Od a3 Ori nr to 8P0 919 069 A
  14. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja w ośce..sprzęgło Kevlar Performance 240 mm na skrzyni hck...heble 345/330
  15. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie bd podobnie...trwa składanie softa pod multimap x3 sterowany przez tempomat
  16. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brałem od Świątka .Gt
  17. Nic innego nie podejdzie? Nie ukrywam że znudziło mi się już oglądanie tego samego ,,sprzegła'' ?
  18. Panowie pomocy.Mam sprężarkę z nr 8E0 260 805 T z kołem zrywalnym ...Możecie podać mi oznaczenia ,,nowszego zamiennika " , lub wgl zamiennika?
  19. Potwierdzi ktoś ze sprężarka z golfa7 o nr5Q0820803G 7 podejdzie do 1.9 TDI ?
  20. Budowa...ehhh u mnie to samo....Ale ja osiołka do pracy kupiłem Francuskiego
  21. Panowie, mam wałek rozrzadu Kolbenschmidt 50006304 na sprzedaż. Zrobiłem na nim nie całe 15tkm. Powód sprzedaży - > włożyłem Świątka. Wałek w bdb stanie. Wszystkie krzywki 61,7. Jeśli jest ktoś chętny, ogłoszenie bd jtr na forum. Pozdrawiam
  22. Napisałem na priv
  23. Pytaj producenta
  24. Podzielę się opinia... PS. Niedługo wpadnie kolejny rarytas
  25. Wpadnie vfiz. Sterowane pod multifunkcje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.