Treść opublikowana przez dydek1
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie przy swapie na tył pod 330 na zacisku z t5 tarcze lądują od a5 a klocki np ferodo premiera z a5 jakie powinny mieć oznaczenie?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Po strojeniu spodziewam się że z 20km przybędzie
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Autko dostało pompki wzm +50 94mg Obecnie jest około 250km/500Nm Kurzu jest zbyt wiele. Następne będzie strojenie. Z racji dostępności zrobię to w GenowefaGarage
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Wpadłem na 30 min do Kalisza:) o 17 gdzieś wychodziłem....Musieliśmy się minąć bo obok było pusto hehe
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Ramka drzwi kierowcy w dolnej części zaciąga wody i postanowiła sobie rdzewieć..... Po pół roku uroslo pokaźnie i wypychało uszczelkę. Postanowiłem ja wymienić. Roboty 3h z ustawianiem ale było warto???
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Zupełnie inne auto, nie buja przy gaszeniu silnika, całkowicie wyeliminowane wibracje odczuwalne na budzie, zwłaszcza że moje stare poduchy tak wygladaly: Prawa cała porozrywana ale jeszcze coś w niech chalupie. Lewa całkowicie wylana-pusta. Poduszki wymienione na podnośniku z uniesionym silnikiem.
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Poduchy silnika z aso - 970zl Poducha skrzyni i odbojnik - Lemforder brane z allegro
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dzieki?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Udało się poskładać babcie. Wpadła zawieche + talerzyki z b5 na nowych gumach Lema i Mayle, poduszki i jedna polos która odmówiła posłuszeństwa.. Przy okazji auto dostało mycie i ceramike Gravona
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No jest dokoksowana maxymalnie????Szacun Piter
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
W międzyczasie poduszka lewa silnika wylała mi się. Zamówiłem wszystkie, łącznie z poducha skrzyni (żółta - 06) i odbojnikiem Lema. Zamówiłem również zestaw naprawczy drążka zmiany biegów montowany od str lewarka bo zmieniając skrzynie w tamtym roku zestaw naprawczy poszedł od dołu a o górze zapomnialem. Montaz myślę że jakoś w czerwcu?
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Felga na +
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
B8 TrOOOOp
Panowie , znów pisze prace inżynierską i potrzebuje na szybko pomocy odnośnie hebli z b8 ( uzywając szukajki nie wyskakuje mi to co bym chciał) Potrzebuje konkretnych rozmiarów hebli w cywilnym b8 przód w wersji 1.8 i 3.2 przód 314x25 - przód w 1.8 tył- ??? rozumiem że tam był jednotłok (jaki?) wersja 3.2 przód 320 x30 tył 300x12 - ?? rozumiem że też jednotłok w pracy porównuje skutecznośc hamowania z rs4 b8 Przód tarcza 365x34 mm tył 324x?? i tu moje pytanie : tyły w rs4 jest mniejszy ale tam przychodzi tarcza pływająca na jednotłoku?? jednotłok rozumiem jest także w zacisku tył w s4 (330)
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Sam siebie pytałem co robić po zmianie zderzaka. Czy raz jeszcze ustawiać 90?( zderzak s4 bardziej,, wystaje'' od zwykłego zderzaka), czy kupować 100? Padlo na 100.Uwazam że była to dobra decyzja. Do tego zderzaka pasuje bdb
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dzieki?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
W międzyczasie dokupiłem 102 mm z Buzzer na tył, bo 90 od Ulter'a w zderzaku S4 wyglądały wg mnie za słabo
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Witam. Dawno mnie nie było ale zatrzymała mnie kwarantanna koronawirusa Zawiechy ani zbieżności nadal nie zrobiłem... Zakłady pozamykane... Liczę że na dniach uda mi się ustalić choć jakiś konkretny termin. O ustaleniu terminu na nowe wtryski na Wzm +50/+100 nie wspomne. Od jakiegoś czasu kompletowałem graty pod nowy swap hebli tył. O ile załatwienie zacisków to pestka... Jest tego pełno to jarzma od a6 c6 to dramat. Już miałem kupować nowe ale wkoncu udało się ogarnąć używki. Oslony będą z s4 b6. Wszystko pójdzie w proszek i dokupię blaszki zasłaniające klocek. Przód jest 345 na jedno tłoku także jakoś to już będzie hamować.
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Max, dobry wybór. Sam myślę o zmianie na coś większego pod dzieciaczka
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Próba uruchomienia auta zakończyła się 1 tylko kontrolką na blacie. Aku zakończyło swój żywot. Próby doładowania nic nie dały. Będzie nowy. 75Ah 760A EN. Tuborg
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Panowie ,zamierzam robić geometrie auta wraz ze zbieznościa. Słyszałem że ciężko ruszyć śruby tylnych tuleji wahaczy. Przy okazji wymiany opon z tyłu potraktowałem je wd40. Pytanie. Jak nie odkręca mi tych srub od regulacji to podobno jedyne rozwiążanie to wymiana tuleji wahaczy + nowe śruby.Możecie coś polecić jakie zakupic i czy śruby tylko ori? Jeśli tak to jaki maja nr?
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Graty zakupu Baza do modów ogromna