Treść opublikowana przez dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
To ja już swoją już zrobiłem 120kkm Dolny będzie również eskowy
-
B6 DIVISION
Dziękowac raz jeszcze ?
-
B6 DIVISION
WAUZZZ8EZ1A052494 Pany angol czynię? BO już sam zglupialem z tą 10 cyferka vinu
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
A4 b6 misano
Robert podrzuć więcej fotek. Zwłaszcza progów bo planuje takie same zakupic
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
W 17 nie domyka, ale 18 już tak
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Znajomy jezdzi na 320/300 i wszystko jest ok. U mnie siedzi 345/288 i tez wszystko bangla ...Chodz mysle by dac na tył 330 lub te wspomniane 300 chodz 330 wychodzi podobno taniej
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Muszę obgadać u siebie? złożyłeś te nakładki z b8, bo czekam na relacje z montażu by też zamowic?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Mateusz , szkiełko licznika czym robiłeś?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
https://www.aliexpress.com/item/BODENLA-Matte-Chrome-Mirror-Cover-Rearview-Side-Mirror-Cap-S-Line-Lane-Change-For-Audi-Audi/32827941311.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.7c482e0eV3rhpE
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Listwy są w czerni to teraz pora na grill i dokładke ?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Radek, zaciski przód czy to tył, wszystko robione u Deva. Modzik od Ciebie, 1 klasa. Nawet w b7 z ori zawiasami tak dobrze nie bangla... Trzeba bd tam zawiasy zmienic Także polecam ? A co do przycisku, będzie już niedługo razem ze składanymi lustrami żeby 2x boczku nie rozbierac?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Srebrny pod kolor budy, robione na gotowe u Deva?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Tutaj widać że aż wyrywaja ta klape
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Grzechu ,u Ciebie klapa ,,idzie" ,,dostojnie" i delikatnie Obadałem ten mod w klapie u Domina to jakbym stał bliżej to jedynki bym stracił
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Były, - sprężynki zielone lub niebieskie. Nie pamiętam które lepiej dzialaly
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Zawiasy zainstalowane. Nagrywane na szybko butelka MOV_0732.mp4
-
Pisk w głośnikach podpiętych do wzmacniacza
Mam teraz to samo.Co było przyczyną?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Wyrezałeś juz czy podstopnica z Ali podejdzie z b8 do b6? Bo pedały powinny być p&p .....
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
kkam, możesz podać o ile kojarzysz nr odpowiedniego rozrusznika? I czy wysprzeglik z hcf podejdzie do hck?