Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
Rzeczywiście cena kosmos
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
fabrycznie 20 %...w wiekszosci to było pakowane do a4 .....a dla mnie to ciut za mało
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
2 str do tyłu zdj z boku wyglądaja jak skopcone
-
B6 DIVISION
oki Panowie a numer macie?
-
B6 DIVISION
Panowie potrzeba mi numeru gabki co idzie pod pokrywe :
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Artur ,czym i ile % masz tutaj szybki skopcone?
-
B6 DIVISION
jakos w połowie lutego wejdzie w zycie
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dokladnie..dodatkowo sam,, kabelek" tv free do Leda to 3 stowki..... W zwyklym rnse robisz do vcdesem POMONTOWANE + Zmieniarka + Info na Fisie Moze wala sie komus.... Poszukuje zapalniczka obracana soul -stan bdb nr 8E0 863 284 E 5PR zdj pogladowe: MODY NOWOROCZNE AERO B7 CZARNY SUFIT + LEDY 5500 od Tomnika (Jeszcze raz dziekować ) AMBIENTE Uruchomienie TV + ustawienia
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejna paczka dotarła błyskawicznie!!! Podziekował Marcin
-
B6 DIVISION
Panowie,zawór n75 od afn bd pasował do 1,9 1Z? to jest to samo?
-
B6 DIVISION
Panowie padło mi łozysko w wiatraczku w rnse i udaje świerszcza ....moze wala sie komus taki wiatraczek lub wie jaki zamiennik wrzucic itp bo podobno w aso tego niedostane
-
B6 DIVISION
Panowie ,na środku skrzyzowania zapaliło mi sie na raz esp,swiece i autem samo jedzie bez gazu na 1 biegu 10km/h .....tryb awaryjny??...zgasiłem ...odczekałem ...zapaliłem to samo.....
-
B6 DIVISION
Panowie ....po tym jak otworze auto i rnse sie budzi -> wiatrak zaczyna pracowac przez pierwsze 2 min pracuje strasznie głosno.Dzwiek bardzo wysoki (taki a'la ,,swiergot") ....po czym pracuje cicho .....Sytuacja powtarza sie gdy rnse jest juz schłodzone (tzn gdy auto troche postoi nie uruchamiane bądz nie otwierane) Spotkał sie ktos z czyms takim??
- B6 DIVISION
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Planuje zmienic sub + wzmak na bose w sedanie i tylko wzmak mnie zastanawia bo doczytałem w tym temacie ze sub jest p&p bez żadnej zabawy przy wzmaku z koncówka E (końcówka 2007 r) przychodzi kostka 32? oraz czy do stage I potrzebuje ori wiazke bose od wzmaka do rnse?? I czy przy stage I potrzebne jest kodowanie rnse?
-
B6 DIVISION
Jaki wybrac? A jak z podłaczeniem?
-
B6 DIVISION
Panowie: wzmak w seryjnym nagłośnieniu a BOSE jest taki sam??? Audi Sound System : 8E5 035 223 (wzmacniacz LIMUZYNA) a BOSE: 8E5 035 223 A/B/C (wzmacniacz LIMUZYNA) co oznaczaja końcówki nr? Jaka wybrac? Ponadto zauwazyłem że wystepuja takze końcówki D jaki i E ?? Czy różnia sie one jedynie systemem chłodzenia? Planuje zmienic sub + wzmak na bose w sedanie i tylko wzmak mnie zastanawia bo doczytałem ze sub jest p&p bez żadnej zabawy
-
Subwoofer Audi A4 B6 Sedan !
dołaczam sie do pytania: czy wymiana w sedanie subwoofera + wzmiacniacz na BOSE jest p&p???
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Nie nosa a obczailem pod X KP
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Dobra rolka i dokładka z cupry ożywiły look eski
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
gała z a3 + mieszek zamow sobie od kogos z forum jak juz tak bardzo chcesz czerwona nić ....a to badziewie wybij sobie z głowy chłopie
-
B6 DIVISION
ile taka przyjemnosc za uzbrojony zdesio s4? jak mozesz daj cynk na pw
-
Rezanie bixenonu
sam nie chciałbym sie w to bawic ...wolałbym oddac lampy by ktos to przełozył itp
-
Rezanie bixenonu
no moze cos lepszego juz pojawiło sie na rynku.....soczewka z a6 c7 ? czy cos innego?
-
Rezanie bixenonu
Mam lampy bix z soczewka b8 (nie pamietam jaka mam przetwornice ) Co polecalibyscie aby ten zestaw zastapic? Do kogo udezyć i jakie koszta?