Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. na przód cos dystansu bd dawał? jakie et felg??
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok rozumiem
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co masz obecnie w aucie?Jeśli concerta to musisz kupić przejcie takie http://allegro.pl/adapter-plug-play-do-montazu-rns-e-audi-01-06-i6285614523.html I to http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.html Co do podpięcia zmieniarki nie baw się adaptery czy przekładnie pinów,weź nóż do tapet i odetnij cześć z kostki z instalacji (ta co jest zmieniarka) i w adapter wpisz Ja tak mialem 3lata,za radiem nie ma za wiele miejsca żeby tyle adapterów zmieścić dzieki Ci Grzechu!! a co powiesz o zmianie wzmaka??
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli adapter z 3 linku i lepeij rozdzielacz kupic tak? Mam 01 r i nie wiem jaki mam wzmak... Ale polecasz by wrzucic AA wzmak?
  5. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwszy adapter nie potrzebny Drogi teraz nie Trzeci tak,do niego podpisz przez adapter jedną antenę a drugą wpisz bezpośrednio do wtyczki w wolne miejsce czyli rozdzielacza nie potrzebuje a jedynie ten z tego linka tak? http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.html i dlaczego drogi ,,teraz nie"??? a jakis wzmacniacz antenowy stosowac???
  6. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie ! wkładam rnse + zmieniarke z końcówka D ..Oryginalny kabel 12 pin do zmieniarki zakupilem.... I teraz moje pytanie : Czy aby podłaczyc zmieniarke bd potrzebował takze taki rozdzielacz??? https://car-tronic.pl/rozdzielacz-mini-iso-do-wtzielonej-i-zoltej-audivw-p176 po zmianie zwykłego radia na rnse doczytałem ze wystepują problemy z sygnałem radiowym ......czy nalezy włozyc jakis wzmacniacz antenowy? co polecacie? i czy przy przekładce 1din->rnse nalezy dołozyc taki adapter??? https://car-tronic.pl/adapter-antenowy-diversity-audi-rns-e-fakraa3a4a6-p199 http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.html
  7. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie - bd wkładał 2 din i zakupiłem klimatron z b7 BM .Potrzebuje tego adaptera aby grzała tylna szyba....tyle ze szukam jak to podłaczyc by banglało ...pomoże ktoś?
  8. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok Rafał mi chdziło o wersje chrom - u góry napisano iz wersja chrom to nr 8E1927134C5PR -> potwierdzone potrzeba mi jeszcze wiedziec czy Wyłacznik PDC: 8E1919281B5PR są to nr pod pdc chrom i jest tak zaokraglony by podejsc pod awaryjke od lewej strony??
  9. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesteś pewien na 100% bo juz kazdy inny nr ppdaje?pozatym pytalem o wersje chrom
  10. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Heh wlasnie nie mam jak to sprawdzic
  11. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie czy numery czesci ponizej esp,zaslepek,i pdc są w wersji chrom? ESP: 8E1927134C5PR Wyłacznik PDC: 8E1919281B5PR Zaslepka prawy srodek: 8E1941518A5PR Zaslepka lewy srodek: 8E1941515A5PR
  12. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odkrecasz śrubki na małego torxa. Małe patyczki wkładasz w blokady. Jak juz rozlozysz to płytkę odkrecasz od panelu . Składa się na odwrót Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka poszło , nie ma i nie bedzie
  13. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie , moze wala sie komus taki zestawik??? chetnie przygarne
  14. dzięki! zrób update
  15. prośba o odswierzenie zdj i pytanie jak z demontazem słupków i jak pasy przez to przełożyc?
  16. Witam, Posiadam w swojej Audi A4 drzwi z listwą chromowaną, jednak posiadają one długą, brzydką rysę przez niemal całą długość. Znalazłem do kupienia w drzwi w kolorze w dobrym stanie, jednak są one typu jak na drugim rys. w cytowanym poście (bez listwy chromowanej). Czy będzie można zamontować listwę chromowaną do takich drzwi, gdzie fabrycznie jej nie było (przerzuciłbym ją ze starych drzwi do nowych)? Dokładnie...sposób jak to zrobić patrz post wyzej
  17. Zamówiłem szablony a później malowalem sprayem kolor czarny mat Ostatnio przeprowadziłem regenerację całego tunelu oto efekty Przed Po profi robota
  18. ORI Przesiadka z Bilstein B6 + springi 1BA na ORI 1BE - przód kat.wag 7 tył kat.wag 8
  19. z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało... lezy i czeka u mnie tylko bez osłon a osłony w aso - 245 zeta
  20. dzieki !!!!
  21. wkładaj 288 i nie patrz na $$$$$ (dobre słowo)
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://naforum.zapodaj.net/99249f690d37.jpg.html Srebrne
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry.Panowie dokladajac zestaw glosnomowiacy do rns mamy mozliwosc wbijania tras glosem do rns czy to zawsze nalezy recznie robic?
  24. Również moduł z pierwszego postu ->drl ,clh ,lustro foto i tak samo jak u Grzesia po ruszeniu drogowymi jara sie kontrol od drogowych o co chodzi z tymi mrugajacymi kontrolkami na liczniku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.