Treść opublikowana przez dydek1
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
na przód cos dystansu bd dawał? jakie et felg??
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
co masz obecnie w aucie?Jeśli concerta to musisz kupić przejcie takie http://allegro.pl/adapter-plug-play-do-montazu-rns-e-audi-01-06-i6285614523.html I to http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.html Co do podpięcia zmieniarki nie baw się adaptery czy przekładnie pinów,weź nóż do tapet i odetnij cześć z kostki z instalacji (ta co jest zmieniarka) i w adapter wpisz Ja tak mialem 3lata,za radiem nie ma za wiele miejsca żeby tyle adapterów zmieścić dzieki Ci Grzechu!! a co powiesz o zmianie wzmaka??
-
B6 DIVISION
Czyli adapter z 3 linku i lepeij rozdzielacz kupic tak? Mam 01 r i nie wiem jaki mam wzmak... Ale polecasz by wrzucic AA wzmak?
-
B6 DIVISION
Pierwszy adapter nie potrzebny Drogi teraz nie Trzeci tak,do niego podpisz przez adapter jedną antenę a drugą wpisz bezpośrednio do wtyczki w wolne miejsce czyli rozdzielacza nie potrzebuje a jedynie ten z tego linka tak? http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.html i dlaczego drogi ,,teraz nie"??? a jakis wzmacniacz antenowy stosowac???
-
B6 DIVISION
Witam Panowie ! wkładam rnse + zmieniarke z końcówka D ..Oryginalny kabel 12 pin do zmieniarki zakupilem.... I teraz moje pytanie : Czy aby podłaczyc zmieniarke bd potrzebował takze taki rozdzielacz??? https://car-tronic.pl/rozdzielacz-mini-iso-do-wtzielonej-i-zoltej-audivw-p176 po zmianie zwykłego radia na rnse doczytałem ze wystepują problemy z sygnałem radiowym ......czy nalezy włozyc jakis wzmacniacz antenowy? co polecacie? i czy przy przekładce 1din->rnse nalezy dołozyc taki adapter??? https://car-tronic.pl/adapter-antenowy-diversity-audi-rns-e-fakraa3a4a6-p199 http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.html
-
B6 DIVISION
Panowie - bd wkładał 2 din i zakupiłem klimatron z b7 BM .Potrzebuje tego adaptera aby grzała tylna szyba....tyle ze szukam jak to podłaczyc by banglało ...pomoże ktoś?
-
B6 DIVISION
Ok Rafał mi chdziło o wersje chrom - u góry napisano iz wersja chrom to nr 8E1927134C5PR -> potwierdzone potrzeba mi jeszcze wiedziec czy Wyłacznik PDC: 8E1919281B5PR są to nr pod pdc chrom i jest tak zaokraglony by podejsc pod awaryjke od lewej strony??
-
B6 DIVISION
Jesteś pewien na 100% bo juz kazdy inny nr ppdaje?pozatym pytalem o wersje chrom
-
B6 DIVISION
Heh wlasnie nie mam jak to sprawdzic
-
B6 DIVISION
Witam. Panowie czy numery czesci ponizej esp,zaslepek,i pdc są w wersji chrom? ESP: 8E1927134C5PR Wyłacznik PDC: 8E1919281B5PR Zaslepka prawy srodek: 8E1941518A5PR Zaslepka lewy srodek: 8E1941515A5PR
-
B6 DIVISION
Odkrecasz śrubki na małego torxa. Małe patyczki wkładasz w blokady. Jak juz rozlozysz to płytkę odkrecasz od panelu . Składa się na odwrót Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka poszło , nie ma i nie bedzie
-
B6 DIVISION
Panowie , moze wala sie komus taki zestawik??? chetnie przygarne
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
dzięki! zrób update
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
prośba o odswierzenie zdj i pytanie jak z demontazem słupków i jak pasy przez to przełożyc?
-
Listwy drzwi chrom jak zdjac
Witam, Posiadam w swojej Audi A4 drzwi z listwą chromowaną, jednak posiadają one długą, brzydką rysę przez niemal całą długość. Znalazłem do kupienia w drzwi w kolorze w dobrym stanie, jednak są one typu jak na drugim rys. w cytowanym poście (bez listwy chromowanej). Czy będzie można zamontować listwę chromowaną do takich drzwi, gdzie fabrycznie jej nie było (przerzuciłbym ją ze starych drzwi do nowych)? Dokładnie...sposób jak to zrobić patrz post wyzej
-
Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek
Zamówiłem szablony a później malowalem sprayem kolor czarny mat Ostatnio przeprowadziłem regenerację całego tunelu oto efekty Przed Po profi robota
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
ORI Przesiadka z Bilstein B6 + springi 1BA na ORI 1BE - przód kat.wag 7 tył kat.wag 8
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało... lezy i czeka u mnie tylko bez osłon a osłony w aso - 245 zeta
-
przycisk START ENGINE RS4
dzieki !!!!
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
wkładaj 288 i nie patrz na $$$$$ (dobre słowo)
-
B6 DIVISION
https://naforum.zapodaj.net/99249f690d37.jpg.html Srebrne
-
B6 DIVISION
Dzień dobry.Panowie dokladajac zestaw glosnomowiacy do rns mamy mozliwosc wbijania tras glosem do rns czy to zawsze nalezy recznie robic?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Również moduł z pierwszego postu ->drl ,clh ,lustro foto i tak samo jak u Grzesia po ruszeniu drogowymi jara sie kontrol od drogowych o co chodzi z tymi mrugajacymi kontrolkami na liczniku?
-
[B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
35 przyjał