Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???Mam AWX i pakowalem miesiąc temu kompletny czyli środkowy + końcowe od 1.8T, w moim przypadku musiałem tylko uciąć 8cm rurę od środkowego i wszystko siadlo idealnieBierz kumpla, 4pak i po godzinie cieszysz się z dwururki wywalałeś środkowy tłumik?
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam ..Panowie wydech od BEXa z ośki podejdzie do awxa???
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z dnia na dzień mam wrazenie że to forum zamienia się w jakieś publiczne wyżalanie się oraz wzajemne mieszanie się z g.....
  5. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje listwe wiązki do popowtrysków awx avf ....pisac na PW Pozdro
  6. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam stuka mi w kolumnie kierowniczej i pora ją wymienic ....niestety jeszcze nie sprawdziłem jaka mam ale pytam w ciemno widze ze jest duzo końcówek tych kolumn i rozbieżnosci cenowe .....kolumny były takie same w zależności od pojemnosci aut??? pytam bo moge w miare tanio wyrwac od 3.0 asn
  8. polerowałem takie zadziory. lakiernia spaprała sprawe. polecam długotrwałą zabawe pastami 3M - zacznij długą robote od papieru i pasta 3m -biały korek
  9. Niedługo zakładam eibachy na swoje bilsteiny b6 i boje sie ze tył bd około 1 cm nizszy od przodu.Piszecie tutaj o jakis podkładkach pod springi na tył z aso? poda ktos jakies nr na to badz ciekawe zamienniki ???
  10. do moich bilsteinow b6 chce w marcu dodac pro kity i wrzucic to na r18....jesli bedzie róznica przod/tył około 1 cm bo słyszałem ze są takie nierowności gdzie szuka przyczyn?
  11. Siemanko wszystkim
  12. Mariusz zapodaj do mnie zdj tego felunku ...jakie et i stan i czy ori bo chetnie bym je zabrał Witaj, Jeśli zależy Ci na komforcie i ekonomii to szukaj 215/50/17 Vredestein jest ok. Tak 7,5 cala będzie świetnie do gum 215. Do ET 43 proponuje dać dystans: front 10 mm a tył 15 mm. Polecam Dystom. Są b. solidne, lekkie i nie tak drogie jak np.H&R czy Sparco, PS. Wszystko zależy od stanu felg 18", które miałeś. Jeśli nie są prostowane, spawane, uszkodzone i lakier w dobrym stanie to możesz za nie wołać ok. 1800-2200 pln. A opony w jakim masz stanie i który rok prod.? Pozdrawiam! takie połaczenie dystansow przy alu z et 43 ładnie wypełni nadkole? tył nie za mało?
  13. hehe to tylko pogratulowac celnego strzalu
  14. 3 sztuki ori za 600 zł a i tak prostowałes je?
  15. no własnie o wage musze sie tego sprzedawcy wypytac jaki moze bys stosunek wagi ori do repliki w tym przypadku felgi 18 cali?
  16. Witam.Zbliża się wiosna i czas zacząc szukac felunku....Nagrzałem sie na felge o wzorze RS4 do budy b6 Chciałbym wzór identyko jak z tej aukcji : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5051811957&ref=last-visitedjednak wiem ze to replika niby włoska wdziecznie brzmiaca marka 4ratis.... I teraz moje pytanie....Czy ktos cos wie o tej nazwie?Nie wygna sie przy pierwszej dziurze w drodze?? Chciałbym ori ale...ciezko znalezc ta felge z et 35 a na takim et teraz jezdze i nie jestem fanem dystansu to raz ...a dwa ta felga wychodziła ze strasznie wpuszczonym et typu 54 ...i tu by trzeba było zapodac dystans jak np z tej aukcji:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5029761209&ref=last-visited Jednak tu widac iz felga w srodku jest bardziej ,,płaska" do przodu a to mnie troche razi ,no ito et ale jest to jednak ori....odnowiło by sie i byłby git.... Wracając .....jakie macie znanie o tej włoskiej chińszczyznie?? Pozdrawiam
  17. Powiem Ci że wg moich odczuc jest twardo i po drugie w moich rejonach drogi sa naprawde kiepskie ...nie jezdze dzien w dzien po autostradzie aby móc w pełni obniżyc sobie potężnie auto i cieszyc sie funkconalnością i wygladem...a po drugie chce nadal swobodnie szybko sie przemieszac a nie snuc się 30-40 km /h albo i wolniej
  18. Pozwolę sobie przerzucić część rozmowy, aby nie śmiecić u kolegi w temacie. Generalnie chciałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia z obniżeniami więcej niż -35 na amorach 1BE/1BV? Coś się dzieje, amorki padają itp.? Myślę, że pomoże to paru osobom (w tym mnie) w podjęciu decyzji. Pozdro Pozwolę sobie przerzucić część rozmowy, aby nie śmiecić u kolegi w temacie. Generalnie chciałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia z obniżeniami więcej niż -35 na amorach 1BE/1BV? Coś się dzieje, amorki padają itp.? Myślę, że pomoże to paru osobom (w tym mnie) w podjęciu decyzji. Pozdro Pozwolę sobie przerzucić część rozmowy, aby nie śmiecić u kolegi w temacie. Generalnie chciałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia z obniżeniami więcej niż -35 na amorach 1BE/1BV? Coś się dzieje, amorki padają itp.? Myślę, że pomoże to paru osobom (w tym mnie) w podjęciu decyzji. Pozdro Ja mialem w mojej B6 na amorkach 1BV założone EIBACHy Sportline -45 mm. Zrobiłem na tym zestawie około 40 tys. km na felgach 18" i amorki spisywały się pięknie. Potem kupilem gwint a ten zestaw pogoniłem dalej. Przed sprzedażą robiłem pomiar amorków na stacji diagnostycznej i miały coś 76% sprawności. Tak więc śmiało można zakładać tylko trzeba odboje uciąć tak żeby został tylko jeden bałwanek na który nakładamy potem osłone. Inaczej na glebie powyżej 40mm bedzie leżał na odbojach i sie nie ułoży ładnie i będzie walić na dziurach. Tyle w temacie! A możesz cos powiedzie o bilsteinie + eibach -30? mam narazie założone bilsteiny na sprężyny 1BA i już jest twardo jak cholera ....ale musze to obniżyc aby nie stala jak koza. i czy pchac eibachy bo to podobno sprawdzone połączenie ale nie chce by bylo już bardziej twardo, czy np springi 1be ale wtedy czy mam pewnośc że bedzie nizej te 2 cm??
  19. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej wszystkim Śmigał ktoś w setupie letnim na kapciu 18 w ośce przód 225/40 tył 235/40 ? I może powiedzieć o + i - takiej zachcianki ?
  20. sprawdzanie kiedyś i teraz szybek nadal jest na zasadzie macania paluszkami ranciku
  21. a jak sprawa wygląda po bardzo ciulowych drogach - czytaj koleinach - na -30 - pytam bo rozumiem że masz doświadczenie w tych sprawach
  22. W lato jeżdziłem na michelinach 17 ....te same felgi zabrałem na zime do nokianów a teraz cas na 18 i zastanawiam sie jakie opony i czy dawać 2 szerokości - /przód / tył /
  23. Marcinie będę potrzebował : MOTUL SPECIFIC VW 505.01 5W-40+ filtr oleju oraz paliwa do mojego parcha 1.9 awx Wyslij mi cene i nr konta na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.