Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Panowie myśle nad szczotkowanym aluminium bo mam wnętrze soul a obecne dekory srebrne i prośbe zapodajcie jakiegoś sprzedawce np z allegro skąd braliście takową folie by była w miare pewna by po 3 miesiącach mi niepoodchodziła
  2. Pomaluj plasti dipem .Po zimie ściągasz gume i felga nadal wygląda jak nowa Ja w właśnie tak zrobiłem - najpierw wypiaskowałem i pomalowałem proszkowo a pozniej poszedł plasti dip - kolor + lakier - mocno trzyma
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z prawej strony jest w sedanie?
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy do wymiany odbiornika radiowego 8K0919145A w sedanie trzeba demontować tylny zderzak czy jedynie odchylić?? I z której strony jest ten odbiornik?
  5. taki kabelek sam możesz sobie zrobić abyś miał wtyczki zapewne tą od strony radia masz a tą od zmieniarki ? mam gdzieś rozpiske co gdzie Adam mam tylko tą do zmieniarki .Ta co wychodzi od rns-e bądz concerta ( podobno są takie same ??) nie posiadam ....byłem u jednego elektryka to powiedział że nie ma takiego sposobu by drugą stronę dosztukuwać itd itd i tak właśnie szukam i szukam
  6. dydek1 odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Wymieniałem licznik a palemki nadal brak...Czyli pewnie moduł padł ..Opisany numerem na poczatku watku 8K0 919 145 A rozumiem że będzie pasował do sedana ??
  7. Zakupiłem schowek, zmieniarkę z końcówką ,,D" i poszukuje przewodów do połączenia jej z RNS-E .Ciężko wychaczyć kompletny taki zestawik to udałem się do ASO a tam mówią mi że audi kończy produkcje okablowania i elektryki wraz z produkcją danego modelu i tego już niedostane WTF ??
  8. te pro kit-y + moje obecne Bilsteiny to najpewniejsza opcja?? o obnieżenie rozumiem że niemusze się wtedy martwić ...a jak z twardością ? dużo się zmieni? dodam że już teraz jest twardo mimo że stoi wysoko
  9. Zakupiłem B6 Bilsteiny i zamontowałem w miejsce ori 1BA bo autem strasznie miotało po drodze ale niestety stoi jak KOZA na ori sprężynach 1BA...Teraz Panowie pomóżcie ...czy polecany wyrzej - eibachy pro kity -30 ( jeśli tak to od kogo polecacie ?czy alledrogo? ) czy wystarczą springi 1BE ???- pytam ponieważ moge bardzo tanio wyrwać cały komplet 1BE klasa wagowa 7
  10. Pójdzie w dół o około 2 cm Ja zmieniłem sprężyny z 1BA na 1BE i nic nie siadło nawet 1mm Po zmianie amorów 1BE dopiero Nic to nie da? bo naczytałem sie że np zmieniali same sprężyny np na eibachy z ori amorami bilsteiny i było niżej
  11. Planuje wrzucić zawieche 1BE klase wagową 9 ( bo taką mam obecnie w 1BA ) i szukam spręzyn i jest tego naprawde dużo i mam pytanie ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedzi : szukam np tyłu i potrzebuje biały różowy różowy i np czy sprężyna do sedana ma takie samo oznaczenie jak do avanta ???
  12. A macie Panowie może tutorial jak zdemontować całą klamke drzwi kierowcy??
  13. Sam juz sobie odpowiedziałeś czemu nie dochodzi do 90 C....Korki , ustawienie na 22 iii do tego pewnie niezaślepiona chłodnica przy temp otoczenia 2C
  14. dydek1 odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Odgrzewam kotleta ....miałem dwa wycieki spod pokrywy - jeden przy rozrządzie po lewej stronie silnika drugi po tej samej stronie przy pompie na samym rogu . Zakupiłem silikon dirko i nową uszczelke , złożyłem i problem przy rozrządzie się rozwiązał a przy vacum jak się pociło tak dalej to robi .Zauwazyłem że bardzo poci się przy ostatniej śrubie pokrywy po lewej stronie - czy wystarczy wymienić uszczelke na nową co przychodzi pod tą śrube czy odrazu pokrywe wymieniać?
  15. U mnie także po zakupie był ten sam problem błotników . zakupiłem błotniki w kolor z s4 ( z ori lakierem z 2004 ) - tam problem ten sam ale dopiero ogniska na wewnetrznej stronie rantu . Przegotowałem pod malowanie . Dałem podład Bolla a na sam koniec Boll środek do zabezpieczania podwozia ( ni to guma ni to kauczuk nieprzepuszczający niby wody ) .Zobaczymy po zimie
  16. Byłem , zwiedziłem , zwyciężyłem Także polecam ! Profi robota .....ale to wciąż za mało i chyba wybiore się do nich na FMIC'a
  17. Znowu auto trafiło na pare dni pod lupe.Tym razem zrobiony mały program .Końcówki BA in A oto efekt : Ogólnie 174 KM 375 Nm ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 20:56 ---------- Nowe graty ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Nowe graty cz.2 Maty bitumiczne Wyszło tak: ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 19:48 ---------- + w5w LED Czas uzupełnić temat Zmiana oświetlenia przestrzeni nóg na LED Skompletowane graty pod tempomat ...Moduł Q + taśma multi B7 + Licznik kolor No i mamy wynik
  18. Zbiorniczek wyrównawczy o nr 8E0 121 403 A można wybrać ,,kolor" ?? Bo interesuje mnie biały a wszędzie z uchwytem widziałem tylko ,,szare"
  19. Przymierzam się do tego moda i jakież moje było zdziwienie rozbieżności cen ...piszecie tu o kwocie rzędu 200 zł a tyle same plastiki w okolicach mego aso o śrubkach niewspomne ehhh trzeba będzie 3x zbiorniczek wyrównawczy zmieniać... Nr. tego zbiorniczka to >>> 8E0 121 403 A ( koszt w ASO ~ 65 złoty ) ... "zwykły" jest bez "A" na końcu i kosztuje tyle samo Czy zbiorniczek o tych numerach też będzie miał ten plastik do mocowania oraz to 3 wyjście które będzie trzeba zaspawać??
  20. Jak zwykle polecam!!!Wszystko w jak najlepszym porządku i błyskawiczna wysyłka
  21. Licznik kolor , tempomat , moduł + wiązka do multi + kiera multi taka jaką ma np wladi Pozdro Jakbyś pytał się o s4 że ciężko wyrwać to jeszcze bym to zrozumiał ....ale listwy s-line??? Pełno ich jest wszędzie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.