Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Także przymierzam się do 18 na lato i wyznacznikiem także jest 225/40 ii moje pytanie ....gdy na pród założe 225/40 a na tył zaszaleje i dam 235/40 to mocno ucierpi na tym komfort? I jakie opony wybrać by powiekszyć ciut komfort przy eibachu na bilsteinie??
  2. Tomaszu uwierz że robiło mi juz to kilku owianych sławą ,,speców" z praktykami we francji , DE i Bóg jeden wie gdzie jeszcze a i tak zawsze wyszło w praniu że a to 2 gumki przepuszczają a to jedna ..(.zabieram się za to już kolejny raz i teraz czeka mnie także wymiana pewnie śrub od pompek bo już tyle razy były wykręcane ) i teraz sam chce na wszystko patrzeć od A do Z i by wreszcie było dobrze
  3. Okolice włocławka . dojazd nie ma dla mnie znaczenia. oby było dobrze
  4. Ok dzieki wielkie
  5. potrzebna jest tylko 8 pinowa czy 6 ?
  6. Witam .Potrzebuje namiaru jakby ktoś posiadał na speca w kujawsko pomorskim od zmiany gumek na pompkach w 1.9 awx oraz ustawienie poprawne kąta wraz z dokręceniem P.S Tupadły w Ino odpadają
  7. Ona jest do przełącznika drl/clh. tzn?
  8. przyłączam się do pytania czy przy włączniku z końcówką D trzeba zmieniać coś czy tak jak jest na schemacie powyżej?
  9. Grzegorz śledze wątek i zebrałem już prawie wszystko ( czekam aż kurier dowiezie przełącznik drl/clh) i miałem brac się do roboty a tu widze że poprawiłeś tutka . dodałeś ,,Kostka DRL: 8L0 971 883(info M1etek)" po co i gdzie ona idzie na schemacie?
  10. Sorry za OUT ale może znacie FACHOWY zakład w okolicach WAWY gdzie wymienią te uszczelniacze na pompkach przeze mnie kupione bądz takie które oni kupią ...btw turzol ile dałeś za komplet gumek tzn na 4 pompki?
  11. Zieluu wycinałeś środkowy tłumik??
  12. dydek1 odpowiedział(a) na mrc2410 temat w 1.9TDI
    a to zwracam honor:)
  13. dydek1 odpowiedział(a) na mrc2410 temat w 1.9TDI
    w v40 cisza przy 180? musze się niezgodzić ....także mam AwX,a i także jezdziłem v40 w parówce 6 G i moge powiedziec że bez porównania
  14. Jakbym używał przełącznika clh do włącz wyłącz drl to by mnie szlag trafił...musi być wszystko ori ....zobacze jeszcze ...może clh zrobie i zakupie przełącznik clh i drl lub sam drl bo już taki wyczaiłem .....już zaopatrzyłem się w lustro i moduł drl ...jestem w trakcie negocjacji włącznika ,,D" wraz z mce F ...zostanie mi tylko właśinie wspomniany włącznik oraz wiązka
  15. ...albo regulacja + drl -> ciężko taki przełącznik dorwać bo sam swego czasu szukałem ale zapytałem w ASO i cena była bodajże 130 złociszy
  16. Zieluu jak także planujesz fotochrom to oprócz przełącznika potrzebnego do drl , moduł kosztuje 120 zł wiec biorąc pod uwage koszty lustra bądz MCE jest to śmieszna kwota a drl śmiga
  17. Można spróbować także płynem o nazwie FOSOL
  18. dydek1 opublikował(a) temat w Mazowieckie
    Witam.Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie bądz okolicach Ktoś kto ogarnia temat sprawnie przełożył od A do Z podsufitke w sedanie ,buda b6 z białej na czarną ? Pozdrawiam
  19. samo poziom odpuszczam , zrobię jedynie spryskiwacze ....clh także odpuszczam bo to wgl mnie zbędny bajer ....jedynie drl na tą chwile mnie interesuje bo nie chce non stop jezdzić na tym bi xenonie i czekać aż w końcu któraś przetwornica lub żarnik padnie a regulacja i tak mi nie działa z kabiny na tą chwile bo nie zmieniłem w lampach patyków na te od paska b6 ....ustawiłem ręcznie te bixy
  20. Niestety ...by zrobić fotochrom na ori potrzeba jest sporo części ja planuje od razu za jednym zamachem machnąć fotochrom + drl by w końcu zamknąć raz na zawsze półkę pod nogami i już tam nie zaglądać
  21. Zrobione to było na krótko pod sterowanie przy czerwonej lampce ale szykuje sie na na mce f + fotochrom z kompasem także cała elektryka będzie ori
  22. Kupujac wydech do oski od 2,5 tdi warto wycina środkowy tłumik? Czy odrazu pakowa od 2,7 tdi o ile się znajdzie bo czytałem że podobno podejdzie....Co daje wyciecie środkowego tłumika ...? pogłębi efekt wyciętego kata?
  23. Zgadza sie Adamie ..Zapytanie napisałem Ci na PW ale widze że nie korzystasz z komunikatora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.