Treść opublikowana przez dydek1
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Także przymierzam się do 18 na lato i wyznacznikiem także jest 225/40 ii moje pytanie ....gdy na pród założe 225/40 a na tył zaszaleje i dam 235/40 to mocno ucierpi na tym komfort? I jakie opony wybrać by powiekszyć ciut komfort przy eibachu na bilsteinie??
-
Spec od tdi w kuj pom
Tomaszu uwierz że robiło mi juz to kilku owianych sławą ,,speców" z praktykami we francji , DE i Bóg jeden wie gdzie jeszcze a i tak zawsze wyszło w praniu że a to 2 gumki przepuszczają a to jedna ..(.zabieram się za to już kolejny raz i teraz czeka mnie także wymiana pewnie śrub od pompek bo już tyle razy były wykręcane ) i teraz sam chce na wszystko patrzeć od A do Z i by wreszcie było dobrze
-
Spec od tdi w kuj pom
Okolice włocławka . dojazd nie ma dla mnie znaczenia. oby było dobrze
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok dzieki wielkie
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
potrzebna jest tylko 8 pinowa czy 6 ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
M1ietek nie ma
-
Spec od tdi w kuj pom
Witam .Potrzebuje namiaru jakby ktoś posiadał na speca w kujawsko pomorskim od zmiany gumek na pompkach w 1.9 awx oraz ustawienie poprawne kąta wraz z dokręceniem P.S Tupadły w Ino odpadają
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ok ok ok
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ona jest do przełącznika drl/clh. tzn?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
przyłączam się do pytania czy przy włączniku z końcówką D trzeba zmieniać coś czy tak jak jest na schemacie powyżej?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Grzegorz śledze wątek i zebrałem już prawie wszystko ( czekam aż kurier dowiezie przełącznik drl/clh) i miałem brac się do roboty a tu widze że poprawiłeś tutka . dodałeś ,,Kostka DRL: 8L0 971 883(info M1etek)" po co i gdzie ona idzie na schemacie?
-
Wymiana oringów pompowtryskiwaczy w Audi A4 B6 1.9 TDI
Sorry za OUT ale może znacie FACHOWY zakład w okolicach WAWY gdzie wymienią te uszczelniacze na pompkach przeze mnie kupione bądz takie które oni kupią ...btw turzol ile dałeś za komplet gumek tzn na 4 pompki?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Zieluu wycinałeś środkowy tłumik??
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
a to zwracam honor:)
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
w v40 cisza przy 180? musze się niezgodzić ....także mam AwX,a i także jezdziłem v40 w parówce 6 G i moge powiedziec że bez porównania
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Jakbym używał przełącznika clh do włącz wyłącz drl to by mnie szlag trafił...musi być wszystko ori ....zobacze jeszcze ...może clh zrobie i zakupie przełącznik clh i drl lub sam drl bo już taki wyczaiłem .....już zaopatrzyłem się w lustro i moduł drl ...jestem w trakcie negocjacji włącznika ,,D" wraz z mce F ...zostanie mi tylko właśinie wspomniany włącznik oraz wiązka
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
...albo regulacja + drl -> ciężko taki przełącznik dorwać bo sam swego czasu szukałem ale zapytałem w ASO i cena była bodajże 130 złociszy
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Zieluu jak także planujesz fotochrom to oprócz przełącznika potrzebnego do drl , moduł kosztuje 120 zł wiec biorąc pod uwage koszty lustra bądz MCE jest to śmieszna kwota a drl śmiga
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
Można spróbować także płynem o nazwie FOSOL
-
podsufitka zmiana
Witam.Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie bądz okolicach Ktoś kto ogarnia temat sprawnie przełożył od A do Z podsufitke w sedanie ,buda b6 z białej na czarną ? Pozdrawiam
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
samo poziom odpuszczam , zrobię jedynie spryskiwacze ....clh także odpuszczam bo to wgl mnie zbędny bajer ....jedynie drl na tą chwile mnie interesuje bo nie chce non stop jezdzić na tym bi xenonie i czekać aż w końcu któraś przetwornica lub żarnik padnie a regulacja i tak mi nie działa z kabiny na tą chwile bo nie zmieniłem w lampach patyków na te od paska b6 ....ustawiłem ręcznie te bixy
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Niestety ...by zrobić fotochrom na ori potrzeba jest sporo części ja planuje od razu za jednym zamachem machnąć fotochrom + drl by w końcu zamknąć raz na zawsze półkę pod nogami i już tam nie zaglądać
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Zrobione to było na krótko pod sterowanie przy czerwonej lampce ale szykuje sie na na mce f + fotochrom z kompasem także cała elektryka będzie ori
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Kupujac wydech do oski od 2,5 tdi warto wycina środkowy tłumik? Czy odrazu pakowa od 2,7 tdi o ile się znajdzie bo czytałem że podobno podejdzie....Co daje wyciecie środkowego tłumika ...? pogłębi efekt wyciętego kata?
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Zgadza sie Adamie ..Zapytanie napisałem Ci na PW ale widze że nie korzystasz z komunikatora