Treść opublikowana przez dydek1
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
niestety także mnie to czeka ehhh... ale narazie rzeżbie licznik kolor fis + tempomat
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin podeślij mi prosze ceny : Filt powietrza Filtr kabinowy do a4 b6 1.9 awx 01 r
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Bo niby QX jest zamienny z JX -czyli mniej wiecej pocżątek 2002 - czyli do mojego powinien podejsć....No nic sprawdze to niedługo więc okaże się co i jak
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Oby oby
-
Potrzebuje Rady Co Do Doboru Pompowtryskiwaczy
Regeneracja??? W PL jest może tylko jeden zakład który robi to profesjonalnie....Prawda jest taka że reszta firm niby regeneruje ale pompki i tak są wysyłane do zakładów min z gozdowie bądz tucholi ...a oni robią jedynie za pośredników ...Szukaj konkretnych używek - najlepiej z jakiegoś angola Notabene wie ktoś tu gdzie skupują padnięte pompowtryski ? mam komplet na zbyciu
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
O to właśnie ...bo ze zdj wyglądała jak moja z s4
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam wszystkich !!Prosze rozwiejcie moje wątpliwości bo po przeczytaniu różnych wątków ,łącznie z tym tematem sam już zgłupiałem.....Mój czajnik jest z 2001 r -> według vin z 2002 -> ....125210 . Po ogarnieciu tematu zakupiłem licznik który bodajże pasuje do mojego -> kolor z końcówką 933QX ..... RB8 z 2008 . No i zasięgnąłem wstępnej wiedzy u elektromistrza i chyba wtopa bo raz: licznik nie może być od B7 - to usłyszałem, a dwa te końcówki mu niepasują... Pozatym tu z tabelki widze ze QX to ....benzyna ...i bądz tu człowieku mądry Pomoże ktoś choć w małym stopniu ogarnąć mi ti ten temat?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Karolu , lotka sięga do końca lampy w strone przodu czy tak z niecały centymetr brakuje?
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
AWX po chipie na 175KM , kapcie 17 , -> licznikowo 235 km/h ...musze się z navi przejechać by określić ile było naprawde
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
BA ,BQ ,AL - z tym że te ostatnie zakładając należy wystroić
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
Założone przez nich pompki - korekty wszystkie w zerze - max ->0,3 ...program wyciągnął z nich 175 + wszystkie dolegliwości znikneły typu drgania , brak mocy itp
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
Postawiłem auto w Inowrocławiu. Wymienili mi pompki ,,podobno" o małym przebiegu, założyli mocniejsze końcówki + nowe ori uszczelniacze. ustawili dokładnie kąt synchronizacji - podobno im bardziej na ,,-" tym lepiej dla auta ....Poradzili bym nigdy ale to nigdy nieregenerował wtryskiwaczy/pompowtryskiwaczy itd itd Mowili że w polsce jest tylko jedna jedyna firma która umie zająć się profesjonalną regeneracją pompek ..reszta to paprochy. Wierze im ponieważ jakiś czas temu spróbowałem regenerować pompowtryski - efekt był taki że nie dało się ich póżniej dokładnie ustawić , 2 pompki w granicach 0,70 , dwie pozostałe 1,6 i maksymalnie po programie auto miało 150KM ....Jedyna moja rada - szukaj pompek z jakiegoś angola
-
[B6 AVF] by Edyta
Dziękuje:wink:
-
[B6 AVF] by Edyta
Mogłabyś podać numery - raczej wątpliwe by upolował gdzieś te osłony - sprawdziłbym ile chodzą w aso
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
Przerabiałem temat u siebie jakiś czas temu - objawy miałem takie same + podczas przyspieszania trzęsło cała budą i podłogą Wymiana pompek załatwiła sprawe
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
Wybierz elring - miałem ze 3 x zdejmowaną głowice i za każdym razem ją zakładałem ....ale żadna nie zastąpi już oryginalnej uszczelki...( sam żałuje że starą od tak wyrzuciłem bo była jeszcze do uratowania) Wracając do tematu łacznie z uszczelką kup porządny sulikon odpowiedni do tego typu klejenia jak i na wysokie temperatury - ja ze 2-3 x poprawiałem ten aspekt bo zawsze babrało mi się od strony kabiny a także pod egr-em
-
Numer wiązki
OK wielkie dzięki:wink:
-
Numer wiązki
hmm ciekawe ile w aso za to zawołają...
-
Numer wiązki
Poprosze o numer kompletnej wiązki która idzie od zmieniarki o końcówce ,,D" do RNS-E Dostałem tylko tą część co wychodzi od zmieniarki i elektryk mówi że nie da się tego dosztukować
-
Drzwi przednie demontaż
Szukajka nieznalazła dlatego pytam: Interesuje mnie w jaki sposób rozłączyć wiązke w przednich prawych drzwiach która znajduje się w tej gumowej harmonijce łączącej drzwi oraz słupek??? . Zdemontowałem schowek oraz listwe progową- tym sposobem dostałem się do tego gniazda z kabiny .Zdemontowałem tą harmonijkę , po nierównej walce wyjąłem to różowe zabezpieczenie i ... koniec ... wtyczki łączące się ani drgną - można jedynie je przesuwać np w strone kabiny... Dlatego pytam - demontował to ktoś ?? Ewentualnie może posiada ktoś całe fotostory demontażu drzwi ?? Pozdrawiam
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
Miałem podobny objaw brudnego płynu i zbyt mocną ,,strzelającą" nakrętke zbiorniczka. W ruch poszła zmiana głowicy + wzmacniane gniazda + inne graty + zbiorniczek na biało bym odrazu widział wszystkie zmiany i problem mam z głowy juz 4 miesiące Twoja głowice może męczyć to co jest przypadłością tego motoru- mikropęknięcia głowicy i przedostający się olej do płynu chłodniczego .Co ciekawe nie zaobserwujesz ubytu oleju a włąsnie zmiane koloru płynu ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- Głowica do wymiany Ja na żywo bym takich slow nie wypowiedział jakbym widział głowice, a Ty po 2 zdjęciach zbiorniczka stwierdzasz takie rzeczy hmmm... Głowica do sprawdzenia i będzie wiadomo., przy okazji sprawdzą zawory i gniazda zaworowe bo zapewne parę będzie do wymiany i prowadice Przerabiałem temat ,,obficie":decayed: ze swoim czajnikiem dlatego podtrzymuje to co napisałem - także zaczynałem od zmiany termostatu a skończyłem na głowicy:decayed:
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
Głowica do wymiany
-
Żarówki kierunkowskazu
Białe w białym kloszu - NUDA:thumbdown:
-
Listwy drzwi chrom jak zdjac
Rozumiem rozumiem. Niemniej jednak jest ona strasznie mocno umocowana...
-
Listwy drzwi chrom jak zdjac
OK wielkie dzięki . Teraz już jest wszystko jasne dla mnie