Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i hebleNie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5Tapnięte z SGS5 to ciekawe czy to przypasuje
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki jest nr osłon pod heble tył pod 288? chciałbym znac cene w aso badz szukac na alledrogo
  6. jak w temacie ...jakies adresy? moze byc bezdotyk byleby domywały
  7. Podziękował za opis przydało się
  8. w końcu i u mnie wydech z 2,5 na pokładzie 1,5 h roboty
  9. Witam kolege z okolic:)
  10. +1 i ile wypuścic fifki za zderzak - na równa zy dac np 0,5 cm
  11. jaka srednica i jakie koszta 1 szt?Ja za dwie nowe dalem 340pln, średnica mierzona suwmiarka 88mm Artur gdzie kupowałes?
  12. jaka srednica i jakie koszta 1 szt?
  13. dydek1 opublikował(a) temat w Kujawsko-pomorskie
    Witam. Poszukuje dobrego lakiernika z okolic włocławka , lipna itd Jeśli macie na kogoś namiary i widzieliście efekty pracy prosze o info
  14. Działa i u mnie naprawde ciekawy mod Dziekuje za przydatne info !!! image hosting image url upload image hosting 20mb
  15. hehehe pozostawiajac na auto tak sie właśnie dzieje
  16. Czas odgrzać kotleta Graty pod drl i lustro foto free screen capture software a tu już początki kolekcji pod rnse + ręczny z s4 image upload no ads W końcu na pokładzie : drl ,clh + lusto z kompasem adult photo hosting image upload no size limit free picture upload Koło : 18 sline + 225/40/18 ContiSportContact 5 photo sharing websites
  17. S

    dydek1 odpowiedział(a) na Blaw temat w Inne marki
    Jak sie na tym jezdzi? mam założone bilsteiny b6..a planuje da pro kita eibacha i nie wiem czy te b6 to pociągną czy nie zmieniac na b8....
  18. S

    dydek1 odpowiedział(a) na Blaw temat w Inne marki
    Heh witam kolege z okolic zdj na BP przy Okrzei ....h&r założyłeś na jakie amorki???
  19. Uniroyal jak najbardziej Ja na lato teraz zakupiłem Continentale ContiSportContact 5 225/40/18 Y - jezdził ktos na takich ? Moze cos wiecej powiedziec?
  20. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomocy jak zdemontować plstik osłony rękawa??? Rączka to sekunda pracy ale ta osłona? Męcze się z nią już godzine i ani nie drgnie ....czeka mnie również taki demontaż w aucie ale powątpiewam bo jak tutaj na lużno nie moge zrobić to yyyy rozumiem że plastik powinien wyjść w strone zwalniania ręcznego ale mówie ani drgnie ... http://images69.fotosik.pl/812/c7aa8e2f63a3733emed.jpg
  21. Panowie pomocy jak zdemontować plstik osłony rękawa??? Rączka to sekunda pracy ale ta osłona? Męcze się z nią już godzine i ani nie drgnie ....czeka mnie również taki demontaż w aucie ale powątpiewam bo jak tutaj na lużno nie moge zrobić to yyyy rozumiem że plastik powinien wyjść w strone zwalniania ręcznego ale mówie ani drgnie ...
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na dniach bede wlasnie rezal fotochrom to chyba i na to sie skusze:)
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach. Czyli jak podepne ,,na sucho " to nic nie zadziała? pod foto to chyba lewe powinno miec 14 pin
  24. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam lustra zewnetrzne 5 pinowe i lewe uległo uszkodzeniu ....wpadło mi w rece w kolor lustro ale 10 pin ...Podejdzie i bedzie wszystko działac czy nie ma szans ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.