Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i hebleNie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5Tapnięte z SGS5 to ciekawe czy to przypasuje
-
B6 DIVISION
RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble
-
B6 DIVISION
Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Panowie jaki jest nr osłon pod heble tył pod 288? chciałbym znac cene w aso badz szukac na alledrogo- Warta polecenia myjnia Piaseczno Mysiadło
myjesz tam?- Warta polecenia myjnia Piaseczno Mysiadło
jak w temacie ...jakies adresy? moze byc bezdotyk byleby domywały- Swap ramki biegów z automata do manuala
Podziękował za opis przydało się- Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
w końcu i u mnie wydech z 2,5 na pokładzie 1,5 h roboty- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z okolic:)- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
+1 i ile wypuścic fifki za zderzak - na równa zy dac np 0,5 cm- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
jaka srednica i jakie koszta 1 szt?Ja za dwie nowe dalem 340pln, średnica mierzona suwmiarka 88mm Artur gdzie kupowałes?- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
jaka srednica i jakie koszta 1 szt?- Lakiernik
Witam. Poszukuje dobrego lakiernika z okolic włocławka , lipna itd Jeśli macie na kogoś namiary i widzieliście efekty pracy prosze o info- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Działa i u mnie naprawde ciekawy mod Dziekuje za przydatne info !!! image hosting image url upload image hosting 20mb- [ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
hehehe pozostawiajac na auto tak sie właśnie dzieje- [ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Czas odgrzać kotleta Graty pod drl i lustro foto free screen capture software a tu już początki kolekcji pod rnse + ręczny z s4 image upload no ads W końcu na pokładzie : drl ,clh + lusto z kompasem adult photo hosting image upload no size limit free picture upload Koło : 18 sline + 225/40/18 ContiSportContact 5 photo sharing websites- S
Jak sie na tym jezdzi? mam założone bilsteiny b6..a planuje da pro kita eibacha i nie wiem czy te b6 to pociągną czy nie zmieniac na b8....- S
Heh witam kolege z okolic zdj na BP przy Okrzei ....h&r założyłeś na jakie amorki???- Polecane opony letnie
Uniroyal jak najbardziej Ja na lato teraz zakupiłem Continentale ContiSportContact 5 225/40/18 Y - jezdził ktos na takich ? Moze cos wiecej powiedziec?- B6 DIVISION
Panowie pomocy jak zdemontować plstik osłony rękawa??? Rączka to sekunda pracy ale ta osłona? Męcze się z nią już godzine i ani nie drgnie ....czeka mnie również taki demontaż w aucie ale powątpiewam bo jak tutaj na lużno nie moge zrobić to yyyy rozumiem że plastik powinien wyjść w strone zwalniania ręcznego ale mówie ani drgnie ... http://images69.fotosik.pl/812/c7aa8e2f63a3733emed.jpg- Demontaż osłony ręcznego
Panowie pomocy jak zdemontować plstik osłony rękawa??? Rączka to sekunda pracy ale ta osłona? Męcze się z nią już godzine i ani nie drgnie ....czeka mnie również taki demontaż w aucie ale powątpiewam bo jak tutaj na lużno nie moge zrobić to yyyy rozumiem że plastik powinien wyjść w strone zwalniania ręcznego ale mówie ani drgnie ...- B6 DIVISION
Na dniach bede wlasnie rezal fotochrom to chyba i na to sie skusze:)- B6 DIVISION
Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach. Czyli jak podepne ,,na sucho " to nic nie zadziała? pod foto to chyba lewe powinno miec 14 pin- B6 DIVISION
Panowie mam lustra zewnetrzne 5 pinowe i lewe uległo uszkodzeniu ....wpadło mi w rece w kolor lustro ale 10 pin ...Podejdzie i bedzie wszystko działac czy nie ma szans ?? - B6 DIVISION