Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. jakie et felunku?ori czy 43?
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    True....za dziegi wkładane w b6-tki połowa forum woziłaby sie juz dawno b8 serią......tylko po co??
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie tyle ze nie maciqgają, ale jeśli wstawisz auto nie wypuszcza Cie jesli nie jest na 100% sprawne
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tu dużo mówić, auto po remoncie głowicy chodziło bez zarzutu przez dwa tyg, potem na niskich obrotach zaczął wypadac zapłon, szybka diagnoza vagiem i od razu wyszło że na 3 cylindrze korekcja +2.99, no więc wtrysk zamieniłem z 4-tym żeby się upewnić no i wyszło że problem przeniósł się razem z wtryskiem na czwarty gar, mechanik zalecił regenerację mówiąc że ma sprawdzony warsztat, więc wtryski pojechaly do Stalowej Woli, po 3 dniach wróciły wszystko ładnie pięknie wykresy pomiary odrzucili, nie było się do czego przyczepić. Tego samego dnia auto było już złożone i odpalone niestety zonk po rozgrzaniu znów do 90 st zapłon wypada, więc vag znów poszedł w ruch diagnoza 3 wtrysk +2.99 do tego błąd przerwy w obwodzie, szybka doginka konektorow i zero poprawy, zamiana z 4 i błąd na 4 teraz się pojawia,więc wtryski poszły na reklamację, niestety warsztat przyja linie frontu że to jest sytuacja nie możliwa że sprawdzają wtryski na pierwszy montaż i że każda odchylke wylapuja, mają je jeszcze raz sprawdzić, ale swojej winy nie widzą. Jesli wystepuja problemy z wtryskami to tylko i wyłacznie diesel system w nadarzynie -> pół PL robi tu wtryski bo poprostu znaja sie na robocie
  5. Panowie!!! nr amora przód 8E0 413 031 GB - 1be czerwony ......szukałem w tabelki ...takowego nie ma ...to jakis zamiennik???
  6. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nr amorów przód 1be : 8E0 413 031 GB to do jakiej kategorii wagowej jest to odpowiednik???? Przeszukałem tabelke i amora o takiej końcówce nieznalazłem
  7. A kumpel, ten co kiedyś przyjechał na spota czarnym avantem 1.8t Aparat żadne cuda, kompakt, tylko po prostu dobrze ustawiony + statyw i robi robote Trzeba się ugadać na jakąś sesje ! Trochę odświeżę temat, bo prawie rok minął od ostatniego wpisu Można powiedzieć, że się nic nie zmieniło, jednak na ten rok planowane są większe zmiany. Od jakiegoś czasu leżą graty na półce, a dokładniej: lusterko fotochrom, MCE F, włącznik AUTO, przełacznik DRL/CLH, wiązka do tego wszystkiego + fotochrom zewnętrzny Co do mnie "leci" po świętach: - lusterka zewnętrzne fotochrom + grzanie + składanie 10pin, - moduł komfortu AJ Dodatkowo, żeby już był cały kpl pod drl/clh wpadną bixy oraz planuję ori samopoziom Wiosna zawitała, więc i mody będą lecieć WRESZCIE zanosi się na duże rezanie
  8. Widze kolega z okolic włocka dobrze wyrezał fure:) sam rezałes fmic czy zleciłeś to komus?
  9. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie concert.u mnie nie pokazuje ...(zmieniałem licznik na kolor)
  10. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no czytam to wlasnie i wiedza rozbita na 100 str odpycha hahaha
  11. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zwyklak 1 din
  12. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rozumiem ze jakis dodatkowy przewod z rnse do licznika musi isc? Grzegorz masz moze jakas sciagawe jak to kodowac?
  13. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chce zamontowac u siebie rnsa leda ...i mam kilka pytań odnośnie co mam dokupić aby na fisie wyswietlała sie info z navi ,badz radia - jaki ,,przewód"?? Czy aby miec to info na fisie przy rnse bd musiał takze w tunel srodkowy pakowac dodatkowe sterowanie navi czy przy rnse jest to zbedne???
  14. przycisk START 8e0 905 217 a zapalniczka?
  15. Panowie..jakie nr dla takiej zapalniczki pod ten włacznik oraz nr włacznika??
  16. no powoli działam do przodu Przymiarka listw:
  17. upgrade d*pa : 345: TYŁ listwy ori s4 :
  18. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jaką końcówke nr mial climatron 2 din pod grzne stołki by byly juz materiały poprawione?
  19. obserwuje bo u mnie to samo zaczeło sie robic ,szarpie na ciepłym na jałowym , dymku nie puszcza ,przyspiesza normalnie tylko to szarpanie ...po logach takze mam słabsze ale 2 pompki
  20. bd sledził watek .pozdrowienia z kotlina
  21. dognij sobie na ,,wieszakach"
  22. o 2 kl, nizej ze sprezynami schodz
  23. Dokładnie. Po kilu tysiącach siadło jeszcze po 5mm. Ja przed wymiana miałem straszną koze bo przód stał wyżej od tyłu mam gdzieś zdjęcia porobione z miarą przy błotnikach przed i po wymianie U mnie na seryjnym zawieszeniu 1ba (klasa wagowa 9) przód jest na wysokości 67cm a tył 64cm, to normalne? Chciałbym zalozyc Prokit, lepiej odrazu kupic amortyzatory o skroconym skoku i nie bawic sie w zakładanie kitu na 1ba? Dokładnie : wkładać ori 1be lub amory 1be plus pro kit aby miec pewnośc ze auto bd na równi zastosuj podkładki pod tylne spreżyny -nr masz pare str do tyłu
  24. bierz te rial'y na lato a obecne koło ....środek proszkowo a rancik poler i bedzie kox
  25. Nie wiem nawet, póki co mam jeszcze swoje felgi i dzisiaj akurat zabrałem się za polerkę. Dałem radę machnąć tylko dwie felgi w dodatku w 50% efektu, który by mnie zadowolił, więc można powiedzieć, że 1/4 roboty za mną Rancik przed Rancik po Jak zrobie całość to wrzucę kilka fotek na czysto (12.11.2015) Coś tam dalej rusza. Wczoraj wymieniłem klapę, bo ta, która siedziała na aucie chorowała na popularne purchle pod blendą. Zdecydowałem, że malowanie nie ma sensu i po prostu kupiłem drugą klapę z 2001 roku, ori lakier o tym samym oznaczeniu Jeszcze tylko dolne listewki drzwi i będzie prawie igiełka 2.02.2016 Mój samochód powrócił do łask. Miałem ostatnio mały kryzys, wystawiłem go na sprzedaż, zgłaszali się ludzie, którzy strasznie grali mi na nerwach i marnowali mój czas. Powiedziałem sobie stanowcze NIE! Samochód zostaje u mnie, nie oddam go byle komu Wpada nowa kierownica i ręczny w skórze: Miałem też pewien problem z samochodem. Padł mi wtrysk sterujący, samochód był strasznie słaby, bardzo dużo palił. Długo dochodziłem do rozwiązania problemu. Wybrałem jedyny słuszny...................... Pompa wtryskowa 107j 11mm i nowe wtryski 0.216 Przyjdą do mnie może jeszcze w tym tygodniu. Także stay tuned guys, szykują się grube mody. Zakochałem się w moim samochodziku na nowo i zamierzam doprowadzić go do takiego stanu, że nie sprzedam go nigdy w życiu. C.D.N. BDB plany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.