Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, soczewki z a6 c7 podejda do bixa? Duza roznica pomiedzy ta z b8? I czy inny adapter pod nia trzeba zastosowqc czy podejdzie ta pod siczewke z b8?
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zle sie dzieje na forum .....Pary sie rozchodza ,,,dziewczyny" drapia sie o 150 zeta ....... Cos na pocieszenie.....Motor nas docenia
  3. dydek1 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Hahahaha iść po popcorn?
  4. Stąd przeczytałem, że masz TV FREE też założone. Będziesz rezał jeszcze ? Mysle nad tym wlasnie:)
  5. Mam tv jedynie na postoju
  6. TV to 500+
  7. Jak zwykle ekspresowa wysyłka od Marcina !!!!! 1 dnia zamawiasz na 2 dzień części u Ciebie !!!!Goraco polecam !!!
  8. zderzaki bd zmienione ale to w swoim czasie a listwy na progi juz są ...czekaja na malowanie róznic niezauwazyłem...kata wywaliłem i wpadła strumienica od Andrzeja - Gruchota....czy lepiej się wkreca....niezauważyłem, .ciezko mi to okreslić poniewaz w jednym czasie w wywaleniem kata robiłem program + zmiana wtrysków jest 1BE Spryski mgiełkowe + adapterki Update -RNS-E LED + Climatron B7 8E...BM -Dekory 1NK 2 DIN manual (szczotkowane alu ....POZOSTAŁE LISTWY NIEWIDOCZNE NA ZDJ) ESP , PDC , KUBEK w chromie + adaptery MODUŁ DBTV + WIWA TV FREE + ANTENA + OKABLOWANIE Dodatkowo : -komplet oswietlenia zewnetrznego LED jako postojówki od uzytkownika Tomnik ---> Gorąco POLECAM ! - Dystans alu 15mm na tył - Gałka biegów 5G z A3 S-LINE skóra perforowana - Reczny skóra perforowana a'la RS4 TERAZ PORA NA MONTAŻ
  9. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mozecie coś polecic czy kolejny komplet od Tomnika brac??
  10. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ...kupiłem od Tomnika ośw .zew na postój do bixa h6w....przednie wytrzymały 1 dzień .. swieciły ładnie biało ale krótko.....od razu pokaz sie bład spalonej zarówki Mozecie cos polecic sprawdzonego oraz o odpowiedniej barwie ???
  11. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na moje to mają coraz mniej tych części na stanie i dlatego cena idzie w górę, nie tylko stabilizatory, ale różnorakie części do B6/7. A tu proszę, paragonik na wałek, poduchy silnika i jakieś śrubki do wałka: Do tego doszły: szklanki, półpanewki wałka, panewki wału, pierścienie, uszczeliki. Worek siana ... Weź tylko poduchę, łapa sie nie zużywa, a i odbijak pasa przedniego też jakoś mega po doopie nie dostaje w końcu jakis czas do tyłu nr 1 wśród serwisów vw
  12. Dobrze ze tylko słuzbowym parkuje na mieście
  13. Gruuuuuubo z tematem pojechałeś !! az sie zastanawiam czy u siebie tego nie zrobić hahahah
  14. fakt ...zmiana hebli to czasochłonne zajecie....ja meczyłem sie dłuuuuuuugo z odpowietrzeniem + regulacja recznego
  15. takze dłuuugo zastanawiałem sie na zóltym poniewaz to ciekawe zestawienie z takim lakierem ale jednak zdecydowalem się na zestaw pod kolor budy ale u Ciebie wygląda to kox!!!
  16. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam taką kosteczkęWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kaju :* to zabieram szczegóły na pw dogadamy
  17. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany... do czego podłaczamy kubek aby zaswieciło podswietlanie kubka? wlutowac sie w esp? Moze komus sie wala wejscie - wtyczka do kubka?
  18. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    + 1 Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie. zdj zamontowanej?
  19. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam forunowiczow ktorzy maja rnse ledowy z odblokowana funkcja tv free- ogladania tv podczas jazdy. Prosze o kontakt bo mam pare pytan
  20. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko po co to zakładac?
  21. Panowie poszukuje anteny cyfrowej dvb-t do tv w rnse .Z tv chciałbym korzystac takze w trasie.Mozecie cos polecic ,jakie zamawialiscie i gdzie montowaliscie?? Propozycje: ANTENA SAMOCHODOWA DVB-T # WZMACNIACZ + REDUKCJA ! (6107528490) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. CYFROWA samochodowa ANTENA DVB-T UFO magnes ++45db (4847205302) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
  22. dydek1 odpowiedział(a) na michałswd temat w Audi A4 B6/B7
    Słuchajcie Dev'a bo wie co prawi kupic 345 , słac do Tomka na odnowe i bd malina
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie poszukuje anteny cyfrowej dvb-t do tv w rnse .Z tv chciałbym korzystac takze w trasie.Mozecie cos polecic ,jakie zamawialiscie i gdzie montowaliscie?? Propozycje: http://allegro.pl/an...6107528490.html http://allegro.pl/cy...4847205302.html
  24. Witam.Moje auto stoi w garazu na -2 .W zwiazku z ostatnimi ulewami garaze -1, -2 dostały po d*pie.W zwiazku z powyższym -1 podciekało na -2 i na szybe czołową kapała mi woda z osadem tynkiem itp..Jako ze zauwazyłem to po czasie dopiero dzis mam taka zaschnieta smuge - zaciek na szybie.Dziś wziąłem się za usuwanie tego osadu .Użyłem ocet - zerowy efekt rozcieńczalnik Dragon ,,Nitro" - zerowy efekt tlenek ceru - kolor pomarańczowy --- efekt jest ale idzie jak krew z nosa ..po 3 h polerowania nadal ,,końca nie widać " czy miał ktoś podobny problem i jak go usunał??? Planuje jeszcze zakupić tlenek ceru kolor biały ...ponoc jest najmocniejszy ale to i tak nie jest srodek który mnie zadowala
  25. a Twój felunek ile et ma? z dystansem w jakie et końcowe celujesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.