Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Do 500 daje rade, powyżej już ciężko mówisz hmmm
  2. Sprzegło z BRD z obiciem kompletował Ci Krzysiek czy na własna ręke robiłeś?
  3. Wpadła popielniczka 2 DIN USA z dodatkowym gniazdem 12 V?
  4. Dokładnie haha
  5. Dziś wpadły na nowo pryśnięte progi i listwy
  6. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany , od kogo można było nabyć moduły czy też silniczki do składanych luster zew z pilota?
  7. Boczki speed do kompletu Klamki a'la rs4 maskownice BOSE Przyciski a6 Ledy drzwi od Tomnika
  8. Krzysiu widze mamy podobne wnętrze Bo juz myślałem że białe recaro i speed nie zobacze u nikogo :D:D:D napisałem priv
  9. Ponawiam pytanie kolegi powyżej.Poszedł mi zamek tylnych drzwi prawych.Chciałbym założyć z b7/exeo bo podobno sa poprawione ale czy nr będzie się zgadzał 8e0839016aa?
  10. Czyli dodatkowo chlodnicy nie trzeba montowac i rury do skrzyni
  11. Gyh jest bardzo dobre wlasnie bo jako 2 auto mam wlasnie b7 brd ale zastanawialem sie wlasnie nad opcja z 2,5.. A ta skrzynia 0A3 - HEQ jest ze 180 i ma dokladana chlodniczke?
  12. Marcin powiedzmy - ETS z 2,5 180 - tutaj problem jedynie z dołożeniem chłodniczki ----- i GYH z BRD Tylko te 2 setupy mnie interesuja który wybrac
  13. Jak ma ktos dostep do etki to prosze o odpowiedź na ostatnie pytanie Co ma dluzsze przelozenia: swap z 2.0 brd czy 2,5 tdi do 1.9?
  14. Panowimam mozliwosc wziac graty do quattro z 2,5 ale z avanta.Rozumiem ze do sedana podejdzie wszystko oprocz baku?
  15. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    . Dzieki Arturo
  16. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wesołych Pytanie do starych wyjadaczy:) Kolor dyfuzora zderzaka s4 b6 to L7DL grau matt???
  17. Dokładnie
  18. Grzesiu, autko w rodzinie a jak moja zmieni nazwisko zaraz to juz dejavu nie bedziesz miał
  19. dzieki
  20. Cd. Bose ,,+'' na gratach wzmacniacza bose z a6 i tuba z Q5 Pokrywa RED RECARO Klamki a'la RS4
  21. Byłem u Krzyśka dzisiaj i serce juz składa sie na gotowo..Bedzie grubo:D
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z innej beczki Poszukuje auta do slubu na 30.06. Moze być to jakis ciekawy klasyk badz s8 / q7 najlepiej biale Jesli ktos ma namiary na takie auto prosze o priv
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podgrzewasz opalarka /suszarka i w miejscu szwu wkladasz igłe i podwazasz
  24. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ,jest moze w grupie ktos kto zajmuje sie rzeczoznastwem w transporcie?potrzebuje namiaru badz zdj uszkodzonego auta z drukiem/protokołem od rzeczoznawcy .wszystko to potrzebne do pracy inzynierskiej
  25. http://ali.pub/1wn1ih

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.