Treść opublikowana przez dydek1
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Do 500 daje rade, powyżej już ciężko mówisz hmmm
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Sprzegło z BRD z obiciem kompletował Ci Krzysiek czy na własna ręke robiłeś?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dokładnie haha
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
B6 DIVISION
Pany , od kogo można było nabyć moduły czy też silniczki do składanych luster zew z pilota?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Krzysiu widze mamy podobne wnętrze Bo juz myślałem że białe recaro i speed nie zobacze u nikogo :D:D:D napisałem priv
-
Bład 01562 wymiana zamka drzwi czyszczenie mikrostyku demontaz tylnej tapicerki
Ponawiam pytanie kolegi powyżej.Poszedł mi zamek tylnych drzwi prawych.Chciałbym założyć z b7/exeo bo podobno sa poprawione ale czy nr będzie się zgadzał 8e0839016aa?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czyli dodatkowo chlodnicy nie trzeba montowac i rury do skrzyni
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gyh jest bardzo dobre wlasnie bo jako 2 auto mam wlasnie b7 brd ale zastanawialem sie wlasnie nad opcja z 2,5.. A ta skrzynia 0A3 - HEQ jest ze 180 i ma dokladana chlodniczke?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Marcin powiedzmy - ETS z 2,5 180 - tutaj problem jedynie z dołożeniem chłodniczki ----- i GYH z BRD Tylko te 2 setupy mnie interesuja który wybrac
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak ma ktos dostep do etki to prosze o odpowiedź na ostatnie pytanie Co ma dluzsze przelozenia: swap z 2.0 brd czy 2,5 tdi do 1.9?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowimam mozliwosc wziac graty do quattro z 2,5 ale z avanta.Rozumiem ze do sedana podejdzie wszystko oprocz baku?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wesołych Pytanie do starych wyjadaczy:) Kolor dyfuzora zderzaka s4 b6 to L7DL grau matt???
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dokładnie
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Grzesiu, autko w rodzinie a jak moja zmieni nazwisko zaraz to juz dejavu nie bedziesz miał
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
dzieki
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Cd. Bose ,,+'' na gratach wzmacniacza bose z a6 i tuba z Q5 Pokrywa RED RECARO Klamki a'la RS4
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Byłem u Krzyśka dzisiaj i serce juz składa sie na gotowo..Bedzie grubo:D
-
B6 DIVISION
Panowie z innej beczki Poszukuje auta do slubu na 30.06. Moze być to jakis ciekawy klasyk badz s8 / q7 najlepiej biale Jesli ktos ma namiary na takie auto prosze o priv
-
B6 DIVISION
Podgrzewasz opalarka /suszarka i w miejscu szwu wkladasz igłe i podwazasz
-
B6 DIVISION
Panowie ,jest moze w grupie ktos kto zajmuje sie rzeczoznastwem w transporcie?potrzebuje namiaru badz zdj uszkodzonego auta z drukiem/protokołem od rzeczoznawcy .wszystko to potrzebne do pracy inzynierskiej
-
Rejestrator Trasy
http://ali.pub/1wn1ih