Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
Możesz je skompletować w regum. pl Stare ori zdajesz
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ciężki temat. Sam szukałem z pół roku. W końcu znalazłem i wyciągnąłem z s4 z końca produkcji 22mm.Wlasciciel nie wiedział co sprzedawal?cena była smieszna
-
B6 DIVISION
Bialystok Lub szukaj Promotor Light Devices
-
B6 DIVISION
Pisz do Andrzej Mysłek na fb. Mam od niego h6w do bixa i nie narzekam. Na w5w bd miał na pewno coś sprawdzonego
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Wiem że zmiana nic nie da. Chodzi mi jedynie o odświeżenie
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Michał, są sprawy ważne i ważniejsze? Panowie, ma ktoś zdj od tyłu lampy bixenon w b6 z wymiany soczewki z b8? Chce zmienić soczewki. Mam soczewki z przedlifta. Wkładam polifty. Chcę tylko wiedzieć czy po drodze nie napotkam na jakieś niespodzianki
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dziękuję bardzo? Gratuluję córki???????
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Powiem Ci ze ciężki temat bo występuje razem. Co do używek to to już wszystko stare kapcie, stwardniale na kamień. Widziałem jakieś zamienniki pod tym numerem i uderze w tą stronę. Jak nie poszukam czy z b5 można dać nowe, lub czy nie występuje z nimi taki sam problem jak z b6
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Między czasie rodzina ma się powiększać więc lekko trzeba jeszcze doposazyc auto w isofix na tył. Po sprawdzeniu okazało się że isofix na przodzie już mam. Torba na graty ori też zakupiona???
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Lepiej założyć gume z b5 czy b6? gume z b5 posiadam.Z gumą z b6 jest cięzki temat
-
B6 DIVISION
H11 LED bez bledu Panowie dziś pierwszy raz zapaliła mi się kontrolka na fis od klocków. Hamownie za jakiś czas trzeba bd wymianić bo wiadomo że czujników klockach leja w połowie klocka?? Pytanie jakie tarcze? Obecnie były OZ. Myślałem nad Rotigerem, ale może jest coś lepszego pod 345?Klocki wezmę te same Ferodo.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Masz nr oem tego?
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Dzięki wielkie? szukam
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Panowie. Talerzyki mam z ori gumami z b5 Chciałbym wrzucić talerzyki na ori nowych gumach z b6 ale nie mam nr. Poratuje ktoś?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Wszystkie osłony już na swoim miejscu + Zakupiony zderzak tył s4 b6 z pdc który bd szedł do lakiernika
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Swoich ALek już nie bd ruszał. Wkładam wzm +50. Wystarczy na około 300km
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Bierz 2060 ??
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Z turba i wstawania jestem bardzo zadowolony..Lepiej niż seria nieporównywalnie. I cicha praca. Aż rośnie apetyt w miarę jedzenia i już mnie korci aby wtryski robić i jechać z mocą dalej ale inne rzeczy w kolejce mam po drodze
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Az tak mocno nie wali po delikatnym poprawieniu programu. Z dymu akurat jestem zadowolony. Ale jeszcze muszę poprawić poranne odpalanie bo ewidentnie za mało paliwa dostaje
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
A chciałby by nie za dużo dymu bylo
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Nowe mody: Fmic 230 GTD2060 Map Sensor 4 Bar Kolektor z klapą z Opla 3.0 custom Komp LJ Sprzęgło z 3.0 240 + kevlar Skrzynia hck Pompki AL DP 2,75 W tygodniu zstrojenie
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Poprzednia gała to ori a3 Grill kupiony w aso za około 420 ,od kolegi który pracował w VW. NIe wiem czy są z ori czarnym znaczkiem. PS. Niedługo nowe mody i licze że wyjdzie około 250Ps/500Nm ????
- [ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1