Treść opublikowana przez dydek1
-
[B6 AWX] Oem +
Kawał historii ta b6 ?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Komplet... Jtr pomierzę tarcze, porobię zdj klocków ale całość jest prawie jak nowa
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
A dziekuje??????
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Jak ja kupowałem walek nie wiedziałem że można wziąć np od Świątka.. Trochę szkoda zwłaszcza że różnią w enie to było jakiesn150pln
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
OK. Cykne Ci fotkę. Walek dawałem nowy seria Kolbenschmidt'a
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Klasa? będziesz zadowolony
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
7-8 k aby zrobić to o czym piszesz nie ma szans. Nawet jakbyś robił to sam. Licz okolice 13-15. Bit aby było wszystko sprawne i przerobić 1.9 i go pomodzic w okolice 350hp to koszt około 30k
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Mam tak samo. Audi poszło w odstawkę. Moim wymarzonym autem jest teraz partner tepee ????
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Akurat gtd jest idiotoodporna ? sam długo zbierałem opinie zanim zabrałem się za zmianę turbo.... Padło na tą i jestem z niej mega zadowolony. Napewno wybrałbym ja 2 raz. Chodziło mi po głowie 2,7 bit ale... naczytalem się kto to i jak robi... A że później milion jest poprawek... Jak już były pozytywne opinie to zakończyli działalność że swapami.... Jedynie pozostał w tej chwili chyba Czorny.... W aucie jak narazie nie planuje takich kolosalnych zmian jak zmiana serducha... Rozpoczynam budowę domu i tutaj całą moja uwagę skupiam dlatego ten projekt odszedl już nawet nie na drugi a na czwarty plan??? P. S. Gratów do audi leży a nie ma czasu ich kiedy na auto wrzucić
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Jednak się sprzedalo?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
RAL 9006 silber metallic POD kolor budy wybrałem kolor. Zresztą przednie zaciski też są srebrne. Z tyłu nie mogło być inaczej?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Jarzmo a6 c6, zacisk z t5, blaszki od rs dziadek. P&P nie jest. Jeszcze gwintowanie zwrotnicy na m12 lub zestaw od helicoli (mam już u szykowany... Ale raczej bd gwintowal) Mój zestaw 288 będzie na sell
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Dzieki
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
O turbo, przerobke, DP - nie masz co się martwić... Delikatne schody zaczynają się przy estetyce pracy... Dokrecenue śrubki, plastiku itd. Może to detal ale ja zwracam na to uwagę gdy sam później muszę to poprawiać...
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Wszystko zwiazene z turbo, IC i DP ogarniał mi Krzysiek z TurboSpawu. Także masz niedaleko?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Temat hamulców na tył dobiega końca. Będzie Rotinger 330 i klocek Ferodo. Osłony na tył kupione. Śruby, blaszki dotarły. Czekam aż zestaw wróci z piecowni i dzialamy
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1