Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Kawał kamienia/odłampka to musiał byc?
  2. Ramka ramka - kupiłem mieszek pod a4 tu nie ma problemu. Problemem jest umocowanie mieszka i zamocowanie kapsla... Aby mieszek trzymał się pod galka... Mieszek jest za gruby w porównaniu z ori mieszkiem z TT - plastik nie chce przeskoczyć i wpaść w swoje miejsce? Wpadł fotochrom zew do kompletu i listwy sline. Montaż w tygodniu
  3. W gałce mieszek muszę przełożyć jeszcze ?
  4. Sprzęgło już założone.. Wszystko ok. Prawie jak serią. Przy końcu jedynie trochę twarde
  5. Wpadła skrzynia hck i kompletne sprzęgło z dwumasem custom 3.0tdi pod 1.9 + rozrusznik Valeo i połośki z 2.0brd i wybierak Niestety nie było mi dane pojeździć na 5 i 6 przez uszkodzony Wybierak. Okazał się zlomem. To samo tyczy się stabilizatorów z RS - gumy na nich nie były pierwszej młodości i trzeba było je zamówić. Także nadal czekają na montaż. Następnie czeka mnie adaptacja wkładu licznika bo wskazówka predkosciomierza stoi w miejscu a tempomat umarł. Co do gałki z TT... To aby weszła i spełniała swoją funkcję to drążek należy uciąć z 8-10cm.... No masakra
  6. Kamil, ja obecnie mam 78km ale jak się przeprowadzce bd miał 370???
  7. Może kkam coś jeszcze ma ?
  8. Tak jak piszesz, wszystko na modułach w fullu od kkama, tyle że polowiczny sukces bo w tym momencie 1 wgl nie działa... Zmieni się to po majowce Co do Twego mce to zmieniaj czym predzej? kosztuje grosze? PS gdzieś wala mi się mce, muszę sprawdzić jaka ma końcówkę...
  9. Takie właśnie sprzęgło montuje u Krzycha po majowce do skrzyni hck?
  10. Opuszczało i podswietlalo lusterka... 3x po tym przestało. Coś jest nie tak z modułem od kierowcy. Zgłosiłem sprawę, czekam na wymianę modulow
  11. Galka z TT Wpadł moduł BC i uruchomienie pamięci i Otwieranie bagażnika oraz kluczyk dopisany z B7
  12. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziekowal, właśnie ja wyszperalem z wraka
  13. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, po majowce bd zmieniał swoją 5g na 6 HCK I jako że moja b6 jest z 01 wtyczka kostki biegu wstecznego do skrzyni Hck nie bd pasowała. Poratuje ktoś nr kostki do hck z b7 brd?
  14. Kluczyk 140pln i grot za chyba 20pln dorobiłem u klucznika Moje b6 jest z 01r więc dodatkowo wymiana kompa na taki z końcówką BC lub bd by to dzialalo
  15. 1 przymiarki s4
  16. Maskowanie wygląda swietnie?
  17. Kluczyk z b7 z końcówką Q z juz dorobionym grotem
  18. Z Rs4 tylni stabilizator 22mm
  19. Mówił wczoraj że masz u niego być
  20. https://allegro.pl/oferta/adapter-auxin-bluetooth-audi-rns-e-navigation-plus-7247799737 podejdzie to?
  21. możesz coś polecić?
  22. Panowie , czy jakikolwiek BT da mozliwość odtwarzania bezproblemowo muzyki na rnse z nowego tel ,czy szukać jakiegoś konkretnego z odpoweidnią końcówka?
  23. Już nie wszystkie są dostępne
  24. aaa Dziekuje Kamilu?
  25. Do kompletu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.