Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. do ciemnego koloru dobrze pasuje jakis oczo*ebny kolor do srebrnego już trudniej dobrac co to malowania to tylko piec
  2. własnie tak mysle
  3. złoty widziałem...ze srebrnym słabo wygląda .... mysle by robic pod kolor auta by wioski nie było http://naforum.zapodaj.net/77226383a398.jpg.html
  4. czerwony odpada. mysle nad zółtym badz srebrnym
  5. jaki kolor zacisków 345 do srebrnego koloru??
  6. Hmmm a jaki kolor dac do srebrnego auta 345?
  7. ok ...w tym tyg musze zakupic ten złom
  8. no dokładnie .ja becluje za regeneracje tego złomu plus tarcze i klocki od Ciebie i wsio:)
  9. sprawa wyglada tak ze miałem na mysli iz sprzedajacemu podam twój adres aby jedynie zaciski i jarzma leciały prosto do Ciebie. rozumiem ze klocki równiez musza byc:)
  10. bo mam mozliwosc kupna 345 i wtedy za twoim pozwoleniem odrazu paczka leciałaby do Ciebie na regeneracje
  11. dev przod 345 do b6 masz moze? lub ile wynosiłaby u Ciebie pełna regeneracja 345 plus malowanie w kolor ,tarcze , klocki ,płyn itd
  12. Sam posiadam zabezpieczenia typu ,,zetkniecie dotkniecie wciśniecie paru punktów, który też rozłącza elektrykę auta...bla bla" ale chetnie widziałbym cos w stylu jak powyzej
  13. -> PODEPNIJ VAG'A witam. dzis sprawdzalem bezpieczniki wszystkie i po sprawdzeniu zapalil mi sie ten błąd BREMSE. do tego ciagle miga wykrzyknik i swieci sie abs... czy da sie jakos ten błąd skasowac zeby dzialal komputer tzn spalanie zasieg itp ? da sie
  14. podpinam sie+1 załozysz
  15. w starej gałce to prosta sprawa...a w gałce nowej z a3 takze podwazamy cały kapsel ze srebrnym pierscieniem czy tylko czarny kapsel ze wzorem zmiany biegów?
  16. To poczekam az bd komplet
  17. dev posiadasz jakies zestawy do pogonienia? i jak cenowo to wyglada?
  18. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyzbym jakaś samoróbke widział...
  19. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomózcie.Próbuje rozszydrowac numery przednich nadkoli b6 poniewaz szukam materiałowych nadkoli z powycinanymi otworami na wlot powietrza które chyba tutaj na forum widzialem i szukam i szukam...i tak: 8E0821171B zwykłe plastiki 8E0821171E nadkole plastikowe bodajze zwykłe?? 8E0821172F te są materiałowe bez otworów a te materiałowe z otworami??? ktoś , coś?
  20. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy kazda 17 bbs et35 8j nie wejdzie na przód 320?
  21. dydek1 odpowiedział(a) na michałswd temat w Audi A4 B6/B7
    Nie trxeba dystansow wystarczy przefrezowac zeliwna czesc zacisku i wchodzi bez problemu. Tutaj chodzi o wyoelnienie felgi a nie o ET Ostatnio zakladalem 320tki a na to felgi BBS 8"-17" z ET35 i nie weszlo, trzeba bylo dac dystans 13mm kazda bbs et35 8j nie wejdzie na 320 bez dystansów?
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4A0853107 Podziękował
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ETka prawdę Ci powie kolego. szukam szukam
  24. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje takich blaszek jak na zdj... Ma ktos moze nr tego ????
  25. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i hebleNie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5Tapnięte z SGS5 to ciekawe czy to przypasuje ja mam fele rs6 c5 et43 i bez problemu wchodzą,fele rs4 b5 podobne do s-line i te mają et43 podziękował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.