Treść opublikowana przez dydek1
-
Malowanie zacisków hamulcowych
do ciemnego koloru dobrze pasuje jakis oczo*ebny kolor do srebrnego już trudniej dobrac co to malowania to tylko piec
-
Malowanie zacisków hamulcowych
własnie tak mysle
-
Malowanie zacisków hamulcowych
złoty widziałem...ze srebrnym słabo wygląda .... mysle by robic pod kolor auta by wioski nie było http://naforum.zapodaj.net/77226383a398.jpg.html
-
Malowanie zacisków hamulcowych
czerwony odpada. mysle nad zółtym badz srebrnym
-
Malowanie zacisków hamulcowych
jaki kolor zacisków 345 do srebrnego koloru??
-
Jaki kolor zacisków?
Hmmm a jaki kolor dac do srebrnego auta 345?
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
ok ...w tym tyg musze zakupic ten złom
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
no dokładnie .ja becluje za regeneracje tego złomu plus tarcze i klocki od Ciebie i wsio:)
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
sprawa wyglada tak ze miałem na mysli iz sprzedajacemu podam twój adres aby jedynie zaciski i jarzma leciały prosto do Ciebie. rozumiem ze klocki równiez musza byc:)
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
bo mam mozliwosc kupna 345 i wtedy za twoim pozwoleniem odrazu paczka leciałaby do Ciebie na regeneracje
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
dev przod 345 do b6 masz moze? lub ile wynosiłaby u Ciebie pełna regeneracja 345 plus malowanie w kolor ,tarcze , klocki ,płyn itd
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Sam posiadam zabezpieczenia typu ,,zetkniecie dotkniecie wciśniecie paru punktów, który też rozłącza elektrykę auta...bla bla" ale chetnie widziałbym cos w stylu jak powyzej
-
Wielki problem! 3 sygnały i wykrzyknik na fisie do tego napis bremse,
-> PODEPNIJ VAG'A witam. dzis sprawdzalem bezpieczniki wszystkie i po sprawdzeniu zapalil mi sie ten błąd BREMSE. do tego ciagle miga wykrzyknik i swieci sie abs... czy da sie jakos ten błąd skasowac zeby dzialal komputer tzn spalanie zasieg itp ? da sie
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
podpinam sie+1 załozysz
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
w starej gałce to prosta sprawa...a w gałce nowej z a3 takze podwazamy cały kapsel ze srebrnym pierscieniem czy tylko czarny kapsel ze wzorem zmiany biegów?
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
To poczekam az bd komplet
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
dev posiadasz jakies zestawy do pogonienia? i jak cenowo to wyglada?
-
B6 DIVISION
czyzbym jakaś samoróbke widział...
-
B6 DIVISION
Panowie pomózcie.Próbuje rozszydrowac numery przednich nadkoli b6 poniewaz szukam materiałowych nadkoli z powycinanymi otworami na wlot powietrza które chyba tutaj na forum widzialem i szukam i szukam...i tak: 8E0821171B zwykłe plastiki 8E0821171E nadkole plastikowe bodajze zwykłe?? 8E0821172F te są materiałowe bez otworów a te materiałowe z otworami??? ktoś , coś?
-
B6 DIVISION
Czy kazda 17 bbs et35 8j nie wejdzie na przód 320?
-
Brembo 6 tłoki
Nie trxeba dystansow wystarczy przefrezowac zeliwna czesc zacisku i wchodzi bez problemu. Tutaj chodzi o wyoelnienie felgi a nie o ET Ostatnio zakladalem 320tki a na to felgi BBS 8"-17" z ET35 i nie weszlo, trzeba bylo dac dystans 13mm kazda bbs et35 8j nie wejdzie na 320 bez dystansów?
-
B6 DIVISION
4A0853107 Podziękował
-
B6 DIVISION
ETka prawdę Ci powie kolego. szukam szukam
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje takich blaszek jak na zdj... Ma ktos moze nr tego ????
-
B6 DIVISION
RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i hebleNie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5Tapnięte z SGS5 to ciekawe czy to przypasuje ja mam fele rs6 c5 et43 i bez problemu wchodzą,fele rs4 b5 podobne do s-line i te mają et43 podziękował