-
Potrzebuje Rady Co Do Doboru Pompowtryskiwaczy
właśnie zmieniałem drugi komplet i też wyskakuje że przekroczone wartości na drugim wtrysku i na pierwszych to samo było . czy możliwe jest że z listwą jest coś nie tak ?
-
Potrzebuje Rady Co Do Doboru Pompowtryskiwaczy
po niedzieli sprawdzę weekend pojeżdzę i zobacze co wyjdzie ? a co myślicie o regeneracij ?
-
Potrzebuje Rady Co Do Doboru Pompowtryskiwaczy
właśnie zmieniłem i jest błąd że na drugim coś nie tak i wsadzałem komplet BA a teraz mam dwa FX i dwa BA i pokazuje że na pierwszym wieć o co chodzi
-
Potrzebuje Rady Co Do Doboru Pompowtryskiwaczy
i nie bendzie problemu ?
-
Potrzebuje Rady Co Do Doboru Pompowtryskiwaczy
witam szukam do swojej audiczki pompowtryskiwaczy . mechanik powiedział że muszą mieć takie same oznaczenia . silniczek 1.9 o oznaczeniu AVF a numer pompowtryskiwacza 038-130-079 FX czy koniecznie musi być taki sam ?
-
Nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania
"nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania "- 01794 "sygnał obciążenia ,błedny komunikat z modułu sterującego silnikiem "- 18265 ---------- Post dopisany 28-06-2014 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 21:38 ---------- na wolnych obrotach rzuca silnikiem i co jakiś czas zapala się kontrolka żółta ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- logi na pierwszym -0,11 na drugim 0,12 na trzecim 2,89 a na czwartym -2,98 takie wyniki wyszły
-
jakieś błędy i nie wiem co to jest
co to za błędy "nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania "- 01794 "sygnał obciążenia ,błedny komunikat z modułu sterującego silnikiem "- 18265
-
co to może być
co to znaczy ? "nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania "- 01794 "sygnał obciążenia ,błedny komunikat z modułu sterującego silnikiem "- 18265
-
nie wiem co sie dzieje
jeszcze nie podpinałem kompa a tylko mam nr tego błendu "nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania "- 01794 "sygnał obciążenia ,błedny komunikat z modułu sterującego silnikiem "- 18265
-
nie wiem co sie dzieje
Witam wszystkich . Mam problem z audi wczoraj mi sie zapaliła kontrolka od kontroli trakcji a dziś mi sie zaczeły palić dwie kontrola i żółty silnik . a wcześniej podpinbałem komputer i pokazało że "nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania" a po zgaszeniu i ponownym zapaleniu kontrolka od trakcji gaśnie ale po przejechaniu kilku kilometrów znowu sie zapala . Proszę o pomoc w tej sprawie . Dziękuje i pozdrawiam
-
Nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania
Witam wszystkich . Mam problem z audi wczoraj mi sie zapaliła kontrolka od kontroli trakcji a dziś mi sie zaczeły palić dwie kontrola i żółty silnik . a wcześniej podpinbałem komputer i pokazało że "nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania" a po zgaszeniu i ponownym zapaleniu kontrolka od trakcji gaśnie ale po przejechaniu kilku kilometrów znowu sie zapala . Proszę o pomoc w tej sprawie . Dziękuje i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum . Mam na imię Przemek jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4(b6) s-line jestem z woj.podlaskiego . Mam nadzieję że uzyskam info odnośnie tego modelu i pomocy
piatek87
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta