Kamil8

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Kamil8

Reputacja

1. Kamil8

Lusterko prawe

Ok, dzięki za odpowiedź :-)
  2. Kamil8

Lusterko prawe

Witam. Muszę kupić do Audi prawe lusterko zewnętrzne bo przytrafil mi się wypadek, pękła obudowa i szkło. Widziałem ze są 5 i 7 pin, które powinienem kupić? Mam elektryczną regulację i nic poza tym.
  3. Witam. W aucie zauważyłem brak podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Mam założone ledowe żarówki, przestały świecić obydwie. Najpierw wymieniłem żarówki na zwykłe, ale dalej nie działa, sprawdziłem też bezpieczniki 5 i 7, bo odpowiadającego typowo za oświetlenie rejestracji nie ma. Co mogę więcej sprawdzić? Czy mogły się gdzieś przetrzeć przewody?
  4. Kamil8

Rączka hamulca ręcznego

Ok, dzięki za odpowiedzi i zdjęcia, jutro pokombinuje
  5. Kamil8

Rączka hamulca ręcznego

Mam banalny problem.. kupiłem skórzaną rączkę hamulca i chcę wymienić, ale nie mogę zdjąć starej rączki wiem, że jest tam blaszka i próbuje ją jakoś podważyć, ale niestety rączka dalej siedzi twardo.. jak się do tego zabrać? bo nie chcę nic na siłe żeby nie popsuć czegoś
  6. podbijam pytanie wyżej, bo mam fabryczną zmieniarkę i chcę kupić zmieniarkę xCarLink, będzie potrzebny ten adapter?
  7. To bylaby najlepsza opcja, ale niestety zestaw bose sie troche ceni
  8. hmm tak myślałem.. pewnie dopiero zmiana na coś w stylu symphony albo wyżej by pomogła
  9. Witam wszystkich Mam do was pytanie, czy będzie jakakolwiek różnica w dźwięku, po przesiadce z chorus II na concert II? zastanawiam się czy jest sens robić coś takiego, czy byłaby jakaś różnica oczywiście na plus dla concert? dodam że głośniki mam zwykłe
  10. jeżeli chcesz ogólne fotki z lipna to trzymaj linki, znalazłem na forach gdzieś Postimage.org / gallery - DSC01024, DSC01025, DSC01026, DSC01027, DSC01028, DSC01029, DSC01031 Lipno 2014 Photos by im_the_bomb_pl | Photobucket a jak chcesz foty od chłopaków z forum to niestety nie pomoge..
  11. Widocznie się mijaliśmy gdzieś skoro nie widziałem.. no trudno, mam nadzieję że jeszcze będzie okazja do poznania
  12. trzeba było podejść bo ja osobiście was nie znam więc nie wiedziałem kogo szukać, szukałem tylko aut z klubowymi ramkami, wlepami itd. ale niestety nic, chyba ślepy jestem
  13. Byłem na imprezie, ale auta żadnego z was niestety nie widziałem..
  14. Prawdopodobnie ja też się pojawie
  15. I jak, będzie ktoś jutro w Lipnie?