Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy program w BRK Inowrocław


DamianIno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W najbliższym czasie mam zamiar wybrać sie do chłopaków z http://www.brk-tuning.pl/ w celu zrobienia programu :naughty: .Słyszałem o nich same dobre opinie,znają się na rzeczy itp.Jeżeli ktoś z okolicy będzie zainteresowany to spróbuję wynegocjować jakiś rabacik,wiadomo wszystko zależy od ilości chętnych.Piszcie proszę na PW to dogadamy szczegóły..

Edytowane przez DamianIno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega jest skąd? myślę nad programem ale za miesiądz -dwa możesz zapytać ile chcą za chip do CAGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega jest skąd? myślę nad programem ale za miesiądz -dwa możesz zapytać ile chcą za chip do CAGA

Inowrocław,ok jak będę to zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tez się wybierałem :) I dzwoniłem do nich ale jakoś mi nie po drodze :) w szczególności ze w inie jestem codziennie jakby co się pisze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by sie wzieli za afn quattro w dobrej cenie, z tego co pamietam nie maja hamowni quattro, tez bym byl chetny, na stronie koszt wynosi 6 stowek, mysle ze grupowo taniej :D

Edytowane przez saat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany w sumie naliczyłem Nas 4 plus kolega Saat który ma quatro i nie wiadomo czy mają hamownie,jak jutro się wyrobię to zawitam do chłopaków z BRK i podpytam co da się zrobić,jak tylko coś będę wiedział to napiszę :naughty: rozumiem że nikt się nie wykruszył :co: w sumie to zapodam listę:

1.DamianIno

2.danielbobik20

3.saat (quatro)

4.bartasg1 chip + usunięcie filtra cząstek stałych

5.karpatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja chcę program do A4 B8 CAGA ;) a o T5 miałeś na razie tylko zapytać ile by kosztował program + usunięcie DPFa

Edytowane przez bartasg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja chcę program do A4 B8 CAGA ;) a o T5 miałeś na razie tylko zapytać ile by kosztował program + usunięcie DPFa

no faktycznie,spoko zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakby był jakiś termin albo coś będziecie wiedzieć dajcie znać bo nie zawsze jestem na forum 782718133 pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wszystko jasne :naughty: ..rabacik jaki udało mi się wynegocjować to ok 100-150 zł w zależności ilu nas będzie.Jeżeli chodzi o quatro to nie ma problemu,natomiast T5 chip+dpf-sam dpf 1500(do negocjacji) + chip tak jak pisałem wcześniej.Panowie ja jestem zdecydowany i chcę się umówić na przyszły tydzień bo potem wyjeżdżam i trochę mnie nie będzie.Jeżeli jesteście zdecydowani piszcie,terminy są wolne.Sam program to ok 3h pracy,czyli 3 auta mogą zrobić w jeden dzień i tak też w 3auta musimy podjechać żeby rabat był aktualny bo wiadomo jak powiem że ktoś tam kiedyś podjedzie to trochę za mało..dlatego Ja + 2 osoby na początek i jedziemy z tym koksem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero pod koniec tygodnia odbieram audi od mechanika no i zbieram graty (wieksze turbo i ic) pewnie się nie wyrobie w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem -100-150 zł od normalnej ceny

Edytowane przez DamianIno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w Toruniu na 2 zmiany, ten tydzien od poniedzialku mam na 6-14 wiec od 15 jestem do dyspozycji , mysle ze godzinka mi zajmie dojazd , nastepny pracuje od 14 wiec do 12:30 chcial bym z ina uciec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w Toruniu na 2 zmiany, ten tydzien od poniedzialku mam na 6-14 wiec od 15 jestem do dyspozycji , mysle ze godzinka mi zajmie dojazd , nastepny pracuje od 14 wiec do 12:30 chcial bym z ina uciec :)

ok to będziemy coś myśleć :naughty: ,Panowie potrzebna jeszcze jedna osoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja będę musiał jechać sam bo na moje auto potrzebują cały dzień (zmiana turbo + chip) ale dajcie znać kiedy jedziecie może wpadnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja będę musiał jechać sam bo na moje auto potrzebują cały dzień (zmiana turbo + chip) ale dajcie znać kiedy jedziecie może wpadnę :wink:

jutro od rana działamy :decayed: wpadnij to może załatwimy rabacik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...