-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
witam , mam przelozonego angola z 2003 w tdi i mam zwykly licznik EU lecz nie dziala mi wskaznik paliwa i predkosc stoi , jakiego licznika szukac zeby byl kolorowy fis ?
-
Potrzebne cd ze spolszczeniem navi z Bydzi i okolic
jak ktos by chcial do audi polskie menu lub najnowsze nawigacje polecam www.autokodowanie.pl jak ktos poda moj nick niech negocjuje rabacik Chlopaki dzialaja w Toruniu na terenie urzedu celnego
-
Dobry mechanik - TORUŃ
mi na chabrowej remontowali AFN-a i narazie 2 lata ok
-
Wgnioty w karoserii
s plus tez polecam
-
Quattro 1.9 tdi afn mocne sprzegło
Zalozone ABK od 2 litrowej benzynki z audi 80, narazie tylko odczuwalne drgania miedzy 1000 a 1500 obrotow, no i moze ciut glosniej
-
Quattro 1.9 tdi afn mocne sprzegło
narazie niby reklamacje uznali ale auto mialem przez tydzien uziemione, nie wspomne o koszcie wyjecia sprzegla i wysylki do tych panow tez z poznania ... ktos jakies sprzeglo proponuje ?
-
Quattro 1.9 tdi afn mocne sprzegło
chlopaki podepne sie pod temat, moze ktos sie bardziej zna na dokladnej budowie AFN : padl mi dwumas, wyslalem do regeneracji zaplacilem 1100 zeta i zrobilem 700 kilosow i znow kaput, scielo nity na dwumasie, objawy biegow brak, zadnego stukniecia nie odczulem, zaparkowalem pod domem rano wsiadam biegow nie ma, wyslalem dwumas na gwarancje niby uznana ale pan z regeneracji zastanawia sie czy cos nie blokuje silnika, tez sie zastanawiam pacjent afn quattro 98
-
Dwumas na zwykłe sprzęgło? A4 B5 96r. AFN 1,9 TDI 110 KM quattro
quattro ma takie samo sprzeglo jak oska ?
-
Szkoda w De sprawca niemiec
dokladnie tak to dziala, sam mialem taki przypadek tylko z litwinem i w polsce , tylko 3 lata temu bylo tak ze wylacznosc na zagraniczne miala tylko warta i pzu ale jak jest teraz nie wiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://allegro.pl/seat-ibiza-1-9-tdi-190km-400nm-i5128569208.html jak ktos by szukal, auto w moich rekach ponad 5 lat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
skrecasz na swiatlach w przysieku - sa to jedyne swiatla i widzisz 2 male bloki, za tymi blokami masz garaze , na szczycie jednego jest namalowana duza felga ulica wspolna https://www.google.pl/maps/@53.032001,18.500119,3a,15y,26.44h,84.86t/data=!3m4!1e1!3m2!1sHNqSZ0DpmHGFGuJiGkdIBw!2e0
-
pomoże ktoś z Torunia? flaszkę stawiam za fatyge!
ja od poniedzialku jestem dostepny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://aukcje.wosp.org.pl/przejazdzka-replika-lotus-7-torun-i1311112 jak ktos lubi hardcorowa jazde i mega przyspieszenie polecam - auto znajomego ponad 200 koni przy masie 700 kg jak sie w nim siedzi mozna reka dotknac asfaltu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Klub Nrd do czego miejscowa ? na spota czy impre ?
-
Regeneracja turbosprężarki?
ja polecam dziak.pl