Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

saat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam , mam przelozonego angola z 2003 w tdi i mam zwykly licznik EU lecz nie dziala mi wskaznik paliwa i predkosc stoi , jakiego licznika szukac zeby byl kolorowy fis ?
  2. jak ktos by chcial do audi polskie menu lub najnowsze nawigacje polecam www.autokodowanie.pl jak ktos poda moj nick niech negocjuje rabacik Chlopaki dzialaja w Toruniu na terenie urzedu celnego
  3. mi na chabrowej remontowali AFN-a i narazie 2 lata ok
  4. s plus tez polecam
  5. Zalozone ABK od 2 litrowej benzynki z audi 80, narazie tylko odczuwalne drgania miedzy 1000 a 1500 obrotow, no i moze ciut glosniej
  6. narazie niby reklamacje uznali ale auto mialem przez tydzien uziemione, nie wspomne o koszcie wyjecia sprzegla i wysylki do tych panow tez z poznania ... ktos jakies sprzeglo proponuje ?
  7. chlopaki podepne sie pod temat, moze ktos sie bardziej zna na dokladnej budowie AFN : padl mi dwumas, wyslalem do regeneracji zaplacilem 1100 zeta i zrobilem 700 kilosow i znow kaput, scielo nity na dwumasie, objawy biegow brak, zadnego stukniecia nie odczulem, zaparkowalem pod domem rano wsiadam biegow nie ma, wyslalem dwumas na gwarancje niby uznana ale pan z regeneracji zastanawia sie czy cos nie blokuje silnika, tez sie zastanawiam pacjent afn quattro 98
  8. quattro ma takie samo sprzeglo jak oska ?
  9. dokladnie tak to dziala, sam mialem taki przypadek tylko z litwinem i w polsce , tylko 3 lata temu bylo tak ze wylacznosc na zagraniczne miala tylko warta i pzu ale jak jest teraz nie wiem
  10. http://allegro.pl/seat-ibiza-1-9-tdi-190km-400nm-i5128569208.html jak ktos by szukal, auto w moich rekach ponad 5 lat
  11. skrecasz na swiatlach w przysieku - sa to jedyne swiatla i widzisz 2 male bloki, za tymi blokami masz garaze , na szczycie jednego jest namalowana duza felga ulica wspolna https://www.google.pl/maps/@53.032001,18.500119,3a,15y,26.44h,84.86t/data=!3m4!1e1!3m2!1sHNqSZ0DpmHGFGuJiGkdIBw!2e0
  12. ja od poniedzialku jestem dostepny
  13. http://aukcje.wosp.org.pl/przejazdzka-replika-lotus-7-torun-i1311112 jak ktos lubi hardcorowa jazde i mega przyspieszenie polecam - auto znajomego ponad 200 koni przy masie 700 kg jak sie w nim siedzi mozna reka dotknac asfaltu
  14. Klub Nrd do czego miejscowa ? na spota czy impre ?
  15. ja polecam dziak.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.