Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hiszpan123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Temat zdechł a auto zmieniło właściciela. Myślę że bedzie z tego niezłe wozidło.
  2. Witam posiadam b5 w którym nie ma hamulcy a tym samym płynu w układzie. Hamulce gotowe do założenia jednak tutaj mam pytanie do was. Jak dobrze się za to zabrać?
  3. Faktycznie. Przebieg udokumetowany 241tys w tej chwili. Jaka jest maxymalna wartość oil ash?
  4. oil ash 0.38l soot mass calculated 12.47g soot mass measured 17.64g dodam że mam błędy od 5 świec żarowych Kabel mam dopiero od tygodnia dlatego wcześniej nie podłaczałem kompa. A5 3.0CAPA
  5. oil ash 0.38l soot mass calculated 12.47g soot mass measured 17.64g dodam że mam błędy od 5 świec żarowych Kabel mam dopiero od tygodnia dlatego wcześniej nie podłaczałem kompa. Jak oceniacie stan mojego DPF-a
  6. Conieco udało mi się znaleźć oil ash 0.38l soot mass calculated 12.47g soot mass measured 17.64g dodam że mam błędy od 5 świec żarowych Kabel mam dopiero od tygodnia dlatego wcześniej nie podłaczałem kompa.
  7. Chłopaki wiem że temat dotyczy 2.0 silnika ale może pomożecie mi z 3.0 tdi CAPA z a5. Chciałbym sprawdzić stan DPF ale nie mogę znależć nić o dpf. Na jakich kanałach znajdują się info o dpf?
  8. Co dokładnie zrobiłeś z wydech em że tak ladnie (głośno) chodzi?
  9. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do kogo uderzyć o DP i TIP-a do 1.8t?
  10. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pilne, ma ktoś tu dostęp do etki?
  11. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy zwrotnice w a4 b6 1.9tdi były takie same jak w a4 b7 3.2v6?
  12. Jakby co mam dwa środkowe tłumiki magnaflow na sell.
  13. Tez uważam ze 20 jest za duże do b6 ale miałem felgi luźne a docelowe zaspokojem się poleruja itp. Kolejne felgi będą w 19"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.