-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
-
Rs4 b5. Jak dobrze odpowietrzyc
Witam posiadam b5 w którym nie ma hamulcy a tym samym płynu w układzie. Hamulce gotowe do założenia jednak tutaj mam pytanie do was. Jak dobrze się za to zabrać?
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Faktycznie. Przebieg udokumetowany 241tys w tej chwili. Jaka jest maxymalna wartość oil ash?
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
oil ash 0.38l soot mass calculated 12.47g soot mass measured 17.64g dodam że mam błędy od 5 świec żarowych Kabel mam dopiero od tygodnia dlatego wcześniej nie podłaczałem kompa. A5 3.0CAPA
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
oil ash 0.38l soot mass calculated 12.47g soot mass measured 17.64g dodam że mam błędy od 5 świec żarowych Kabel mam dopiero od tygodnia dlatego wcześniej nie podłaczałem kompa. Jak oceniacie stan mojego DPF-a
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Conieco udało mi się znaleźć oil ash 0.38l soot mass calculated 12.47g soot mass measured 17.64g dodam że mam błędy od 5 świec żarowych Kabel mam dopiero od tygodnia dlatego wcześniej nie podłaczałem kompa.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Chłopaki wiem że temat dotyczy 2.0 silnika ale może pomożecie mi z 3.0 tdi CAPA z a5. Chciałbym sprawdzić stan DPF ale nie mogę znależć nić o dpf. Na jakich kanałach znajdują się info o dpf?
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
Co dokładnie zrobiłeś z wydech em że tak ladnie (głośno) chodzi?
-
B6 DIVISION
Do kogo uderzyć o DP i TIP-a do 1.8t?
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Józek co siedziało dokładnie na tyle?
-
B6 DIVISION
Panowie pilne, ma ktoś tu dostęp do etki?
-
B6 DIVISION
Panowie czy zwrotnice w a4 b6 1.9tdi były takie same jak w a4 b7 3.2v6?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Sprawdzę średnicę i dam znać
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jakby co mam dwa środkowe tłumiki magnaflow na sell.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Tez uważam ze 20 jest za duże do b6 ale miałem felgi luźne a docelowe zaspokojem się poleruja itp. Kolejne felgi będą w 19"