Treść opublikowana przez karpatka
-
A5 8T by Karpatka
Może wpadnie nie długo air ale ogólnie to mi nowe opony sie walały ?
-
A5 8T by Karpatka
-
Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
No to 350 kuca na serii obleci na szesciospieku spokojnie 400
-
Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
- A5 8T by Karpatka
Hahaha wiem wiem to auto wzbudza tylko skrajne emocje albo się podoba albo nie hehe Wyebane nie długo i tak będzie inny kolor- A5 8T by Karpatka
- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Rozwiniesz myśl? Bo piszesz strasznie ogólnikowo Z tego co czytałem mamy sprzęgło dwutarczowe i rzekomo wytrzymuje 750 biura w manualu- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Rozwiniesz myśl? Bo piszesz strasznie ogólnikowo- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Sprzęgło można wzmocnione włożyć- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Nikt nic ?- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Hahaha no tak pomyliłem się z drugim audi ? 3.0 capa- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Stare 2007 rok caga albo caha musiał bym sprawdzić- Tuning A4 B8 3.0 tdi na +- 400KM
Witam parę pytań odnośnie tuningu 3.0 TDI 1.Ile wytrzymuje ori sprzegło ? Jeśli nie da rady 350+ to jaka jest alternatywa ? 2. Jaką wiekszą turbine wstawić pod taką moc ? 3.Czy montaż centralnego IC plus przelotowy wydech plus większe turbo wystarczy na moc w granicach 400 km czy trzeba jeszcze coś np wtryski ?- A5 8T by Karpatka
- A5 8T by Karpatka
- A5 8T by Karpatka
Miałeś?- A5 8T by Karpatka
- A5 8T by Karpatka
Przyzwyczajony jestem- A5 8T by Karpatka
Miałem już ten gwint parę sezonów oblatał- A5 8T by Karpatka
Jaka jest możliwość dołożenia auxa albo podłączenia przez BT telefonu ? Brak auxa mnie dobija hehe Wpadło parę rzeczy Serwis olejowo filtrowy Oponki Gwint I dystanse Dopiero na sezon wlecą nowe felgi- A5 8T by Karpatka
- A5 8T by Karpatka
Aj akurat miałem przód z macana hehe Nie wszystko na raz- A5 8T by Karpatka
Jedyna słuszna manual Bo to jest to auto z Radomia ? S linę na felach juz nie ma- A5 8T by Karpatka
Witam witam po raz kolejny Z racji moich pomysłów nie opłacało się robić B8 Poszukiwania sedana 3L Q w PL były bez sensu bo nic nie ma i tak o to wpadło A5 2007 rok 3 lytry 4x4 Z planów na najbliższy czas : -hamulce z macana (już się malują) -gwint (czeka na hamulce) -down pipe -centralny ICEK -zmiana koloru -PPF na kolor -wirus z rzeczy już zrobionych : -serwis olejowo filtrowy -ramki w piano Black -lampy p+t przyciemnione -szyby p+t przyciemnione- A4B8 by Karpatka
ze względu na moje wizje i koszt ich wykonania auto zostalo przekazane narzeczonej a ja się przenoszę do działu A5 temat do zamknięcia :D - A5 8T by Karpatka